0:5
3:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice 4:7
18. Tomáš Sovják, 45. Michal Sládek, 53. Marek Zapletal, 58. Dominik Eichner - 26. Marek Pixa, 26. Jonáš Kreysa, 27. Adam Tlapák, 28. Filip Langer, 31. Matěj Havlas, 56. Jonáš Kreysa, 58. Martin Šindelář; rozhodčí: Kamil Sojka - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 326; zásahy brankářů: Štěpán Laja 16 - Martin Frühbauer 18; po třetinách: 1:0, 0:5, 3:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 9 - 6
60:00
Střely celkem: 22 - 22
60:00
Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky: Napodobili jsme včerejší druhou třetinu našich žen a od toho se celý zápas odvíjel. Soupeř nás přehrál rychlostí a lehkostí v zakončení a druhá třetina rozhodla zápas. Dostali jsme lekci, ze které se poučíme a budeme silnější. Díky divákům, soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jakuba Menharta: Dneska hrozně důležité vítězství. Co je ještě důležitější, je naše předvedená hra. Obrovské nasazení, prolomení střelecké smůly a týmovost. Těším se na naše další výkony! Soupeři děkuji za zápas.
60:00
59:50
Domácí hrají v plném počtu.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:50
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:42
Standardka z výhodného místa kousek od brány domácích Tatranu nepřinesla ani střelu.
57:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Michal Sládek (4:7).
57:17
Ostrava to ještě nevzdává!
57:01
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (3:7).
56:08
Tatran napadá hodně vysoko, vůbec se toho, že je Ostrava v šesti, nebojí.
55:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa bez asistence (3:6).
55:10
Ale pustil a teď z toho těží.
54:49
Tatran napadal velmi aktivně, nechtěl pustit Ostravu opět do šesti.
53:52
Nyní se opět k míčku dostaly Střešovice, Laja se stihl vrátit.
52:42
Langer se dostal k míčku kousek od brány domácích, ale nakonec přestřeluje.
52:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Zapletal, asistoval Matyáš Šindler (3:5).
50:47
Kubíček chtěl dorážet střelu Sládka, ale celkem nepěkně naběhl na Fruhbauera. Naštěstí se nic vážného nestalo.
49:49
Domácí dnes nic nevychází, nyní v dobré šanci Šindlerovi ujel míček a nedostal se ani ke střele.
49:03
Daniš se dostal do gólové pozice, ale míček mu ve finální části odskočil.
48:22
Souboj Tlapák vs Lipový vyhrál první jmenovaný a na míčku jsou stále Střešovice.
47:26
Sládek naslepo nahrál svému protihráči a dostal svůj tým zase pod tlak.
46:08
Švajný se šikovně dostal do blízkosti brány hostí, akorát si pak smolně míček odpálil a ujali se ho obránci Tatranu.
45:10
Kolísko nebezpečně zaútočil na domácí svatyni, Laja ve střehu.
44:40
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Juhaňák (2:5).
43:58
Tvrdá střela Zapletala končí v bloku Pánka.
43:28
Tak Teď už snad Ostrava něco vymyslí.
43:03
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
42:44
Dnešní zápas sleduje 326 diváků, děkujeme!
42:00
Hosté hrají v plném počtu.
41:38
Lipový z první míří mimo.
40:56
Zatím žádná střela Ostravy v přesilovce.
40:00
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
37:31
Nyní se Šindler dostal před Fruhbaeura, ale pozemní střela mu nenadělala žádné potíže.
36:53
Střešovice Ostravu vůbec nešetří a honí je ze strany na stranu.
35:58
Langer se před bránou snažil dorážet, ale Laja stihl ukrýt míček do svých rukou.
35:14
Na domácích jde vidět nervozita, ale mají ještě dost času, tak snad z toho ještě udělají drama.
34:29
Opět se rozezněla tyč u hlavy Laji, nyní od Kolíska.
33:31
Ostrava pod tlakem na vlastní polovině.
31:47
Další prekerní situace pro domácí, Pixa trefuje tyč.
30:54
Domácí teď jaksi nejsou schopní nic vymyslet, ani míček dlouho neudrží.
30:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Jonáš Kreysa (1:5).
29:37
Langer poslal Lipového takzvaně na párek a řítí se dál směr brána domácích.
28:27
Tatranská obrana si nahrává na své polovině.
27:42
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Martin Mühlfait (1:4).
27:42
Čtvrtý.
27:21
No, Ostrava by se měla zvednout. Za minutu tři góly...
26:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jan Kolísko (1:3).
26:20
Tlapák dostal dobrou nahrávku na střelu z první a svou šanci nepropásl.
25:47
25:47
A Tatran vede... Kreysa přímo ze standradrky prostřeluje Laju.
25:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Martin Mühlfait (1:1).
23:56
Langer pálil ze středu, kde stál sám, ale zase vedle.
22:44
Lipový střílel z velmi výhodné pozice, avšak Fruhbauer rozkročil nohy a nedal mu žádnou šanci skórovat.
21:56
Chyba Švajného vedla až k zakončení Kolíska, ten ale mířil hodně vedle.
21:05
Tatran se snažil založit útok, ale daleko se nedostal.
18:05
Kreysa spíš než vystřelit, tak jen míček nadzvedl, ale Lajovi tento "horký brambor" dal zabrat.
17:16
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Jiří Juhaňák (1:0).
16:24
Šindlerův pokus zablokoval první bránící hráč Tatranu.
15:56
Vyloučen hráč Adam Tlapák družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
14:48
Sládek dneska asi není ve formě, protože spálil další šanci.
13:52
Tatran opět v šanci, Laja zatím svůj tým pěkně drží.
12:39
Domácí mají velký problém rozehrát, Tatran je vysoko napadá a nedává jim moc prostoru hrát.
11:40
Ani ne minuta a Sládek opět na zemi.
11:14
Sládek dostal přihrávku do prázdné brány, ale než stihl vystřelit, tak se pěkně rozvalil na zem.
10:08
Nyní prozkoušel Fruhbauera Zapletal, golman hostí to má pořád za jedna.
08:59
Kolísko to nečekaně zkusil skoro z poloviny hřiště, pěkně Laju překvapil.
07:52
Tatran zklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
06:46
Klimscha zkusil sólíčko zpoza brány, Fruhbauer svůj tým zatím drží.
05:37
Klimek udělal zbytečnou chybu na středu, ale následně, abychom mu neškodili, sám chybu vyřešil, když Langerovi vypíchl míček před Lajovou bránou.
04:39
Daniš na polovině zastavuje rozjetý útok Tatranu a hned zakládá protiútok.
03:48
Pánek nebezpečně z otočky, střela však míjí bránu.
03:08
Náramný zákrok Laji proti střele Kolíska.
02:23
Klimscha zkusil přízemní střelu, ale ani ta na Fruhbauera nevyzrála.
01:54
Domácí kombinují na své polovině.
00:48
První šance domácích. Po krásné akci Kaloče zakončoval Sládek, ale Fruhbauer zatím v pohodě.
00:01
Na míčku začínají domácí borci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Pavel Sládeček, Martin Pánek, Jonáš Kreysa, Filip Langer, Matěj Havlas
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Marek Lipový, Dominik Eichner, Richard Klimek, Jiří Juhaňák, Petr Stejskal