2:1
3:4
1:0

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 7:6p
6. Jan Marvánek, 29. Radim Křenek, 39. Jakub Kolstrunk, 43. Matěj Pruner, 45. Jan Marvánek, 54. Michal Pažák, 62. Jan Marvánek - 6. Jakub Buršík, 23. Daniel Cabejšek, 44. Kryštof Krbec, 48. Jakub Šárka, 54. Marek Ďopan, 60. Viktor Kopecký; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 762; zásahy brankářů: Martin Beneš 10 - Tomáš Hyršl 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:4, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: SPA: 1 BOH: 0
65:00
Střely celkem: SPA: 25 BOH: 16
65:00
Komentář trenéra domácích pana Radka Skaličky: Klasický zápas s Bohemkou. V defezívě jsme udělali pár chyb, na kterých budeme v tréninku pracovat. V útoku se postupně projevují věci, které nacvičujeme. Děkujeme našim skvělým divákům a soupeři za utkání!
65:00
Komentář trenéra hostů pana Martina Formana: Dneska za mě osobně zvláštní zápas, který byl dvě třetiny jak se říká "neslaný nemastný". Náš výkon nebyl dobrý, šťastným gólem jsme si vybojovali BOD, ale samozřejmě prodloužení je o úvodní buly a ta se nám nepovedla. Děkujeme soupeřům za zápas, těšíme se na další klání.
61:11
61:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Dominik Bartoš (7:6).
60:02
Sparta ihned po vyhraném buly odvolává gólmana a jde do 4.
60:01
A máme tu prodloužení, které se bude hrát 5 minut 3 na 3.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 9 BOH 6
60:00
59:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký bez asistence (6:6).
59:48
Ajaj. Beneš vyhodil míček přímo do před ním stojícího hráče a ten pak míček doklepl do branky.
59:20
Timeout FbŠ Bohemians
59:00
A máme tu poslední minuty. Bohemians stále v šesti.
57:10
Bohemians v šesti kombinují kolem bloku Sparty.
56:08
Josef Juha ze středu trefuje přímý prostředek branky, kde byl gólman.
53:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Patrik Šebek (6:5).
53:56
A to je ale rychlá odpověď. Šebek ukázal že také umí nekompromisně zakončovat.
53:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Pažák, asistoval Jakub Kolstrunk (6:4).
53:12
Pažák to z ničeho nič poslal nekompromisně do šibenice.
52:17
Pruner trefuje tyč.
50:50
Bohemians kombinují kolem bloku Sparty, ale žádná velká šance z toho zatím nevznikla.
49:16
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
49:14
Matěj Pruner v situaci 3 na 1 se rozhodl nahrát na volného Čermáka. Tomu ale střela nesedla a končí mimo branku.
47:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka bez asistence (5:4).
47:47
Jakub Šárka od mantinelu prostřelil Beneše na bližší tyč.
47:23
Cabejšek ze středu vypálil mimo bránu.
46:00
Pruner sám na středu chtěl ještě najít Čermáka. Tato přihrávka se mu nezdařila.
44:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Matěj Čermák (5:3).
44:23
Čermák od mantinelu nahrál do prázdné Marvánkovi a ten s touto situací neměl problém. A kotel si mohl zazpívat Pátou.
43:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Daniel Cabejšek (4:3).
43:32
Krbec od půlky vystřelil takový spíše nához. Míček překvapivě skončil v sítě. Gólman Beneš nic neviděl přes svého obránce Křenka.
42:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Matěj Čermák (4:2).
42:29
Matěj Čermák nahrál Prunerovi na střed a ten do protipohybu gólmana střílí gól.
42:16
Cabejšek z výběhu trefuje nohu Beneše.
40:38
Ujhelyiho tvrdou střelu ze středu vyráží gólman.
38:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk bez asistence (3:2).
38:39
Kolstrunk z výběhu trefuje horní roh branky a posouvá svůj tým do jednobrankového vedení.
38:26
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:26
Bohemians nevyužili efektivně volný úder z dobré pozice na středu.
38:03
Pruner předvedl skvělý blok a radostně si zakřičel.
37:31
Hra se nám přiostřuje.
34:36
Kopecký předvedl svůj fotbalový skrytý talent a odkopl míče z středu na polovinu soupeře.
33:24
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
32:50
Krbec ztratil najivně míček u mantinelu na své polovině. Situaci uhasil jeho spoluhráč.
32:17
Ujhelyi se uvolnil od mantinelu, ale jeho střele chyběla razance a přesnost.
29:09
Křenek výtečně odbránil situaci 2 na 2.
28:30
Nájezdový mág Radim Křenek už klasicky proměňuje nájezd svým blafákem.
28:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek z trestného střílení (2:2).
27:48
Buršík od mantinelu přestřeluje branku. Střela byla tečována a uvidíme roh Bohemians.
25:09
Hrubka před brankou Sparty a Bohemians byli rázem v šanci, Šárka však ale netrefuje ani branku.
24:41
Čihák ze středu trefuje jen výstroj Beneše.
23:16
Bohemians střílí gól, ale rozhodčí kvůli předchozímu faulu tento gól neuznává.
23:00
Tímto utkáním nás doprovází hlasitá kulisa diváků jak na straně Bohemians tak na straně Sparty.
22:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Adam Růžek (1:2).
22:00
Cabejšek si s Růžkem narazili a první zmiňovaný z první střílí gól.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 7 BOH: 7
20:00
19:22
Juha žabičkou našel Ujhelyiho. Ten si však s touto přihrávkou nedokázal poradit.
18:14
Beneš předvedl pěkný reflexní zákrok.
16:30
Sparta je pod tlakem a Bohemians mají více balónek na čepeli.
13:50
Krebnerova střela končí v rohu.
13:20
Matěj Čermák se z velkého úhlu dokázal šikovně uvolnit, ale jeho střelu chytá pohotově brankář Bohemians.
12:40
Zouzal trefuje ze strany jen horní konstrukci zařízení.
11:50
Krebner svojí střelou trefil jen věž jménem Veselý.
11:04
A máme tu televizní přestávku, protože toto utkání můžete sledovat i na ČT Sport.
10:28
Zatím půlka třetiny probíhá ve velkém tempu.
08:35
Ujhelyi vystřelil jedovatou střelu od půlky.
07:03
Dobisík zkusil pozornost svého brankáře a nahrál mu balónek. Gólman vše vyřešil v klidu s touto situací si poradil.
05:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jakub Šárka (1:1).
05:57
Brejkovou situaci 2 na 1 vyřešil Šárka pohlednou nahrávkou. Buršík jen uklidil.
05:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Jakub Kolstrunk (1:0).
05:23
Kolstrunk se výborně vytočil zpoza branky a přes malé brankoviště našel svého nehlídaného spoluhráče.
04:48
Ujhelyi z úhlu netrefuje šibenici na kterou nejspíš mířil.
02:54
Burian zblokoval střelu na velkém brankovišti.
01:54
Matyáš Velc si právě zahrával s ohněm při rozehrávce na své půlce. O míček ale nepřišel.
01:15
Zouzalovi v přečíslení 2 na 1 ujel balónek.
00:43
Šebek to zkusil z výběhu, ale nepodařilo se mu trefit branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, Matyáš Krebner, Jakub Buršík, Jakub Šárka
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Marek Veselý, Lukáš Ujhelyi, Josef Juha, Jan Lang