2:1
3:1
- : -

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:3
18. Jiří Curney, 29. Jakub Bína, 38. Jiří Curney, 43. Jiří Curney, 59. Jiří Curney, 59. Daniel Šebek - 16. Lukáš Hájek, 36. Šimon Kuczera, 43. Šimon Hatala; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 515; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 8 - Lukáš Souček 12; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Mladá Boleslav-7, Vítkovice-1.
60:00
Nejlepší hráči: MB-Jiří Curney, Vítkovice-Lukáš Řezanina.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Bruse :,,Dneska 50 minut dobrý zápas do obrany. Na to kolik lidí nám ještě chybí a jaké góly jsme obdrželi, tak zápas 50 na 50. Mrzí mě přesilovky na konci, tam jsme měli zápas otočit. Z toho se poučíme."
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Novotného:,,Z dnešního zápasu mám zatím dva dojmy. První je, že jsme odehráli zápas ve vysokém tempu a z týmu bylo cítit, že chce vyhrát. Podali jsme výborný týmový výkon. Druhý je, že Vítkovice jsou na útočné polovině velice nebezpečné a na to se do příštích zápasů budeme muset lépe připravit. Díky soupeři za kvalitní utkání a přejeme šťastnou cestu."
60:00
59:59
Mladoboleslavští oplácí svému soupeři porážku z posledního Superfinále.
59:45
Bauer atakován, Novák brání svého brankáře a domácí už čekají na závěr utkání.
59:23
Faul Besty, Suchánek po rozehrávce obrán o míček.
59:13
Vítkovice stále bez brankáře, Bauer chytá střelu letící po zemi.
58:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (6:3).
58:31
Vítkovice v 6 hráčích, Šebek napřáhl a náskok znovu o branku větší.
58:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Patrik Suchánek (5:3).
58:24
Curney využívá početní převahy a Boleslav odskakuje minutu a půl před koncem do náskoku dvou gólů.
57:49
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
57:49
Pro změnu uvidíme dvojnásobnou přesilovku na druhé straně.
56:48
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
56:48
Tomašík spěchal vpřed, Šebesta ho zastavil nedovoleně a po vyprchání Zakonovova trestu si tak zkusí přesilovku i domácí.
56:21
Rýpar od mantinelu pouze do Krzyžanka.
55:49
Bestovu střelu blokuje Curney, Krzyžanek zpátky ve hře.
55:41
Už jen 3 vteřiny bude trvat vítkovická dvojnásobná přesilovka, mají však možnost rozehrávky z nebezpečné pozice.
55:40
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:40
Vyloučen hráč Filip Zakonov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
55:21
Boleslav získala míček, Tomašík nahrával nepřesně a tak musí spěchat zpět.
54:29
Vítkovičtí kombinují po obvodu své útočné poloviny, Bauer zatím nemusel chytat žádnou ze soupeřových střel.
53:44
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
53:44
Hosté dostávají nabídku na změnu stavu v podobě přesilovky.
53:30
Hájek zastavil nahrávku na nabíhajícího Grubera, útok Vítkovic končí faulem domácích.
52:41
Hra přiostřuje na tempu. Souboje tělem jsou tvrdší a tvrdší. Čeká nás napínavý závěr zápasu.
51:47
Novák po zemi vyzkoušel, zda je Souček připraven. Ten dal najevo, že rozhodně ano a navýšení boleslavského náskoku se nyní nekoná.
50:06
Mladá Boleslav si dávala velký pozor na hrozí nahrávku z prostoru za brankou a Bauer mohl v klidu sebrat míček, který rozehrál na Nováka. Domácí mohou konečně vystřídat.
50:03
Sladký nepřesně na Brauera, po faulu domácích proběhne power break.
49:11
Rýpar zabrnkal na nervy svých spoluhráčů a trenérů, když si jako poslední nejistě zadribloval z míčkem. Nakonec měl plné ruce práce, aby Chroust nešel sám na branku.
48:19
Besta obral Tokoše o míček, nához hostí zachytil Krzyžanek.
47:50
Vítkovický pokus po zemi z velké dálky, Bauer se pro míček natahuje pouze za branku a domácí tak mohou zaútočit.
47:00
Gruber se vydal vpřed, Rýpar ale předvedl, proč patří do reprezentace a vystavil mu jasné STOP.
46:15
Tokoš mohl vystřelit svému týmu dvoubrankový náskok, Souček bez potíží chytá!
45:26
Hájek zastavuje Suchánka na hraně pravidel, rozhodčí pískají faul. Tokoš zahrozil z dálky, nebezpečná rána to ale není.
44:45
Gruber nádherně prokličkoval hřištěm, střela nemíří mezi tři tyče.
43:37
Útok Bína, Švejda svým pohybem vytlačili Vítkovice až před Součka.
43:02
Hosté rozhodně nechtějí držet toto skóre a hledají tak volný prostor na polovině soupeře.
42:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Tomáš Chroust (4:3).
42:46
Vyrovnaný stav netrval dlouho. Curney napravuje neproměněný nájezd a 3. gólem v dnešním zápase dokončuje hattrick.
42:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Hatala, asistoval Lukáš Hrubý (3:3).
42:15
Hatala dostal krásnou přihrávku do předbrankového prostoru a nikým nebráněn přesně trefil roh Bauerovy branky. Stav tedy vyrovnaný 3:3.
41:46
Bína se zkoušel otočit okolo branky hostí, nedostal však prostor k zakončení.
41:25
Nahrávka na uvolněného Kuczeru, Tomašík zasahuje a domácí se mohou vydat na útočnou půlku.
40:43
Ani jeden z týmu určitě nechce tento zápas prohrát, takže nás jistě čeká zajímavá třetina.
40:03
Hned na začátku poslední hrací části se k míčku dostal Natov, Sladký ho o něj zkušeně připravil.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Mladá Boleslav-7, Vítkovice-1.
40:00
38:50
Hosté se snaží nedarovat soupeři žádnou příležitost skórovat, ale sehranost dua Curney-Natov je na vysoké úrovni a Souček si v závěru připsal další zásah.
37:25
Nehera s Rýparem napadání na vlastní polovině, Mladá Boleslav je vzápětí připravuje o šanci a zakládá vlastní.
37:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (3:2).
37:07
Curney backhandem trefuje přesně, domácí jsou znovu do vedení.
36:39
Chroust svým aktivním napadáním připravil Šebestu o míček.
35:34
Úřadující mistři dorovnávají stav zápasu po krásném gólu Kuczery.
35:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Lukáš Řezanina (2:2).
34:15
Mladoboleslavští znovu na útočné polovině, čekají na šanci, která přišla, ale Chroust nedokázal zvednout míček a Souček tak chytá nohou.
33:51
Teď si nerozuměli Tokoš s Šebkem a z nebezpečného útoku nakonec nic nebylo.
32:32
Gruber na mantinelu ve slibné pozici, v rozhodující chvíli mu selhala mířidla.
31:05
Firda přiťukl míček Šebestovi, který vystřelil z výběhu. Tadeáš Chroust blokuje a Bauer tak nemusí zasahovat.
30:31
Po power breaku rozehrají míček hosté.
29:59
Natov z otočky prověřil brankáře hostí, balónek vyletěl těsně nad branku.
28:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Štepán Švejda (2:1).
28:54
Bína dorážkou překonává Součka a domácí strhávají skóre zápasu na svou stranu.
28:24
Besta napálil míček na branku, proti tomu byl Bína a tělem ho zpracoval.
27:20
Nehera zastaven tvrdě, vítkovická střídačka rozhodně nesouhlasí, že nebyl udělen dvouminutový trest.
27:04
Curney to zkusil od mantinelu, před Součkem však nebyl nikdo na dorážku a míček pokračuje do rohu.
26:14
Závar před Bauerem, který zachraňuje Novák a faulem Brauera získává pro svůj tým rozehrávku.
25:29
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Jiří Curney.
25:29
Besta hasil situaci a daroval tak soupeřům nájezd.
25:29
Curney se snažil zmást Součka, který nakonec nemusel ani zasahovat. Domácí ostrostřelec úplně minul.
24:28
Domácí stále kombinují, k brance to mají ale stále daleko.
22:41
Boleslav drží míček na vlastní polovině a hledá skulinku v obraně soupeře.
21:57
Vítkovický tým se pokoušel dostat do střelecké pozice, to překazil Suchánek.
21:06
Šebek fauloval Šebestu, rozehrávka pro hosty.
20:05
Na vhazování úspěšnější Sladký, poslal míček obráncům, ke kterým ihned přispěchali napadající soupeři.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Mladá Boleslav-4, Vítkovice-5.
20:00
19:40
Hosté už chtějí dohrát první hrací část na míčku a do ničeho se nepouští.
18:44
Tempo hra se stupňuje a oba týmy předvádí zatím velice koncentrovaný výkon.
18:19
Věkem ještě stále junior Švejda prověřil při úniku Součka, ten si připisuje úspěšný zákrok.
17:52
17:52
Po spolupráci dvojice Curney-Natov mladoboleslavští vyrovnávají.
16:46
Souboj Zakonova a Sladkého posouzen jako nedovolený od domácího hráče, Vítkovice se ujímají balónku.
16:06
Hosté znovu před Bauerem, domácí obrana zatím úspěšná.
15:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Řezanina (0:1).
15:34
Řezanina na Hájka, ten se nemýlil a vymetl šibenici domácí branky.
15:07
Besta prvotřídně zachraňuje poskakující míček ve vlastním velkém brankovišti.
14:39
Gattnar z výběhu zkusil vypálit, rána zblokována.
13:15
Elitní mladoboleslavská formace zatlačila soupeře před Součka, chyba Krzyžanka posílá vpřed Hájka s Řezaninou, kteří si s přečíslením neporadili dobře.
11:46
Šebek se proháněl kolem levého mantinelu, byl ovšem bráněn dvěma vítkovickými hráči a jeho střela backhandem k Součkovi ani nedoskákala.
10:36
Z nebezpečné vzdálenosti měla rozehrávku Mladá Boleslav, poctivá obrana hostí ovšem vytlačila své soupeře až před Bauera.
10:26
Řezanina blokuje střelu Zakonova, střídačka ho odměňuje potleskem.
10:15
Hráči vyklidili hřiště, probíhá power break.
09:27
Na hřišti proti sobě nyní první pětice obou týmů, muži v černém zakládají útok, který končí faulem na Grubera.
08:26
Hoffer na Nováka, ten trefuje blokujícího obránce.
07:43
Krzyžanek poslal ostrou přízemní ránu na Součka, nejlepší gólman minulé sezóny zasahovat nemusel.
07:03
Nehera si poradil s napadáním dvou hráčů, nakonec ale o balónek přišel.
06:02
Hosté připraveni v bloku čekají na chybu soupeře, ta prozatím nepřichází.
05:39
Souboj Zakonova s Hájkem, první jmenovaný však stihl nahrát včas a o míček nepřišel.
04:35
Proti sobě dnes v brankách vidíme dva reprezentační brankáře. Který z nich z tohoto souboje vyjde jako vítěz?
04:23
První úspěšný zákrok Součka v tomto zápase.
03:51
Bauer pro zrychlení hry přikopává míček Curneymu, domácí vyráží vpřed.
02:38
Firda ve spolupráci s Rýparem obral o balónek Bínu, vítkovický tým se ale do šance zatím nedostává.
02:08
Tomašík úspěšně blokuje Šebestovu střelu.
01:38
Hájek nedovoleně, míček pro Mladou Boleslav.
01:08
Střela z hokejky Krzyžanka minula branku.
00:35
V první formaci domácích netradičně vidíme Jakuba Grubera.
00:10
Mladoboleslavští se ovšem hned ujímají míčku a kombinují na vlastní polovině.
00:03
Úvodní bule ve prospěch hostujícího celku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Marek Bräuer, Rostislav Gattnar, Josef Rýpar, Tomáš Sladký
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Tomáš Chroust, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
Vítáme všechny u online přenosu ze zápasu, který je reprízou loňského i předloňského mužského Superfinále. O body se v mladoboleslavské městské sportovní hale utkají Technology florbal Mladá Boleslav a jejich dnešní soupeř SC Tempish Vítkovice.