5:0
3:2
- : -

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:3
7. Patrik Kieler, 25. Kryštof Krbec, 27. Vojtěch Zezulka, 29. Viktor Kopecký, 35. Filip Forman, 40. Viktor Kopecký, 51. Filip Forman, 59. Michal Vojtíšek, 60. Filip Forman - 16. Milan Bína, 54. Lukáš Gregor, 58. Jan Linhart; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 216; zásahy brankářů: Michal Kotouček 7 - Jiří Buchta 19; po třetinách: 1:1, 5:0, 3:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Bohemians - 8 ; Vinohrady - 3 .
60:00
Komentář trenéra hostí (Michala Kotlase): Dnes nás stála druhá třetina utkání. Absolutně jsme přestali plnit úkoly, vyráběli jsme chyby a hráli nedisciplinovaně. V třetí třetině se nám nepodařilo vsítit rychlejší branku a dostat se zpět do utkání. Soupeř nás dnes předčil ve všech činnostech. Děkuji za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martina Formana): Nejprve bych začal tím, čím jsem zatím všechny komentáře po zápasech v Děkanka Aréně končil a to že z pohledu florbalu "se mi tento způsob podzimu zdá poněkud nešťastným", poněvadž lidé se opět ještě pozdrželi na rodinném cyklo výletě, jako minulá kola.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martina Formana) část 2 : Náš výkon nebyl zdaleka optimální a máme ještě hodně na čem pracovat, ale jsme samozřejmě rádi z vítězství. Věřím, že příště už se zatáhne a lidi si najdou cestu na Děkanku, za kvalitním sportem. Děkujeme srdcařům, co dorazili a těšíme se na další klání.
60:00
59:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Viktor Kopecký (9:3).
58:45
Timeout FbŠ Bohemians
58:45
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
58:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Mikuláš Forman (8:3).
58:05
Bohemians trefují z poloviny hřiště tyčku prázdné brány.
57:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Zbyněk Stuchlík (7:3).
57:10
Hosté získávají míček a vrhají se v šesti do protiútoku, kde přidávají další gól.
57:03
Domácí drží míček a nedovolují Vinohradům hru bez brankáře.
56:00
Bohemians střílí, ale gólman Vinohrad stihl vběhnout do branky a zabránit gólu.
54:39
Hosté po vybraném oddechovém čase zkouší hru bez brankáře.
54:38
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Ondřej Richtr (7:2).
53:50
Vinohrady nakonec svůj nátlak na domácí využili a snižují brankový rozdíl.
53:08
Vinohrady jsou do přečíslení, ale špatně vyřeší situaci a míček získávají Bohemians.
52:23
Bohemka vytváří tlak na Vinohrady a po nepřesné střele se snaží dorazit míček, ale neúspěšně.
50:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Lukáš Kuncman (7:1).
50:51
Po vybojovaném souboji se ujímá míčku Filip Forman a precizní střelou nad ruku brankáře skóruje další gól.
46:18
I když domácí hrají oslabení, daří se jim útočit a přebírají kontrolu míčku na hřišti.
45:31
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
45:31
Bohemians faulují na své polovině a čeká je hra v oslabení.
41:49
Vyloučen hráč Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
41:49
Hra bez brankáře domácím dlouho nevydržela a Vinohrady teď čeká oslabení pět na čtyři.
41:38
Domácí se nechávají sfaulovat a čeká je přesilová hra.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Bohemka, chvíli drží míček v obraně a pak se pouští do útoku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Bohemians - 11 ; Vinohrady - 2 .
40:00
39:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Šárka (6:1).
39:14
Početní výhoda domácích se vyplácí a Bohemka přidává další gól.
37:24
Vyloučen hráč Peter Kachnič družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:24
Domácí nahazují míč do útoku, Vinohrady ale hrají vysokou holí a dávají Bohemce další přesilovou hru.
36:57
Vinohrady se dostávají ke standartní situaci a střílí gól, rozhodčí ale posouvají rozehrávku na místo faulu a gól neplatí.
34:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (5:1).
34:17
Bohemians využívají přesilovku a přesnou střelou pod horní tyč skórují další gól.
32:47
Vyloučen hráč Martin Skřivánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
32:40
Bohemce se daří už minutu navíc hrát v početní přesile.
31:12
Vinohrady se dopustili přestupku a rozhodčí zvedá ruku, Bohemians se pouští do hry bez brankáře a snaží se využít početní výhodu ve svůj prospěch.
30:23
Hra se přerušuje kvůli zranění v rohu hostů, tentokrát to odnesl Daniel Cabejšek.
28:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký bez asistence (4:1).
28:55
Bohemka zmátla Vinohrady svým střídáním a z rozehrávky střílí další gól.
26:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Jakub Šárka (3:1).
26:32
Domácí sice z první střely nic nevytěžili, ale ihned poté se dostali k balónku, zakončili a zvyšují brankový rozdíl.
24:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Viktor Kopecký (2:1).
24:12
Tlak Bohemky a útočné šance se vyplácí a Bohemka skóruje další gól.
23:58
Všichni ze střídačky domácích se chytají za hlavu, protože Bohemka neproměnila jedinečnou šanci na gól.
23:01
Bohemians rozehrávají z rohu a střílí, ale střelu chytá brankář Vinohrad.
22:24
Hosté si vytváří šanci, ale Bohemka jí správně odbránila a dostává se k míčku.
20:01
Vinohrady vyhrávají buly, ale Bohemka chce získat míček a ihned pressuje obranu hostů.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Bohemians - 5 ; Vinohrady - 4 .
20:00
18:27
Vinohrady už podruhé útočí v přečíslení, ale neúspěšně.
15:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Radovan Vnuk (1:1).
15:24
Domácí se pokouší o útok, ale Vinohrady sbírají míček a z protiútoku vyrovnávají skóre zápasu.
14:15
Hosté opět začali hrát v plném počtu a ihned provádí útok na branku domácích.
13:43
Vinohrady zatím úspěšně brání všechny střely domácích v přesilovce.
12:04
Vyloučen hráč Jiří Strobach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:04
Bohemians dostávají míček za branku, kde inkasují cross-check a získávají pro sebe dvouminutovou početní výhodu.
11:09
Bohemka se dostává k další standartní situaci, ale tentokrát míček posouvá na vlastní polovinu a zklidňuje hru.
06:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Mikuláš Forman (1:0).
06:36
Domácí si hravě poradili s obranou Vinohrad a ze standartní situace dávají první gól utkání.
06:34
Bohemians se pokouší z velkého brankoviště dorazit míček, ale Vinohrady faulují a Bohemka bude rozehrávat standartní situaci.
04:02
Brankář domácích dostává hokejkou přes prsty a rozhodčí zastavuje hru. O lékařskou pomoc si naštěstí neříká a hra může pokračovat rozehrávkou Bohemky od brány.
03:06
Hra má hned od začátku tempo a je vidět, že oba týmy se snaží předvést svůj nejlepší výkon.
02:04
Bohemians dávají nepřesnou přihrávku a hosté sbírají míček a pouští se do protiútoku, míček avšak končí u obrany domácích.
00:01
Úvodní výhru v buly si připisují Vinohrady a ihned po uklidnění situace se pokouší o útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Peter Kachnič, Petr Hartman, Lukáš Lanc, Pavel Hájek, Martin Skřivánek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Matyáš Krebner, Jakub Buršík, Jakub Šárka