2:1
3:0
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice 10:2
5. Jakub Buršík, 11. Jakub Buršík, 17. Pavel Čihák, 18. Daniel Cabejšek, 19. Daniel Cabejšek, 30. Jakub Buršík, 32. Jakub Buršík, 54. Jakub Buršík, 59. Kryštof Krbec, 60. Patrik Kieler - 16. Matěj Havlas, 37. Pavel Sládeček; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Michal Kotouček 23 - Lukáš Kříž 18; po třetinách: 5:1, 2:1, 3:0;
60:04
Komentář trenéra domácích (Martin Forman): Přišli lidi, přišly góly. Jsem velice rád, že jsem protrhli sérii nekvalitních výkonů. První třetinu, si troufám říct, že jsme předvedli možná nejlepší naší třetinu od začátku sezóny. Druhá byla o poznání horší a měli jsme i štěstí na naší straně. Ve třetí třetině už to bylo lehce na sílu, ale my jsme nepřestali jezdit. Děkujeme Tatranu za zápas. Cenné vítězství!
60:03
Komentář trenéra hostů (Jakub Menhart): Jsem zklamaný z nástupu do utkání, který rozhodl celý průběh. Ve druhé třetině o hodně zlepšený výkon, bohužel naše koncovka je tragická. Zkušenosti na straně Bohemky jsou znát.
60:02
Střely celkem: FbŠ Bohemians - 28, Tatran Teka Střešovice - 25.
60:01
Střely ve 3. třetině: FbŠ Bohemians - 8, Tatran Teka Střešovice - 10.
60:00
Hráči utkání se stávají Jakub Buršík (FbŠ Bohemians) a Matěj Havlas (Tatran Teka Střešovice).
60:00
59:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Jakub Buršík (10:2).
59:34
Bohemka hned po buly vyrazila do útoku, ze kterého se jim povedlo vstřelit 10. gól.
59:10
Timeout FbŠ Bohemians
59:01
Kreysa mířil, v dobré situaci, Kotoučkovi mezi nohy. Ten chytá.
58:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Patrik Šebek (9:2).
58:20
Další akce už ale končí gólem v bráně hostů. Šebek našel přesnou přihrávkou Krbce, který se nemýlí.
57:43
Buršík s Filipem Formanem předvedli pěknou kombinaci, koncovka byla nepřesná.
56:56
Kreysa nebezpečně prokličkoval do předbrankového prostoru. Jeho střela po zemi jen neškodně skončila v rohu.
56:25
Tomčo střelou z úhlu trefuje jen připraveného Kotoučka.
55:53
Tatranu se příliš nedaří. domácí je nepouští do zakončení.
55:02
Kieler vystihl nepřesnou přihrávku hostů a vyrazil do brejku. Gól nedal.
54:32
Tatran pokračuje ve hře bez brankáře.
53:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík bez asistence (8:2).
53:58
Buršík trefuje prázdnou bránu.
53:02
Kotouček opět chytá. Snažil se dlouhým výhozem rozehrát do protiútoku, ale úplně se to nepovedlo podle představ. Šanci hostující hráč naštěstí spálil.
52:30
Nahozený míček doběhl jako první Buršík, ale Kotouček byl úspěšnější.
52:04
I když už se hraje 5 na 5, Tatran stále drží domácí v zámku.
51:36
Langerovu střelu chytá Kotouček do rukou a vyhazuje.
51:17
Kreysa trefuje připraveného Kotoučka.
50:54
Jakub Kolísko trefuje z boku zadní tyčku.
50:25
Langerovu střelu blokuje Krebner.
50:12
Bohemka vyhazuje.
49:40
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
49:12
Langer faulován. Tatran nyní hraje v 6 bez brankáře.
48:55
Šebek blokuje Langerův pokus.
48:23
Tlapákův backhandový pokus doputoval až do předbrankového prostoru, kde byli pohotovější domácí hráči.
47:51
Cabejšek se pokoušel vystřelit, míček mu ale sjel z čepele.
47:15
Melišovi se podařilo čistě odebrat míček Šárkovi z čepele. Jeho zakončení už tak povedené nebylo.
46:42
Povedenou Šebkovu střelu vyráží Kříž nohou.
45:43
Mikuláš Forman se v přečíslení 2 na 1 pokoušel procpat míček Křížovi pod nohou. Tatranský brankář byl ale pozorný.
45:09
Hra se po delší době přesunula na půlku hostujícího celku.
44:49
Kotouček proti Brautfergerově střele nemusel zasahovat.
44:32
Kreysovi sjela střela, takže trefil pouze nohu rozhodčího stojícího vedle brány.
43:53
Tatran byl v držení míčku, žádné velké ohrožení brány domácích z toho nebylo.
42:36
Dnešní utkání sleduje 223 diváků.
42:17
Sládečkova střela z větší vzdálenosti prolétla těsně kolem levé tyčky.
41:47
Kopecký mohl jít sám na bránu, nahozený míček ale dostal pod kontrolu Tlapák.
41:13
Hraje se stále na půlce Tatranu. Hra je plná osobních soubojů a týmy se střídají v držení míčku.
40:44
Šebek střelou z vytočení trefuje boční konstrukci brány.
40:38
Šárka pálí vedle.
40:16
Kotouček v úvodu třetiny zasahuje proti nebezpečné střele maskou.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: FbŠ Bohemians - 10, Tatran Teka Střešovice - 10.
40:00
Střely ve 2. třetině: FbŚ Bohemians - 10, Tatran Teka Střešovice - 10.
40:00
39:50
Čihákova přízemní střela dolétla až před bránu. Růžek se bohužel k dorážce nedostal.
39:24
Mühlfaitův pokus chytá Kotouček.
38:52
Tomčův backhandový pokus končí vysoko nad.
38:44
Langerova formace předvedla poměrně pěknou rozehrávku, finální přihrávce scházela přesnost.
37:53
Nebezpečnou střelu Filipa Formana blokuje Sládeček za mantinel.
37:35
Šárka přečíslení 2 na 1 nevyřešil moc dobře. Trefil Tlapákovu nastavenou hokejku.
37:18
Zezulka střelou od půlky trefuje zadní mantinel.
36:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček bez asistence (7:2).
36:58
Tatran snižuje.
36:33
Langer našel Jana Kolíska v dobré pozici. Ten ale přihrávku nečekal a míček mu odskočil.
36:02
Langer opět kličkuje. Kreysa míjí.
35:30
Kříž připisuje další zákrok.
34:55
Standardka Bohemky z dobré pozice gól nepřinesla. Kříž opět předvedl pěkný zákrok proti střele k tyčce.
34:24
Kříž předvedl krásný zákrok. Forman poslal krosovku Šárkovi, který pálil z první.
31:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jakub Šárka (7:1).
31:58
Tlapák nastřelil Šindeláře, tomu se z dorážky nepodařilo překonat Kotoučka. Z následného protiútoku opět zafungovala spolupráce Šárka - Buršík.
31:10
Langer - Kreysa a opět obrana domácích.
30:49
Langer střílí, Bohemka blokuje.
29:24
29:24
První šance Bohemky gólem neskončila. Následná souhra Šárky s Buršíkem už ale znamená dolší gól pro domácí.
28:48
Kříž musel zasahovat.
28:26
Se zraněním domácího hráče to naštěstí není vážné. Domácí 81 už se zapojila do hry.
27:36
Langer nabil Kreysovi ostrými náboji, ten ale dobrou šanci nevyužil.
27:36
Mikuláš Forman opět na hřišti. Hosté početní výhodu nevyužili.
27:21
Už se opět hraje. Tatran se snaží vytěžit něco ze zbytku přesilovky.
26:54
Filip Forman zůstává po souboji v rohu ležet na zemi. Nevypadá to vůbec dobře.
26:32
Tatran následně ze standardky nastřeluje tyč.
26:29
Přihhrávku středem zachytil až Kotouček. Bohužel se ale tak dlouho rozhodoval, komu přihraje, až rozhodčí pískli zdržování hry.
25:36
Vyloučen hráč Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
25:36
Přesilovou hru si zahraje také Tatran.
25:21
V úvodu 2. třetiny jsou hosté střelecky aktivnější.
24:36
Langer s lehkostí prokličkoval středem a přihrál Havlasovi. Jeho střelecký pokus Kotouček vytěsnil.
24:15
Krebner opět ztrácí na středu.
23:31
Kotouček v permanenci. Svůj tým ale drží.
23:05
Důrazný pressing domácích znamená zisk míčku.
22:32
Míček má v držení Tatran a připravuje se na založení útoku.
21:49
Kříž dostal míček, projíždějící kolem brány, pod kontrolu.
21:20
Krebner namazal, naštěstí z toho nic nebylo.
20:35
Růžkův střelecký pokus zblokován.
20:14
Dlouhý nához Tatranu chytá Kotouček ze vzduchu.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: FbŠ Bohemians - 10, Tatran Teka Střešovice - 5.
20:00
18:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek z trestného střílení (5:1).
18:53
Domácí faulování, uvidíme trestné střílení.
18:29
Kreysa hledal nahozením do předbrankového prostoru někoho ze svých spoluhráčů, nikoho ale nenašel a míček neškodně skončil na vzdáleném mantinelu.
18:02
Pokyny, které nyní udílel svým svěřencům trenér domácích, nejsou veřejně publikovatelné.
17:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Patrik Kieler (4:1).
17:30
Kieler přihrávkou zpoza brány našel nikým nehlídaného Cabejška, který nekompromisně prostřeluje Kříže. 4:1.
17:00
Sládeček vybojoval míček na půlce, ale než se dostal ke zakončení, přišel o něj.
16:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Matyáš Krebner (3:1).
16:05
A Bohemka opět odskakuje na dvoubrankový rozdíl.
15:41
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas bez asistence (2:1).
15:41
Nepříjemná situace pro domácí, inkasují ve vlastní přesilovce. Havlas utekl domácí obraně a překonává Kotoučka.
15:18
Šárka to opět zkouší. Jeho střelu tentokrát zblokoval Pánek nohou.
14:59
Tatranu se podařilo vyhodit míček a vystřídat.
14:25
Bohemka vybojovala míček zpět a v klidu si rozehrávají přesilovku.
14:16
Šárkův střelecký pokus míří za mantinel.
13:49
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
13:49
Uvidíme první přesilovou hru v podání domácích. Šindelář si odpočine na trestné lavici.
13:41
Havlas si před Kotoučkem nadhodil míček, jeho střela trefená ze vzduchu mířila vedle brány.
13:05
Hosté se snažili připravit si dobrou pozici k zakončení, Bohemka jim ale nedává ani metr prostoru.
12:14
Langer se natahoval ke střele, ale míček mu vypíchl Šebek.
11:43
Domácí ve velkém tlaku.
11:19
Krebnerův backhandový pokus Kříž s přehledem chytá.
10:15
10:15
Domácí zvyšují svůj náskok.
09:52
Kotouček secvaknul míček mezi betony a nedal protihráči šanci k zakončení.
09:31
Tatranu rozehrává z útočného rohu přinesla protiútok Bohemky. Naštěstí pro hostující tým se stihli obránci včas vrátit.
08:55
Kreysovi při zpracování odskočil míček. Naštěstí pro něj byl faulován.
07:59
Langerovi se Sládečkem se na půlce nepodařilo rozehrát.
07:34
Filip Forman předvedl čistý obranný zákrok.
07:05
Další střela Bohemky míří metr až dva nad bránu.
06:19
Domácí vysunuli napadání hodně vysoko, čímž Tatranu hodně ztěžuje rozehrávku.
05:35
Krebner na půlce zachytil přihrávku, jeho střela ale byla nepřesná.