2:0
4:3
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha 8:5
10. Dominik Jansa, 19. Jan Spilka, 24. Štěpán Slaný, 31. Radek Krajcigr, 44. Radek Krajcigr, 45. Jan Spilka, 52. Milan Tichý, 56. Jakub Jirsa - 5. Marek Zouzal, 14. Jakub Kolstrunk, 47. Jakub Kolstrunk, 47. Matěj Čermák, 60. Jan Marvánek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 349; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 27 - Martin Beneš 19; po třetinách: 2:2, 2:0, 4:3;
60:00
Střely po třetí třetině: 10 - 16.
60:00
Střely celkem: 27 - 32.
60:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas rozhodla týmová hra, klid na střídačce a proměňování šancí. Děkujeme fantastickému kotli, který nám hodně pomohl a podržel nás v klíčových fázích utkání.“
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Ondřeje Kašpárka: „Dnes nám Lípa uštědřila lekci z týmovosti a efektivity v zakončení. Musíme využít čtrnáctidenní pauzu k tomu, abychom se vrátili k věcem, které nám fungují a potom zase začneme vyhrávat. Děkuji našim divákům za podporu z hlediště.“
60:00
59:59
Je to tam! Domácí poráží Spartu a získávají tak cenné tři body do tabulky!
59:38
Tohle už domácí udrží!
59:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Jakub Kolstrunk (8:5).
59:00
Hraje se posledních 60 sekund základní hrací doby.
57:11
Jansa netrefil ze vzdálenosti asi metr nikým nehlídanou klec.
55:52
Hosté neztrácejí naději a hrají dále v šesti.
55:31
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa bez asistence (8:4).
55:31
Od poloviny hřiště nahodil balon na nehlídanou klec Jakub Jirsa a byl úspěšný!
54:36
Počty na hřišti jsou již vyrovnány.
54:18
Sparta odvolává brankáře a má o jednoho útočníka v poli více.
53:57
Josef Juha vyzkoušel, zdali drží transparent na stěně českolipské haly dostatečně pevně.
52:22
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil Milan Garčar.
52:22
Milan Garčar trefuje tyč.
51:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Radek Krajcigr (7:4).
51:40
Na střelu Milana Tichého byl ale teď sparťanský gólman krátký a domácí zvyšují na rozdíl tří branek.
51:24
Krajcigrovu střelu k tyči vytáhnul konečkem prstu Beneš.
49:32
Před Štěrbou se otevřela volná část hřiště, svou šanci ale pokazil přihrávkou, kterou zablokoval obránce Sparty.
47:57
Mlejnek právě předvedl perfektní gymnastický rozštěp, což zřejmě dost bolelo.
47:00
Dnešní utkání sleduje celkem 349 diváků! Děkujeme za účast!
46:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák bez asistence (6:4).
46:48
Čtyřicet sekund trvalo hostům, aby skórovali počtvrté a dotáhli se na rozdíl dvou branek.
46:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Radim Křenek (6:3).
46:08
V početní převaze se Sparta dotahuje. Prosadil se podruhé Kolstrunk.
44:54
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
44:54
Další přesilovou hru daroval hostům Jakub Jirsa.
44:11
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Jakub Karel (6:2).
44:11
Ani jsem nestačil okomentovat pátou branku a už je tu šestá! Svou střelu do brány dorazil Jan Spilka!
43:50
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jan Hřebřina (5:2).
42:44
Za Lukášem Chynou zvoní tyč.
41:56
Domácí v plném počtu, Jirsa se okamžitě zapojuje do hry.
39:56
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
39:56
Na cestu do kabin si Česká Lípa vysloužila ještě dvě trestné minuty pro Jakuba Jirsu.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
38:10
Ani Dzierža nebyl úspěšný při úniku.
36:54
Krajcigr úplně sám před bránou hostí! Beneš ho však vychytal.
34:54
Dlouhý výhoz Beneše přes polovinu zastavil hru.
33:19
Menší sekaná před Chynou, balonek nakonec mimo hru.
32:32
Tři proti dvěma teď vybíhali útočníci domácích, Ekl ale střílel mimo zařízení.
30:21
Timeout ACEMA Sparta Praha
30:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Daniel Štěrba (4:2).
30:21
Po první neúspěšném střeleckém pokusu se prosadil Radek Krajcigr! Zpoza brány mu asistoval Daniel Štěrba.
29:26
Štěrba kombinuje s Tichým.
27:16
Tichý zastavil u půlicí čáry začínající brejk Sparty.
25:41
Slaný rozehrál volný úder na polovině hřiště, před ním stál ale obránce hostí.
23:25
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jakub Jirsa (3:2).
22:17
Karlovi sjela střela z čepele těsně před zakončením, stav se tak nemění.
20:53
Z volného úderu měli dobrou příležitost hosté, nepodařilo se jim ale proměnit.
18:53
Karlovi se podařilo najít volného Spilku, který pálil přesně a srovnává na 2:2.
16:19
Volný úder pro domácí na hranici velkého brankoviště Chyny.
15:20
Čermák teď naprosto osamocený před bránou trefil tyč.
13:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Jan Marvánek (1:2).
13:47
Kolstrunk našel ideální úhel, kam Chyna nedosáhl a zvyšuje na 2:1.
13:06
Štěrba byl ve slibné šanci, netrefil ale ideálně.
11:48
Slaný namazal Juhovi přímo na čepel a měl jediné štěstí, že sparťanský forward trefil jen Jansu blokujícího jeho střelu.
09:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Jakub Jirsa (1:1).
09:28
Teď ale Jirsa vyslal do útoku Jansu, který dokázal tečovat za záda přesouvajícího se Beneše.
09:17
Ekl byl sám před brankářem host, ten ale střelu kryje.
08:52
Domácí v plném počtu.
08:35
Spilka v těžkém souboji v rohu vybojoval balón a může pokračovat v akci.
07:51
Křenek si přihrál s Garčarem, jenže zpáteční přihrávka mu nesedla a trefil jen bránícího beka domácích.
06:52
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
06:52
Kněžour přesekal ruce Benešovi, za což přišel dvouminutový trest.
04:53
Novotný zakopl o tyčku branky a při pádu podmetl Beneše, oba hráči se však poplácali po zádech a s pousmáním vzniklé situaci pokračovali ve hře.
04:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jakub Kolstrunk (0:1).
04:03
Ani ne pět minut po začátku utkání vidíme první branku. Jakub Kolstrunk přihrál volnému Marku Zouzalovi, který prostřelil Chynu.
02:13
Spilka stáhl Juhu a volný úder tak byl přisouzen hostům.
01:45
Krajcigr se pokoušel zavěsit nad ležícího Beneše, mířil ale mimo.
01:05
Radim Křenek zahrál vysokou holí a Lípa tak má volný úder.
00:38
Slaný kombinuje s Kadlecem na vlastní polovině.
00:01
První balon zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Milan Garčar, Radim Křenek, Lukáš Ujhelyi, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jakub Jirsa, Dominik Jansa, Jaromír Ekl
00:00
Krásný večer všem divákům dnešního online přenosu z drsného severu. Domácí se dnes postaví proti silnému týmu pražské Sparty. Hosté si s sebou vzali i početný kotel, který je již nyní z hlediště hlasitě povzbuzuje při rozcvičce. Za domácí dnes nenastoupí zkušený Jan Merlíček, pražané s sebou oproti tomu mají svou špičkovou sestavu.