0:1
0:1
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice 4:3
2. Petr Kittel, 8. Vlastimil Červenka, 10. Ladislav Gál, 16. Ladislav Gál - 6. Jonáš Kreysa, 35. Jonáš Kreysa, 50. Jan Kolísko; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 336; zásahy brankářů: Kevin Majrich 16 - Lukáš Kříž 15; po třetinách: 4:1, 0:1, 0:1;
60:00
Střely ve třetí 7:8, celkově 19:19.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Milana Fridricha: "Náš katastrofální přístup k první třetině a neklid v koncovce udělal rozdíl tohoto zápasu. Budeme muset něco výrazně změnit. Děkujeme soupeři a divákům za zápas"
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila 1/2: "Dnes se nám povedl vstup do utkání, celá první třetina se odehrávala podle nás. Od druhé třetiny jsme určitě čekali obrovský tlak Tatranu, který hrál na dvě lajny, my jsme chtěli hrát jen dobrou kompaktní obranou a využívání nabídnutých šancí, ty jsme bohužel nevyužili, ale obětavostí, výborným výkonem gólmana Kevina jsme získali důležité tři body. "
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila 2/2: "Děkujeme opět skvělým fanouškům a také se opět těšíme na domácí utkání. Děkujeme soupeři a všem zúčastněným."
60:00
59:25
Hosté v šesti, Vykopal ve snaze přiblížit se gólu do prázdné měl nohu už příliš vysoko.
58:17
Timeout Tatran Teka Střešovice
58:15
Je to rychlé z obou stran. Pánek v další dobré pozici vedle.
56:58
Pozorný Majrich dnes předvádí opravdu soustředěný výkon.
56:22
Hrabal dával před prázdnou klec, Tlapák srazil náhru a měl štěstí, že z toho nebyl vlastní gól.
55:26
Tyč Koláčného.
55:10
Kittel tělem tečoval, skóre beze změny.
54:41
Koláčný ani nadvakrát nepropálil těla před hostující bránou.
53:32
Skvěle Kostka stihl na poslední chvíli odpálit před Šindelářem, který by nejspíš dorážel do prázdné.
52:22
Langer nebezpečně z klubka hráčů, naštěstí pro Majricha pálil nepřesně.
50:16
Pešat v šanci nedokázal sklepnout za Kříže.
49:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Filip Langer (4:3).
49:09
Už je to pouze o gól.
48:01
Haša ve velké příležitosti, ale ani on netrefil tu červenou věc se síťkou.
45:09
Haša dával na střed Pešatovi, ten ve velké šanci nedal.
43:38
Gál byl blízko hattricku.
42:14
Jakub Kolísko povodil beka, ale na Majricha poté nevyzrál.
40:56
Po necelé minutě je tu kontroverze, ale nakonec sudí rozpažil.
40:00
40:00
Střely ve druhé 4:7 pro Střešovice.
40:00
39:59
Máme za sebou druhou periodu, viděli jsme zlepšenou hru Tatranu, ale pouze jeden gól.
37:40
Od Hašova zrychlení by se mohla učit leckterá Fábie.
35:30
Pražané teď pressovali vskutku vysoko.
34:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Milan Meliš (4:2).
34:20
Zničehonic je sníženo.
32:38
Kittel a poté Haša měli dobré pozice ke skórování, stav se zatím nemění.
32:06
Panteři jsou dnes vynikající v čistém odebírání míčků.
31:04
Hrabal s jedním z hostí se na sebe v rámci intimní chvilky svalili, Kostka poté sebral ležící balon a nebezpečně zakončoval.
28:32
Nevím, co teď chtěl Gál víc, aby proměnil.
27:12
Kolísko nebezpečně po zemi, ale opět vedle.
26:41
Moc nechybělo a Kříž si teď sám srazil míček do brány.
25:37
Zimmerův elitní blok.
25:11
Majrich vytěsnil.
24:20
Otrokovická legenda Lukáš Petřík vybojoval a vybídl ke skórování Hrabala, ten ale zřejmě nebyl na stejné vlně.
22:55
Tatran už šel do přečíslení, ale nakonec z toho nebyla ani střela.
20:40
Langer byl v dobré pozici, Majrich, dnes hájící domácí klec, ale zůstává koncentrovaný.
20:00
20:00
Střely v první 8:4 ve prospěch šelem.
20:00
19:59
Máme za sebou, na poměry této haly, až netypicky atraktivní třetinu.
19:22
Další velká šance, Kittel dorážel jen vedle.
17:00
Hosté jsou jak opaření a příliš neví, co hrát.
15:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Lukáš Kvapil (4:1).
15:25
Gál, možná ne úplně tak, jak chtěl, tečoval náhru Červenky a Kříž kapituluje počtvrté.
14:19
Pešat to zkoušel backhandem, mířil ale nad.
12:46
Langer zařadil dvojku a z dálky vyzkoušel Majricha.
09:51
09:51
Kvapil jednou náhrou vyřadil celou obranu a Gál se postaral o zbytek.
07:26
Petřík i v pádu neztratil a dokázal posunout na Nagyho.
07:17
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval František Vykopal (2:1).
07:17
Dostatečně důrazný Červenka dává svůj první gól v Superlize.
05:52
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Filip Langer (1:1).
05:52
Povedená rozehra a je srovnáno.
04:50
Vykopal slušný pokus ze střední vzdálenosti.
03:45
Zimmer blokoval pokus z dálky.
02:49
Kolísko z blízka nedokázal dorazit.
01:54
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (1:0).
01:54
První vážnější akce, Kittel skóruje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Milan Meliš, Jonáš Kreysa, Filip Langer
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, Martin Szweda, Lukáš Petřík, Filip Hrabal, Peter Nehila
00:00
Zdravím všechny z Otrokovic, kde dnes pokračuje ve svém kolotoči nejvyšší soutěž. Jako soupeř je tu dnes pražský Tatran, který úvodní dva zápasy vyhrál, následně si však připsal dvě porážky, takže si tu dnes určitě bude chtít spravit chuť.