3:2
3:3
0:1

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:8p
12. Jakub Jirsa, 23. Jiří Vlček, 34. Jaromír Ekl, 40. Milan Tichý, 46. Jaromír Ekl, 50. Dominik Jansa, 55. Radek Krajcigr - 7. Marek Fuchs, 11. Jonáš Kůra, 25. Matěj Hronek, 35. Jakub Procházka, 48. Jan Grábl, 53. David Sládeček, 58. David Sládeček, 61. Martin Nagy; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 343; zásahy brankářů: Jan Dvořák 6 - Filip Kejík 22; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:3, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení : 0 - 1.
65:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas byl hodně infarktový, dvě třetiny jsme prakticky jen dotahovali. Na góly jsme se opravdu nadřeli, zatímco soupeři to tam padalo jednoduše. Díky divákům, soupeři i rozhodčím.“
65:00
Vyjádření asistenta trenéra hostí, pana Simona Šišky: „Vzhledem k síle České Lípy v domácím prostředí si velmi velmi ceníme dvou bodů, avšak naše předvedená hra nebyla ideální. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím.“
60:41
65:00
Hostům se při power-play povedla akce, kterou přesně zakončili a zápas je tak u konce.
60:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Luděk Ondráček (7:8).
60:23
Hosté ve čtyřech zahajují útok.
60:00
60:00
V základní hrací době jsme se vítěze utkání nedozvěděli, uvidíme tak prodloužení.
60:00
Střely po třetí třetině: 8 - 5.
60:00
58:08
Hosté vyrovnávají a uvidíme tak dramatickou koncovku.
57:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Lukáš Jalový (7:7).
56:09
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:55
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Daniel Štěrba (7:6).
53:50
Mlejnek zakládá s Tichým a Novotným další útočnou akci.
52:39
50:16
Krajcigr se srazil s Goldem, ten chvíli polehával na zemi, po chvíli ale odešel na střídačku.
49:51
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Milan Tichý (6:5).
47:34
Dvě minuty a dvacet sekund vydrželo domácím vedení, skóre srovnává Grábl.
47:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Jakub Andrle (5:5).
47:06
Domácí jsou ve vedení, hosté ale utíkají do útoku.
45:51
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (5:4).
44:20
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
43:49
Mlejnek se srazil s Goldem, oba hráči skončili na zemi.
42:13
Na půlicí čáře se rozehraje buly zapříčiněné odraženým balonem po střetu dvou hokejek.
41:12
Krajcigrovi se nepovedl souboj v rohu hřiště za bránou Kejíka a hosté hrají volný úder
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 15 - 4.
40:00
39:57
Ani v této třetině se již nic nestane, siréna zanedlouho ukončení její průběh.
39:18
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Daniel Štěrba (4:4).
37:59
Zkušeného hráče domácích to ale nezaskočilo a vytáhl z vaku náhradní.
37:43
Marek Dzierža přišel o hokejku, ta nyní skončila na dva kusy.
36:12
Od gólmana ke gólmanovi se momentálně dostal balonek.
34:45
I domácí si zahrají přesilovou hru.
34:32
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
34:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Filip Horák (3:4).
33:20
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Slaný (3:3).
31:54
Kůrovi poradil Coufal, co s nenadálou herní situací hlasitou pobídkou, aby hru roztáhl.
28:45
Slaný kombinuje s Kadlecem, akce se ale nepovedla.
27:10
Ve slibné pozici byl Radek Krajcigr.
26:33
Tichému se nepovedla přihrávka a situaci musel zachraňovat až Dvořák.
25:19
Dominik Dvořák zfauloval u poloviny hřiště Jiřího Vlčka, domácí tak mají další volný úder.
24:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Marek Fuchs (2:3).
24:24
Krajcigr v souboji s jedním z brněnských obránců, nakonec volný úder pro domácí.
22:31
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jiří Vlček, asistoval Jan Spilka (2:2).
22:01
Spilka netrefil přesně a domácí tak stále ztrácí jeden gól.
21:06
Radek Krajcigr se srazil s hostujícím brankářem, ten ale ošetření nakonec nevyžaduje.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 6 - 4.
20:00
Před zahájením druhé třetiny snad ještě stihneme krátký pozdrav. Zdravíme naši paní zdravotnici, která si momentálně užívá zaslouženého volná a sleduje dnešní zápas pouze přes online přenos. Krásný večer a hezký víkend! A vás ostatní, kteří jste s námi prostřednictvím tohoto textového či videopřenosu nyní už pozvu ke druhé třetině, která se nám po přestávkovém programu přiblížila.
20:00
19:59
Tohle už Jakub Jirsa nestihne, siréna ukončí jeho snažení dřív.
18:23
Dzierža napadá rozehrávku hostí před jejich střídačkou.
16:31
Jan Grábl vyzkoušel pozorného Dvořáka, střela ale skončila nad brankou.
16:07
Trma-vrma před bránou domácích způsobila, že jeden z útočníků Hattricku sám zblokoval střelu svého spoluhráče.
15:31
Ve slibné pozici Petru Novotnému přeskočil balonek přes čepel.
12:11
Zápas nyní probíhá v rychlém tempu nahoru-dolů.
11:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Dominik Jansa (1:2).
10:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval David Coufal (0:2).
09:17
Sérii pokusů domácích hráčů ukončila teč Kejíka.
06:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Luděk Ondráček (0:1).
06:43
Hosté využívají první přesilovku v utkání. Prosadil se Marek Fuchs.
06:23
Nagy kombinuje a hledá ideální pozici na střelu.
04:59
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
04:59
Za faul na polovině hřiště inkasuje trest domácí opora Radek Krajcigr.
04:08
Jakub Jirsa hlasitě udílí pokyny spoluhráčům.
03:35
Střelu vyzkoušel Tomáš Kadlec, proti němu však pohotově do bloku zaklekl jeden z obránců.
03:11
Na hřišti je opět první domácí pětice a zakládá útok.
01:40
Na „obranné modré“ získává volný úder Tichý.
00:28
V rychlém úniku Coufal, Slaný mu ale vypíchl míček.
00:04
Po počátečním zmatku nakonec míček získávají na své hokejky hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Martin Nagy, Jan Grábl, Jonáš Kůra, David Coufal
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jakub Jirsa, Dominik Jansa, Jaromír Ekl
00:00
K začátku utkání nám zbývá už jen úvodní hvizd. Přejeme příjemnou florbalovou zábavu.