2:1
4:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - BLACK ANGELS 7:5
16. Milan Bína, 31. Martin Skřivánek, 33. Jiří Strobach, 43. Petr Hartman, 52. Lukáš Gregor, 56. Ondřej Stuchlík, 60. Lukáš Gregor - 7. Jaroslav Jaroš, 16. Jakub Hromada, 27. Jan Hněvkovský, 41. Adam Bouček, 51. Jakub Hromada; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:3 + Jaroslav Jaroš (BLA) OS; využití: 1:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 19 - Marek Netopilík 16; po třetinách: 1:2, 2:1, 4:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 12, BA - 9. Střely celkem: SKV - 23, BA - 24.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí Petra Pajera: "Musím se hodně držet, abych nebyl vulgární..! I když jsme totiž byli z mého pohledu drtivou většinu zápasu lepší a i když soupeř vlastně vedl jen 4 minuty.., tak jsme si dneska vůbec nezasloužili vyhrát. Díky soupeři a divákům, aspoň ty mi dnes udělali radost."
60:00
Komentář trenéra domácích, Davida Bouši: "Dnes náš herní projev nebyl dobrý, ve hře 5 na 5 nás v určitých pasážích soupeř přehrával. Do zápasu jsme se dostali při vyloučeních na obou stranách a rozhodli jsme v přesilovce, která naštěstí pro nás konečně přišla. Každopádně podstatné jsou body pro nás, zbytek je vata. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
59:55
Doslova pár sekund a domácí mohou slavit
59:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor bez asistence (7:5).
57:00
Těžko popsat co se děje na hřišti - hra se neustále přesouvá sem a tam a klávesnice mi doslova hoří pod rukama
56:50
Hra nabírá neskutečných obrátek
56:30
Stuchlík zkouší na bránu, ale rána jde mimo
55:30
Stuchlíkův úsměv na tváři značí, že by to dnes mohlo dopadnout dle jejich očekávání
55:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Martin Skřivánek (6:5).
53:30
Za sekání odchází uklidnit nohy Ondřej Vaculík, s rozhodnutím rozhodčí nesouhlasí fanoušci "Blacků"
53:16
Vyloučen hráč Ondřej Vaculík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
52:55
Mazák mimo ohrožení, hra se přesouvá do obranné linie Andělů a na míčku se drží SKV
52:32
Na zemi končí Matouš Burian, hra však pokračuje a rozehrávat se bude v blízkosti brány domácích
52:20
Tribuny očekávají další góly, povzbuzují své hráče
51:50
Lanc už v plné síle, seznamuje se s brankou hostů (i když zatím z dálky)
51:10
Jednou my Vám, podruhé Vy nám - aspoň tak by se dnes dalo popsat gólové střílení
51:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Jan Svoboda (5:5).
50:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (4:5).
49:52
O Lance se stará zdravotnice, co se týká hry pokračujeme v krasojízdě, míček dnes opravdu poletuje sem a tam
49:01
Lanc končí po nepříjemném pádu na zemi a drží se za kotník
48:40
Míček končí v hledišti a hra se rychle rozehrává - Mazák nejspíše uvažuje o kariéře tanečníka
48:10
Přesně takový zápas jsme dnes všichni očekávali, doufejme, že skončí dobře pro domácí hráče
47:10
Petr Hartman dnes bojuje jako by šlo o prezidentské volby, krásné rány, které snad jednou skončí v bráně
46:30
Mazák přesný výhoz na Hartmana, ten bojuje, ale i on míček ztrácí
45:50
Lanc šel sám na bránu, ale o míček přichází a Andělé v klidu rozehrávají
45:00
Kdo měl vsazeno na příjemný kurz remízy se zatím může radovat, atmosféra na hřišti však dokazuje, že góly ještě budou létat
42:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Milan Bína (4:4).
42:43
Píšťala rozhodčích, kteří mimo jiné dnes zápas skvěle dirigují, přesouvá hru k bráně hostů, kam nebezpečně střílí Skřivánek
42:10
Andělé se drží u míčku a zkouší se dostat k naší bráně, hra se přesouvá a SKV je v obranné formaci
41:20
Gregor zkouší hezkou ránu, ale míček letí nad branku hostů
40:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček, asistoval Jakub Renčín (3:4).
37:00
Gólman hostů musí být zpocený až na zadku, protože hra se točí hlavně v jeho blízkosti
36:30
domácí předvádí krásnou hru
35:40
Hra se pomalu přesouvá z jednoho konce hřiště na druhý a z florbalek se doslova kouří
32:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jiří Strobach, asistoval Lukáš Gregor (3:3).
31:20
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
31:20
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
31:20
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
30:30
Nedáš - dostaneš - Andělé se radovali předčasně z gólu, který neplatil a ihned na to dostali od domácích přesnou gólovku
30:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek bez asistence (2:3).
29:40
Na hřišti začíná být dusno - florbalky v obličeji, tenze v celém těle, na trestné po jednom kousku z obou týmů
29:04
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
29:04
Vyloučen hráč Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
28:40
Andělé se derou k bráně domácích, obrana však funguje sehraně a hra se tak přesouvá na druhý konec hřiště
28:20
Mazák chytá nebezpečnou střelu hostů
28:10
Fanoušci Andělů tleskají radostí, ale SKV nesmutní, musí zkrátka zabrat
26:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Hromada (1:3).
26:46
A je to tam, další gól na scéně - tentokrát z hokejky hostů, kteří byli v přesilovce
26:40
Hosté u brány domácích
26:23
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
26:10
Vypadá to, že padne první trest v tomto utkání
25:50
Domácí probouzí gólmana hostů, ten však ránu chytá
24:50
Vypadá to, že se hráči z obou týmů rozhodli hřiště zvětšit a mantinely se posouvají, hra pokračuje a na míčku je SKV
23:00
Skřivánek zkouší pěknou na bránu, ale hosté jsou připraveni, hra se přesouvá do našich končin a rovněž zachyceno včas
20:50
Hra je výrazně rychlejší, než zpočátku- oba týmy to chtějí!
20:15
Začíná nám druhá hrací část - jaká bude?
18:10
SKV brání, hra se přesouvá k naší bráně a Mazák by si možná teď přál být ve Slovensku
17:40
Půjdeme do šatny ještě s nějakým gólem k dobru?
17:20
Tak takhle by mělo probíhat pořádné soupeření o míček - svižné tempo
16:58
rychlé střely, pevné přihrávky a dav šílí
16:10
Oba brankáři by se měli začít pod maskami potit, na hřišti začíná být teploučko!
15:50
Rychlé brankové výměny - tohle je florbalová výměna manželek
15:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Renčín (1:2).
15:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Jan Linhart (1:1).