1:1
1:5
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:6
31. Ladislav Gál, 60. Lukáš Kvapil - 22. Martin Koutný, 45. Marek Vávra, 47. Tomáš Sýkora, 51. Marek Matejčík, 59. Tom Ondrušek, 60. Marek Vávra; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 412; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 19 - Michal Rebro 19; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:5;
60:00
Střely ve třetí třetině Panthers Otrokovice 11:11 Chodov
60:00
Komentář asistenta trenára domácích pana Miroslava Koníčka: Bohužel se musíme pořád dokola opakovat a psát, že rozhodují maličkosti. Dneska to byly standartky a nemohoucnost proměnit 100% šance, které rozhodly o vítězi utkání. Věřím, že se z toho poučíme a už se takové věci nebudou opakovat. Děkujeme skvělým divákům a gratulujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Davida Podhráského: "Dnes to byl těžký zápas , který z velké části neměl moc velké tempo. Na to jsme museli reagovat, což se povedlo a konec už jsme poměrně v klidu dohráli. Bodů ze zdejšího povrchu si každopádně velmi ceníme."
60:00
59:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (2:6).
59:22
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Filip Hrabal (2:5).
59:22
Po chytré přihrávce Hrabala se trefuje Kvapil.
58:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (1:5).
58:14
Sýkora dnes hraje opravdu povedený zápas. Připisuje si další asistenci! Jeho nabídku využil Ondrušek.
56:17
Dnešní utkání v hale sleduje 824 očí diváků.Děkujeme!
54:57
Matejčík opustil trestnou lavici a ocitl se sám před brankou domácích. Na Michajloviče však nevyzrál.
54:43
Pešat to vzal na sebe, ale trefil pouze Rebra.
53:36
Pešat našel krásnou krosovkou Hrabala, ten však netrefuje.
52:50
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
52:50
Domácí si zahrají přesilovku.
51:54
Koláčný od mantinelu a Rebro si připisuje další zákrok v tomto utkání.
51:41
Chodov kontroluje hru.
50:06
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
50:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Pražan (1:4).
50:06
Panteři teď nechali uplně volného Matejčíka a ten z pravého křídla nekompromisně zakončil.
48:51
Ondrušek z levého křídla od mantinelu vyslal tvrdou střelu,ale Michajlovič si opět poradil.
48:21
Mikeš výborně našel volného Krbce na středu, ale jeho pokus po zemi vychytal Michajlovič.
47:42
Nagyho přízemní střela končí v moci Rebra.
46:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Marek Vávra (1:3).
46:11
Vávra se Sýkorou si prohodili role a Chodov odskakuje do dvoubrankového vedení.
45:41
Nebezpečnou dorážku Matejčíka chytá Michajlovič.
45:06
Koláčný z výjezdu do ramene Rebra.
44:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (1:2).
44:22
Sýkora krásně našel Vávru a ten se z první nemýlil.
43:37
Hrabal se výborně vymotal od mantinelu na střed, ale míček mu bohužel přeskočil čepel a tak nedokázal zakončit.
42:56
Mikeš ve vyložené šanci příklepem vysoko nad.
42:01
Krásná krosovka Ondruška na Sýkoru. Domácí však jeho střelu zblokovali.
40:50
Matejčík se pokoušel o rozehrávku, ale trefil pouze hůl Hrabala. Naštětstí pro něj se míček odrazil k němu a Chodov tak zkouší rozehrát znovu.
38:15
Volek v samostatném úniku mimo. Velká škoda!
38:02
Další pokus Ondruška mimo.
36:52
Mela na brankovišti Chodova. Rebro se rychle zorientoval a míček odkopl do bezpečí.
36:23
Ondruškův pokus opět zlikvidoval Michajlovič.
35:52
Panteři pod tlakem Chodova.
35:05
Maxovu střelu výborně zabloval Volek.
34:31
Ondrušek tahem z výjezdu, ale Michajlovič perfektně zasáhl.
33:24
Gál teď prověřil Rebra střelou z nulového úhlu.
32:50
Pražanovu střelu od půlky vyráží Michajlovič pouze do rohu hřiště.
30:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Petr Koláčný (1:1).
30:50
Máme srovnáno. Nahození Kolačného na branku stečoval Gál.
29:52
Pražan teď využil svých proporcí a v souboji za vlastní bránou vybojoval míček pro svůj tým.
29:01
Tempo tohoto zápasu jde pomalu ale jistě nahoru.
27:28
Místní hlasatel David Máčala burcuje fanoušky.
26:29
Úník Sýkory po levém křídle likviduje Michajlovič.
25:42
Ani jeden tým si není schopen vytvořit vážnější šanci.
25:29
Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:42
Vykopalova střela z první končí za mantinelem hostů.
23:07
Gál opět pouze do Rebra.
22:47
Panteří teď na balónku.
21:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tomáš Sýkora (0:1).
21:48
Chodov využívá přesilovku. Koutného střela končí za zády Michajloviče.
20:41
Vyloučen hráč František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:01
Zahajovácí buly 2.třetiny pro Chodov.
20:00
20:00
Střely v první třetině Panthers Otrokovice 5:7 Chodov.
20:00
19:15
Standartní situace ze středu pro domácí na jejímž konci byl Hrabal, ale jeho střela letěla hodně mimo braná Chodovu.
17:52
Chodov v plném, počtu, což znamená, že ani Panteři nedokázali využít početní výhodu.
17:19
Pešatův pokus letí pouze nad Rebrovu branku.
15:52
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
15:52
Po faulu Pražana si přesilovku zahrají také domácí.
15:21
Szwedovu střelu Rebro vyráží pouze do rohu.
13:57
Panteři přesilovku Chodova ubránili a nyní kontrolují hru na svých florbalkách.
11:51
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
11:51
Po faulu Zimmera si hosté si zahrají přesilovku.
10:57
Secvičená standartní situace hostů, kterou zakončoval Sýkora, ale netrefil.
09:47
Szwedovo nahození tečoval Koláčný, ale Rebro zatím stoprocentní.
06:52
Ryhlý protiútok hostí, ale Kostka stihl zásáhnout. Hosté budou rozehrávat z rohu.
04:43
První vážnější situace před brankou hostí. Hračička Gál bohužel jen do bránkáře.
03:29
Tentokrát Sýkora přesnější, ale Michajlovič si z jeho pokusem poradil.
02:18
Střela z hole Sýkory letěla vysoko nad domácí branku Michajloviče.
01:32
Pražan teď uhasil rychlý protiútok domácích.
00:33
Střela Koláčného mimo. Rozehrávat budou hosté.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Šimon Doubek, Tom Ondrušek, Martin Koutný, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Martin Szweda, Michal Nagy, Ladislav Gál, František Vykopal, Petr Koláčný
00:00
Vážený čtenáři, vítám Vás u textového přenosu zápasu mezi domácími Panthers Otrokovice a hostujícími Florbal Chodov.