1:2
1:1
- : -

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:5
9. Jakub Hromada, 10. Jakub Boček, 15. Jakub Renčín, 20. Jan Hněvkovský, 29. Jan Hněvkovský, 46. Jakub Renčín - 7. Marek Bräuer, 14. Jan Šebesta, 34. Tomáš Sladký, 38. Tomáš Sladký, 43. Lukáš Hájek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Marek Netopilík 33 - Maciej Bogdański 15; po třetinách: 4:2, 1:2, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích p. Pajera: je příjemné na mistra ligy nasadit třetího golmana, odehrát celej zápass na tři lajny a ještě odejít se třema bodama. Myslim, že dneska kromě bojovnosti rozhodla vítkovická ospalá první třetina - kluci najednou dostali do hlavy, že se dá hrát s každým a už to nepustili. Díky soupeři a úžasným divákům. Věřim, že se jim to dneska líbilo!
59:59
Střely ve třetí třetině: Black Angels - Vítkovice 1:16
59:59
Komentář trenéra hostí p. Bruse: Prohra nikdy nikoho samozřejmě netěší. Každopádně všechny kroky, které nyní děláme, děláme s ohledem na závěr sezóny. Velmi náročný tréninkový týden a ospalá první polovina zápasu. Chci po klucích hodně věcí a jde vidět, že si vše musí ještě sednout. I tak dneska několik tyček a několik neproměněných šancí. Budeme trpělivý. Výsledek příjde
58:16
Po time outu zůstává brankář hostí na střídačce a mistři hrají v šesti.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
57:40
Hněvkovský vybojoval v rohu hřiště útočné pásmo.
56:37
Boček trefuje pouze blokujícího obránce.
55:46
Hosté oslabení přežili.
53:44
Vyloučen hráč Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
53:44
Další vyloučení. Tentokrát pro Gattnara za blokování florbalky.
53:15
Skvělá akce domácích, v bráně však skončil brankář namísto míčku.
51:20
Fanoušci žeenou svůj tým.
50:19
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
50:19
Josef Rýpar se přidal do klubu dřevorubců.
50:05
Netopilík má opravdu svůj den.
48:53
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
48:53
Další sekera a další vyloučení pro Black Angels.
48:19
Blaci mají pravděpodobně větší držení míčku.
47:20
Utkání se začíná přiostřovat.
45:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (6:5).
45:28
Renčín střílí a dává góóól. Ano, nejen mistři ČR dokáží proměňovat přesilovky.
44:16
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
44:16
Po dlouhém odloženém vyloučení si střelec srovnávacího gólu sedá na trestnou lavičku.
42:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jiří Besta (5:5).
42:46
Hájek srovnává zápas a střídačka Vítkovic je jediné místo v hale, které je slyšet.
42:33
Kopecký předvádí důležitý blok.
41:45
41:45
Sekerka Krále posílá hosty do další přesilovky.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrává celek Black Angels.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu: Black Angels - Vítkovice 14:13
37:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Lukáš Hájek (5:4).
37:25
Black Angels předvedli skvělé oslabení, druhý gól Sladkého ale ubránit nedokázali.
36:24
Novotný naskakuje do hry. Teď jenom přežít 5 na 4.
36:00
Netopilík je dneska opravdu ve formě. Jednou mu pomohla i tyčka.
35:30
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
35:30
Dvojitá šance pro hosty.
34:24
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
34:24
Vojtěch Novotný vyloučen za hru na zemi. Příležitost pro hosty.
33:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Martin Nehera (5:3).
33:21
Sladký snižuje...
31:35
Hněvkovský nahrává Kopeckému před bránu, který střílí jen do brankářovi nohy.
30:40
Netopilík předvádí pár prvotřídních zákroků.
28:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Hromada (5:2).
28:58
Hromada nahrává svému kapitánovi, který z otočky zvyšuje vedení domácích. Fanoušci šílí!
23:50
Bočkova zadovka našla pouze brankáře hostů.
22:58
Po skvělém zákroku Netopilíka Blaci vyrazili do protiútoku. Kopecký však přestřeluje.
20:41
Hosté v plném počtu.
20:01
První buly druhé třetiny opět pro Vítkovice.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: Black Angels - Vítkovice 6:9
19:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský z trestného střílení (4:2).
19:41
Před bránou se v přesilovce uvolnil domácí hráč, kterému při střele bránící mistr zblokoval hokejku, což vedlo k trestnému střílení. Hněvkovský chladnokrevně hosty potrestal.
18:41
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
18:41
A tlačí moc...
18:09
Vítkovice tlačí a tlačí a tlačí...
14:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (3:2).
14:36
Kombinace Jakuba Bočka a Jakuba Renčína končí míčkem v bráně, radujícími se domácími a střídjícími mistry.
13:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Marek Bräuer (2:2).
13:45
Jan Šebesta se uvolňuje před brankou, Přihrávkou od Bräuera nepohrdl.
12:18
Parádní zákrok Netopilíka!
09:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Daniel Ludvík (2:1).
09:20
Jakub Boček obíhá bránu a dává góla ještě nic netušícímu brankářovi.
08:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jan Hněvkovský (1:1).
08:18
Kapitán domácích nabíjí Hromadovi a ten natáhl a vyrovnává.
06:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Šimon Kuczera (0:1).
06:33
Závar před brankou využívá Marek Bräuer.
03:05
Vítkovice zatím drží míček, ale občas jsou Black Angels také hodně vidět. Mají více nebezpečných šancí.
00:54
Jakub Boček vyslal první střelu utkání.
00:01
Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi domácími Black Angels a úřadujícími mistry z Vítkovic. Utkáním Vás bude provázet Kryštof Kasha.
00:01
První buly pro mistry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Martin Nehera, Šimon Hatala, Adam Delong, Jiří Besta, Josef Rýpar
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Daniel Ludvík, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín