0:1
4:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians 5:4
17. Jan Daniš, 43. Petr Stejskal, 53. Jiří Bauer, 59. Dominik Klimscha, 60. Dominik Kaloč - 15. Matyáš Krebner, 34. Jakub Šárka, 50. Filip Forman, 60. Patrik Šebek; rozhodčí: Libor Gavlas - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 137; zásahy brankářů: Štěpán Laja 19 - Michal Kotouček 12; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:2;
60:00
Komentář trenéra FbŠ Bohemians Martina Formana: Z naší strany další nepovedený zápas kdy jsme nedali gol ve hře pět na pět. Strášný, fyzický a nekoukatelný florbal. Nenapravitelná hrací plocha, která klouzala jako led. Soupeř předvedl kvalitní výkon a samozřejmě gratulujeme. V každé případě máme na čem pracovat ale dnes se florbal nehrál a taky otázka jestli se bude vůbec bude pracovat na florbale.
60:00
Komentář trenéra FBC ČPP Ostrava Tomáše Svačinky : Těžký, vyrovnaný zápas ale krásný v tempu. Troufnu si říct, že od poloviny zápasu jsme byli lepší na míčku a měli větší hlad po gólech ve hře pět na pět. Jediné čeho jsme se obávali byli přesilové hry soupeře ve kterých potvrdil svoji kvalitu na této herní situaci musíme zapracovat. Děkuji klukům za skvělý výkon a soupeři, rozhodčím a skvělým divákům děkuji za zápas.
60:00
Poměr střel ve třetí třetině: 10-5
60:00
59:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jakub Šárka (5:4).
59:07
Timeout FbŠ Bohemians
59:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Michal Sládek (5:3).
58:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Jan Daniš (4:3).
57:15
Střela Michala Sládka byla dobře mířená ale bohužel lehce nad.
55:49
Kvalitně odbráněné oslabení ze strany domácích.
53:53
Vyloučen hráč Dominik Klimscha družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:45
Ostrava půjde do čtyř.
52:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer bez asistence (3:3).
52:06
Sovjak Tomáš právě minul prázdnou branku.
50:53
Ostrava má ještě polovinu třetiny na dorovnání.
50:05
Přesilovou hru umí hosté hrát vskutku dobře.
49:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman bez asistence (2:3).
48:15
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
46:55
Jedna z dalších crossových nahrávek přes střed od domácích končí v mantinelu.
45:40
Ostrava hraje s větším klidem a to se jim zatím vyplácí.
45:13
Další pád ale tentokrát na straně FbŠ Bohemians.
44:20
Spousta emocí na straně FbŠ Bohemians se podepisuje i na hráčích, kteří hrají na sto procent.
43:54
Krásný únik domácích v kombinaci Sládka a Šindlera končí bez gólu pro domácí a stav je stále vyrovnaný 2:2.
42:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Stejskal bez asistence (2:2).
42:02
Čonka-Skyba Filip dneska nemá moc svůj den, protože už po druhé spadl na stejném místě.
40:05
Hra se dostala do třetí třetiny ve vyrovnaném tempu a k první střele se dostal domácí hráč Zapletal.
40:00
40:00
Poměr střel v druhé třetině je opět vyrovnaný 6-6.
40:00
38:59
Nasazení obou celků je obdivuhodné.
37:14
Utkání sleduje 137 diváků. Děkujeme.
36:41
Nepříjemný pád hráče Čonka-Skyba Filip zapříčinil vyhozené rameno.
33:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (1:2).
33:08
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:05
Hosté hrají tak zvaný ''Beton'' ze kterého následně po vybojování míčku okamžitě nabíhají do protiútoku.
30:50
Trenér FbŠ Bohemians Jedlička Micha prudce nesouhlasí s výroky rozhodčích.
29:55
Ostrava se zkouší za pomocí rotací dostat k šanci na střelu.
27:17
Ostrava nyní měla další příležitost ke gólu ale brankář hostů se nedal a míček zkušeně zachytil.
26:53
Rozehrávka domácích na útočné polovině.
25:50
Klimscha Dominik se nyní snažil rozdat míček ze středu hřiště ale byl obklopen hráči FbŠ Bohemians.
24:50
Hra se dostává tam kde začala. Oba celky hrají opatrně ale zákeřně.
22:40
A hra je zpátky v plném proudu.
21:39
Kratší pauza pro oba celky kvůli komplikacím na hřišti, na kterou upozornil trenér hostů Michal Jedlička.
21:00
První střelu druhé třetiny si bere na starosti hráč Ostravy Matyáš Šindler ale trefil pouze mantinel za brankou.
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině je vyrovnaný 7-7.
20:00
19:10
Ke konci první třetiny se hra začíná rozjíždět.
16:29
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Michal Sládek (1:1).
14:41
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
14:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Filip Forman (0:1).
13:24
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
08:08
Zatím nemůžeme říct, kdo je v tomhle utkání favoritem, protože oba celky hrají vyrovnanou hru.
06:57
Matyáš Šindler si teď trochu pohrál s obranou FbŠ Bohemians za jejich vlasní brankou.
05:30
Domácí nevyužili přesilovou hru a jde se zpátky do hry pět na pět.
04:13
Domácí nyní mají šanci na otevření zápasu.
03:03
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
01:10
Hra je zatím vyrovnaná na obě strany.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Adam Růžek, Matyáš Krebner, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Jiří Bauer, Dominik Kaloč, Jiří Juhaňák, Petr Stejskal, Ivo Dohnal