4:1
- : -
FBC Liberec

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 7:6
3. Patrik Kieler, 20. Matyáš Krebner, 39. Filip Forman, 48. Patrik Kieler, 49. Patrik Šebek, 58. Patrik Kieler, 60. Matyáš Krebner - 6. Daniel Kroupa, 10. Radek Valeš, 15. Lukáš Lhota, 19. Lukáš Lhota, 29. Adam Balatka, 53. Radek Valeš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:5; využití: 1:1; diváků: 612; zásahy brankářů: Michal Kotouček 11 - Tomáš Janota 24; po třetinách: 2:4, 1:1, 4:1;
60:00
Střely po třetí třetí třetině : Bohemians - 13 ; Liberec - 9 ;
60:00
Komentář trenéra hostí (Ladislava Lásky) : Dnešní zápas byl plný emocí a zvratů. Předvedli jsme nejlepší výkon za poslední 4 zápasy a určitě bychom si zasloužili odvést nějaké body. Zápas rozhodly detaily, na kterých musíme zapracovat. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Forman) část 1 : Začnu od konce - jsme rozhodně rádi za 3 body, které dnes byly v některé momenty hodně vzdálené. První třetina opět nevydařená jako v Pardubicích, ve druhé spousta šancí a neproměněných PP, na těch musíme rozhodně zapracovat.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Forman) část 2 : Ve třetí třetině si myslím, že jsme měli i dost štěstí, když jsme přečkali šance soupeře a nakonec zápas otočili. Děkujeme všem divákům mimo jiné i z okolí Vršovic, či širší Prahy 10, že nás dnes přišli podpořit. Atmosféra byla strhující.
60:00
59:42
Liberec se pokouší o hru bez brankáře a ze standartní situace trefuje pouze tyč.
59:41
Timeout FBC Liberec
59:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Filip Forman (7:6).
59:01
Bohemians se v poslední minutě dostávají k míči a přihrávkou z poza brány střílí Matyáš Krebner gól k bližší tyči a dává Bohemce naději na výhru v základní hrací části.
58:47
Timeout FbŠ Bohemians
57:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Michal Kotouček (6:6).
57:51
Po skvělém výhozu Michala Kotoučka brankář hostů nechytil míček a toho využil Patrik Kieler, který ho okamžitě sbírá a trefuje prázdnou bránu.
53:46
Vyloučen hráč Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
53:46
Po odpískání faulu kapitán Liberce odhodil svého protihráče a dostává dvě minuty za hrubost.
52:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Petr Kološ (5:6).
52:15
Liberec chce ukázat, že je stále ve hře a neskutečnou akcí přidává další gól na své konto.
50:55
Liberecký brankař kazí výhoz a míček končí v outu.
48:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek bez asistence (5:5).
48:45
Bohemians získávají na brankovišti hostů míček srovnávají gólový stav.
47:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Daniel Cabejšek (4:5).
47:26
V přečíslení dva na jedna si Bohemka hravě poradila s obranou a střelou do prázdné branky snižuje gólový stav.
46:10
Hosté trefují spojnici a hned po tom promáchávají dorážku, třetí pokus o gól už zastavil brankář.
45:20
Zápas se pozastavuje, je potřeba utřít hrací plochu.
45:01
Na míčku se teď převážně drží Bohemka.
42:46
Liberec si vybojoval míček na velkém brankovišti domácích a , ale ani jednou ze tří střel neskóruje.
40:45
Povedené šance na obou polovinách nikdo neproměňuje a skóre zůstává stejné.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny si připisuje Liberec.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině : Bohemians - 8 ; Liberec : 2.
40:00
38:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Matyáš Krebner (3:5).
38:21
Bohemians konečně využívají svojí početní výhody a po dlouhém trápení střílí další gól.
37:53
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:53
Daniel Cabejšek si vybojoval faul a domácí čeká další přesilovka.
37:05
Liberec trefuje spojnici.
35:56
Fanoušci se snaží Bohemce pomoct skandováním, ale zatím marně.
32:59
Bohemians netrefují prázdnou branku z velkého brankoviště.
32:20
Liberecký gólman si může s radostí připisovat úspěšnost zákroků, protože Bohemka dnes ne a ne proměnit.
30:34
Bohemians neproměňují šanci dva na jedna a míček končí za mantinelem.
29:55
Drsné vyříkávání před brankovištěm domácích ukončuje rozhodčí svojí píšťalkou.
29:03
Hosté nejen že využili své oslabení, ale také neinkasovali a můžou hrát v plném počtu.
28:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka bez asistence (2:5).
28:24
Liberec využívá individuální šance ve svém oslabení a střílí další gól.
27:03
Vyloučen hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
27:03
Netrvá dlouho a Liberec se dopouští dalšího přestupku, tentokrát za bránění ve hře.
25:22
Hosté přežili i druhou přesilovku a opět hrají v pěti.
24:35
Domácím dnes chybí přesnost a trefují se buď do protihráčů nebo do brankáře.
23:22
Vyloučen hráč Jan Bitman družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:22
Za drsný zákrok u mantinelu čeká domácí přesilovka.
21:50
Liberec úspěšně ubránil svoje oslabení a hraje v plném počtu.
21:43
Druhou střelu Bohemky s přehledem chytá brankář.
21:23
Domácí míjí branku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny si připisuje Liberec, ale Bohemians ihned vybíhají do útoku, kde získávají balón a pokoušejí se o útok.
20:00
20:00
Střely po první třetině : Bohemians - 10 ; Liberec - 5.
20:00
19:50
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
19:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Vojtěch Zezulka (2:4).
19:38
Po dlouhém trápení domácích se Bohemka konečně prosazuje a snižuje gólový rozdíl.
18:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Prokop Ferdan (1:4).
18:14
Liberec využívá přečíslení dva na jedna a střelou pod ruku zasazuje další gól branky domácích.
17:57
Povedenou standartní situaci domácích zachytává Liberec do své dobře postavené zdi.
17:02
Bohemka se dostává k jednoznačné šanci z velkého brankoviště, ale trefuje pouze brankáře.
15:57
Michal Kotouček zachytává obehrávku domácích a z brankové čáry vytahuje míček.
14:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jakub Kopecký (1:3).
14:22
Hosté využívají přesilovku a střelou z půlky zakončují do branky domácích.
13:51
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:51
Liberec bude hrát početní výhodu a po písknutí je na hřišti hodně neklidu a diskuzí.
12:21
Hra s dostává do většího tempa a všichni hráči na hřišti jsou energičtější.
09:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Matěj Klucho (1:2).
09:57
Hosté mají také přesnou mušku a do branky domácích přidávají další gól.
09:28
První zranění přichází na straně Bohemians a po lékařské pomoci se zraněný Daniel Cabejšek vrací na střídačku.
09:05
Liberec se také pokouší o dorážení, ale fauluje a domácí budou rozehrávat od vlastní brány.
07:13
Bohemka se pokouší o dorážku, ale po třech pokusech míjí branku.
06:11
Pokus o střelu backendem domácích končí v libereckém gólmanovi.
05:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Jan Šoltys (1:1).
05:31
Liberec využil přečíslení a srovnává skóre na 1:1
05:10
Tvrdá hra domácích málem zbořila celý pořadatelský stolek.
04:13
Liberec trefuje tyč.
03:27
Domácí mají standartní situaci, kterou ale v zápětí kazí promáchnutím a k míčku se dostává Liberec.
02:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Lukáš Kuncman (1:0).
02:23
Patrik Kieler obdržel přesnou přihrávku před velké brankoviště a přesně zakončuje nad rameno libereckého brankáře.
01:50
Bohemians si připisují první střelu, která ale končí ve zdi Liberce.
00:41
Liberec se pouští do prudkého útoku, ale šanci pálí nepřesnou přihrávkou do rohu domácích.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Lukáš Lhota, Jakub Kárník, Prokop Ferdan, Adam Balatka, Jakub Kopecký
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Marek Ďopan, Matyáš Krebner, Viktor Kopecký