0:3
- : -
FBC Liberec

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 4:3
4. Daniel Maxa, 5. Ondřej Plíhal, 16. Ondřej Mikeš, 25. Martin Pražan - 47. Radek Valeš, 55. Jakub Kopecký, 56. Prokop Ferdan; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 211; zásahy brankářů: Michal Rebro 21 - Tomáš Janota 21; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 5:11 Liberec
60:00
Střely celého zápasu: Chodov 25:24 Liberec
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Filipa Hanžla: Body dnes byly blízko i daleko. Dost neproměněných šancí v prvních dvou třetinách nás stálo dnes zápas. Díky soupeři i rozhodčím.
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského: "Nakonec zlatý body. V první třetině jsme hráli poměrně dobře, ale od začátku druhé měl náš výkon sestupnou tendenci a na konci bylo to vyrovnání ve vzduchu. Musíme být rádi za výhru, ale předvádět musíme daleko víc."
60:00
59:10
Liberec to zkusí v 6.
58:00
Matejčík dostal vysokou přihrávku před branku a těsně mijí.
56:30
Vávra z dobré pozice těsně mijí branku Janaty.
55:31
Ferdan trefil od mantinelu přesně nazadní tyčku a Liberec snižuje na rozdíl jedné branky.
55:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jakub Kopecký (4:3).
54:30
Liberec využívá i druhou nabídnutou možnost a stahuje náskok domácích na dva góly.
54:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Kološ (4:2).
53:30
A Liberec si vyzkouší přesilovku 4 na 3 po faulu Vošty.
53:27
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
53:03
Po strkanici před brankou hostů si jdou odpočinout na dvě minuty Krbec s Kluchem
53:02
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
53:02
Vyloučen hráč Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
52:00
Matejčíkův únik skvěle vychytal Janata.
51:30
Ondrušek se vykličkoval do dobré příležitosti, ale trefil pouze brankovou konstrukci.
49:30
Liberec agresivně napadá chodovskou rozehrávku.
47:30
Další skvělý zákrok Janaty.
46:21
Rychle zakončená akce a Liberec využívá svou příležitost.
46:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Prokop Ferdan (4:1).
46:14
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
46:12
Liberec si vyzkouší první přesilovou hru po faulu Koutného.
45:00
Kluchova rána zablokována chodovskou obranou.
44:20
Přečíslení 3 na 1 dokázal zneškodnit Rebro.
42:00
Chodov aktivně na balonku zkouší překonat libereckou obranu.
39:30
Matejčík v dobré pozici mijí branku soupeře.
36:00
Rozkovec v dobré pozici mijí branku soupeře.
34:50
Kombinace na jeden dotek po ose Krbec - Vávra - Mikeš. Poslední jmenovaný těsně netrefuje branku.
34:00
Ondruškovi v klíčové chvíli ujel balonek do rohu.
32:30
Kopecký se dostal do dobré příležitosti, Rebro chytá.
30:40
Chodov si vyzkouší druhou přesilovou hru po vyloučení Leksi.
30:36
Vyloučen hráč Tomáš Leksa družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:00
Liberec se dostává do tlaku, ale zatím nedokázal najít cestu ke vstřelení gólu.
27:40
Ferdan tváří v tvář proti Rebrovi neuspěl.
27:00
Mikeš zneškodnil přečíslení 2 na 1.
24:16
Přečíslení 3 na 1 vyřešil Podhráský nahrávkou na volného Pražana a ten prostřelil Janotu.
24:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Michal Podhráský (4:0).
22:40
Řezáč trefuje tyčku hostující branky.
21:49
Krbec nedokázal překonat Janotu a ten drží Liberec na dostřel.
21:48
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Mikuláš Krbec.
21:00
Janota skvěle vychytal Vávru v dobré příležitosti.
20:01
Úvodní buly vyhráli hosté a pouští se do útočení.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 13:8 Liberec
20:00
18:30
Koutný zkoušel prelobovat Janotu, bohužel pro domácí skončil balonek na horní síťce.
17:00
Maxa našel Ondruška, ten však netrefil ideálně.
15:30
Vávra našel před brankou volného Mikeše a ten zakončil do horního růžku branky.
15:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (3:0).
14:30
Kopecký zakončil pěkně sehranou standartní situaci, chodovská obrana stačila míček poslat do bezpečí.
13:30
Kopecký prošel po mantinelu až do střelecké pozice, trefil však pouze boční síťku branky Rebra.
12:00
Krbec našel před brankou Mikeše, jeho střelu však zastavill liberecký brankář.
10:00
Kárník nebezpečně zakončil backhandem ve vlastním oslabení.
08:53
Vyloučen hráč Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
08:50
Chodov si vyzkouší přesilovou hru poté co Baudisch zahrál u mantinelu rukou a přerušil tak chodovskou akci.
07:00
Chodov si po dvou brankách opět uklidňuje hru a hraje na balonku.
04:50
Přečíslení 2 na 1 vyřešil Koutný nahrávkou na volného Plíhala a ten už neměl probém zakončit do prázdné branky.
04:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Jiří Koutný (2:0).
03:35
Z následné standartní situace našel Ondrušek volného Maxu a ten otevírá skóre dnešního utkání.
03:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Tom Ondrušek (1:0).
03:30
Maxa si teďka prošel přes celé hřiště a zakončil backhandem.
02:00
Chodov stále na balonku a vymýšlí jak překonat libereckou obranu.
00:01
Úvodní buly vyhrál Chodov a začne na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Matěj Klucho, Patrik Rozkovec, Vojtěch Hejduk, Radek Valeš, Jan Baudisch
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Daniel Maxa, Marek Matejčík, Tom Ondrušek, Martin Koutný