1:5
3:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:7
32. Lukáš Jalový, 43. Filip Horák, 57. Martin Nagy, 60. Marek Fuchs - 22. Jiří Besta, 31. Šimon Kuczera, 36. Lukáš Hájek, 37. Rostislav Gattnar, 39. Marek Bräuer, 49. Lukáš Hájek, 56. Lukáš Herblich; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 5 + Jan Grábl (HAT) OS:3; využití: 1:1; diváků: 269; zásahy brankářů: Filip Kuhn 7, Filip Kejík 11 - Lukáš Souček 20; po třetinách: 0:0, 1:5, 3:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 14:12 pro Vítkovice.
59:59
Vyjádření trenéra domácích (Marek Fiala): Zápas rozhodla pětiminutová pasáž na konci druhé třetiny kde jsme nesprávně vyřešili založení útoku soupeře. Soupeř si už zápas pohlídal i přes to že jsme měli silný závěr brankový rozdíl byl příliš velký. Tlak mohl přijít dřív bohužel jsme byli nedisciplinovaní - to se nesmí opakovat. Soupeři díky za zápas a divákům za super atmošku.
59:59
Vyjádření trenéra hostů (Pavel Brus): Po delší pauze jsme se na zápas těšili. Pěkné tempo, hromada zajímavých situací do obrany i do útoku. Mám dobrý pocit z lavičky a z energie, kterou poslední týden máme v kabině.
59:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (4:7).
59:05
Rýparovi teď ve velké šanci uskočil míček.
57:01
Hattrick se teď velkou aktivitou snaží se zápasem ještě něco udělat.
56:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Luděk Ondráček (3:7).
56:04
Nagy přesnou střelou snižuje.
55:52
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
55:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Ondřej Firda (2:7).
55:28
Herblich navyšuje náskok Vítkovic.
55:06
Hrubý teď z voleje těsně minul branku.
53:54
Hattricku se teď nedaří dávat přesné přihrávky, a tak zatím na šanci čekají.
52:23
Hattrick se po timeoutu snaží dostat na útočnou polovinu, zatím se jim to však nedaří.
51:43
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
51:43
Bohužel tato série trestů zbrzdila dobře rozjeté domácí.
48:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Řezanina (2:6).
47:46
Vítkovice teď točí obránce Hattricku, zatím se jim ale nepovedlo trefit branku.
46:53
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
46:53
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
46:53
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
46:53
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest.
45:57
Ondráček teď v dobré pozici láme hůl a střela letí mimo.
42:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Horák, asistoval Jakub Procházka (2:5).
42:21
Horák snižuje dobrou střelou z rozehrávky.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině 9:8 pro domácí.
39:35
Hattrick se teď snaží zvednout po rychle obdržených brankách.
38:24
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kejík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
38:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Rostislav Gattnar (1:5).
36:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Marek Bräuer (1:4).
35:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jan Šebesta (1:3).
35:01
Kůra teď v rozehrávce nechal míček za sebou a náskok hostů je znovu o dva góly.
33:05
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
33:05
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
33:05
Gold teď skvělým vytočením donutil soupeře k faulu, poté byl však také vyloučen za nesportovní chování.
31:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval David Sládeček (1:2).
31:25
Jalový teď rychlým sprintem přes celé hřiště snižuje na rozdíl jednoho gólu.
30:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Lukáš Hájek (0:2).
30:01
Hattrick má posledních 5 minut na hřišti obrovskou převahu, Vítkovice jsou ale produktivní.
27:55
Souček už teď na Halamovu střelu nedosáhl, pomohla mu ale tyč.
27:45
Coufal se teď skvěle uvolnil, znovu však nenašel recept na Součka.
25:58
Souček znovu likviduje střelu Ondráčka.
24:20
Souček drží skvělými zákroky hosty.
23:35
Hattrick přečíslení dva na jednoho nevyužil.
21:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Lukáš Souček (0:1).
21:36
Besta střelou těsně nad zemí otevírá skóre.
19:02
Vítkovice zklidňují hru pomalou rozehrávkou.
16:01
Hattrick přesilovku přečkal bez obdržené branky.
15:18
Vítkovicím se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
14:01
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.