0:3
4:9
- : -

Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians 8:14
3. Adam Šmíd, 7. Ivo Teichman, 11. Jan Savický, 13. Přemek Pakosta, 41. Radek Formánek, 48. Přemek Pakosta, 52. Přemek Pakosta, 55. Lukáš Prix - 17. Jakub Šárka, 19. Matyáš Krebner, 21. Daniel Cabejšek, 31. Jakub Šárka, 32. Jakub Šárka, 42. Daniel Cabejšek, 44. Daniel Cabejšek, 45. Viktor Kopecký, 54. Jakub Buršík, 56. Patrik Šebek, 57. Jakub Šárka, 58. Matyáš Krebner, 58. Patrik Šebek, 60. Daniel Cabejšek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 270; zásahy brankářů: Martin Haleš 14 - Michal Kotouček 3, Tomáš Hyršl 11; po třetinách: 4:2, 0:3, 4:9;
60:00
59:59
střely ve třetí třetině: Pardubice 8 Bohemians 12
59:59
komentář trenéra hostí - Jedlička Michal (část 1.): Od nás dnes naprosto nezodpovědná a naivní 1. třetina. Ale naštěstí jsem se do druhé zlepšili a postupně začali vypracovávat obrat.
59:59
komentář trenéra hostí (část 2.): Na čem ale musíme výrazně zapracovat je polevování koncentrace ke kterému došlo ve 3. třetině a dopustili jsme tak na chvilku drama, které mohlo skončit všelijak. Nakonec jsme však dokázali z nabídnutých i vypracovaných šancí vsítit celkem 14 gólů, za což jsme samozřejmě rádi, stejně jako za 3 body, které z místních parket odvážíme. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
komentář trenéra domácích (Štancl Ladislav) : Zápas rozhodly přesilovky a standartní situace, které jsem nebyli schopni dobře bránit. Totálně jsme zazdili vynikající vstup do zápasu a upustili od hry, která byla účinná a fungovala. Ve třetí třetině se pak už chvílemi více diskutovalo, než hrálo, čehož logicky soupeř dokázal zkušeně využít. Nic než tvrdá práce nás dále neposune.
59:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (8:14).
59:12
Hosté skórují ze standartky ze středu hřiště.
58:10
Pardubice to zkouší bez brankáře.
57:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jakub Buršík (8:13).
57:38
Čtyřikrát tečovaný balonek končí za Halešem.
57:10
Timeout Sokoli Pardubice
57:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Pavel Čihák (8:12).
56:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Filip Forman (8:11).
56:52
Filip Forman má dneska nahrávací a připravuje Šárkovi další gól.
55:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Forman (8:10).
55:22
Haleš si sáhl na Šebkovu střelu, ale nedokázal její směr vychýlit natolik, aby gólu zabránil.
54:44
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Radek Formánek (8:9).
54:44
S Prixovou střelou se Hyršl vypořádat nedokázal.
53:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (7:9).
52:56
Pakosta nasadil právě hostujícímu obránci takové gajdy, že se divíme ,že s brekem neutekl z haly.
51:26
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Adam Šmíd (7:8).
51:02
Vyloučen hráč Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
51:02
Po Krbcově zákroku uvidíme přesilovku domácích.
50:15
Secvičená standartka hostů končí na domacím bloku.
48:31
Dnešnímu utkání přihlíží 270 diváků. Děkujeme.
47:18
47:18
Útočné duo Pakosta, Šmíd dnes funguje na výbornou.
45:50
Škeříkova střela neletěla daleko od branky.
44:30
Buršíkův pokus o nahrávku za zády neměl šanci na úspěch.
44:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Vojtěch Zezulka (5:8).
43:23
43:23
Krebner připravil Cabejškovi vyslovenou lahůdku a ten se z hranic malého brankoviště mýlit nemohl.
42:11
Formánek se vydal na útočný výpad, ale naštěstí se také po ztrátě stihl vrátit a zabránit hostům ve skórování.
41:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Marek Ďopan (5:6).
40:59
Bedla reklamuje u rozhodčích každý sporný moment. Doufáme že si z tohoto utkání neodnese dvojice arbitrů trvalé psychické problémy.
40:07
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Radek Formánek, asistoval Lukáš Prix (5:5).
40:07
Pardubický senior Radek Formánek uklidil balonek po Prixově střele do svatyně hostujícího brankáře.
40:00
40:00
39:59
střely ve druhé třetině: Pardubice 5 Bohemians 11
39:45
Pardubice zatím při přesilovce trefují jen clonícího Savického.
38:06
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:20
Forman vymýšlí brikule za domácí brankou, ale k ničemu to nevede.
36:03
Bedla po zákroku Žáčka skanduje na celou halu: "Skluz!"
35:25
Haleš čape Šebkovu dělovku.
33:50
Šebek neproměňuje tutovici.
32:39
Buršík v samostatném úniku netrefuje Halešovu branku.
31:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka z trestného střílení (4:5).
31:09
Na Šárkův nájezd byl i juniorský mistr světa Martin Haleš krátký.
30:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Jakub Buršík (4:4).
30:09
Šárka si našel odražený balón a z bezprostřední blízkosti se nemýlil.
29:31
Petržela si pohrál s hostujícím obráncem jako by byl jenom figurína.
28:25
Střely hostů zatím končí pouze na domácích blocích nebo na výborném Halešovi.
26:41
Vyloučen hráč Přemek Pakosta družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
26:41
Rozhodčí píská, Bedla vříská a emoce stoupají. Dneska to bude ještě drama.
25:48
Teichman ze středu pouze do brankáře.
25:18
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
24:58
Pardubice si dávají s rozehrávkou pěkně na čas.
23:16
Filip Forman právě prošel domácí obranou a stihl i nahrát, avšak následnou střelu si Haleš lehce akrobatickým zákrokem pohlídal.
22:31
Formánkovu střelu golman s přehledem chytá.
21:22
Žáčkův backhand neměl gólové parametry.
20:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Viktor Kopecký (4:3).
20:32
Po odrazu se nejrychleji stihl zorientovat Cabejšek a uklidil balonek za Halešova záda.
20:00
20:00
19:59
střely po první třetině: Pardubice 9 Bohemians 5
18:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Filip Forman (4:2).
18:54
Forman vybídl Krebnera ke skórování a ten se z dobré pozice nemýlil.
18:20
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost.
18:20
Prixovo zbytečné dohrání Buršíka končí vyloučením.
16:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (4:1).
16:36
Pardubice nedokázaly uhlídat Krebnerovu krosovou přihrávku a Šárkův gól byl tak nevyhnutelný.
15:59
Vyloučen hráč Jan Kourek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost.
15:25
Přečíslení 3 na 1 nedokázaly Pardubice využít.
14:19
Šmíd chodí přes hráče Bohemky jak přes turniket.
12:34
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Lukáš Prix (4:0).
12:34
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
12:34
Pakosta propálil blok hostů a brankáři nedal šanci. Začíná to zavánět debaklem.
11:24
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vražení zády.
11:24
Daniel Cabejšek zastavil Petra nevybíravým způsobem a ze souboje si odnáší dvouminutový trest.
10:37
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Petr Černý (3:0).
10:37
Savický do odkryté branky zakončil s ledovým klidem.
09:58
Kourek v gólové šanci neúspěšný.
09:13
Pakosta to na středu udělal znamenitě, avšak Petr nedokázal zakončit přesně.
08:17
Petr Černý zahodil tutovici.
06:50
Prixova střela končí na tyči.
06:16
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Přemek Pakosta (2:0).
06:16
Další krásně vyřešené přečíslení. Nyní zakončeno Teichmanem. Brankář naprosto bez šance.
05:40
Šmídovu střelu zastavuje brankář.
04:59
Formanovu střelu zastavil clonící hráč Bohemians.
04:14
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za vražení zády.
03:30
Petrželův backhand dělal hostujícímu brankáři značné problémy.
03:10
David Žáček v dobré příležitosti míjí.
02:16
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Přemek Pakosta (1:0).
02:16
Krásně vyřešené 2 na 1 končí gólem Šmída.
01:27
Pardubice drží Bohemku od úvodního hvizdu nepřetržitě v tlaku.
00:25
Sokoli začínají zápas s vervou. Adam Šmíd už měl na holi první gól utkání, naneštěstí pro něj však balonek netrefil ideálně.
00:01
Úvodní bule jde pro Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Pavel Čihák, Adam Růžek, Matyáš Krebner, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Prix, Radek Formánek, Adam Šmíd, Přemek Pakosta, Patrik Petr