0:0
4:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha 7:1
3. Martin Koutný, 11. Mikuláš Krbec, 19. Tom Ondrušek, 42. Ondřej Mikeš, 56. Marek Vávra, 56. Marek Matejčík, 57. Jiří Koutný - 60. Lukáš Ujhelyi; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1 + Šimon Doubek (CHO) 5:1; využití: 0:1; diváků: 297; zásahy brankářů: Michal Rebro 18 - Martin Beneš 13; po třetinách: 3:0, 0:0, 4:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 7:8 Sparta
60:00
Střely celého zápasu: Chodov 20:19 Sparta
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Dnes jsme strašně chtěli vyhrát a na naší koncentraci na startu zápasu to bylo vidět. Když jsme měli vývoj, tak se nám pak hrálo dobře a perfektně jsme plnili pokyny. Na když bylo nejhůř, byl za námi výborný Rebro. Díky všem za atmosféru a hlavně za celých 6 týdnů s Pink Bubble."
60:00
Komentář hostujícího trenéra pana Kašpárka: V první třetině nám sebrali tři góly Chodova možnost hrát naši hru. Ve druhé třetině se nám kvůli špatnému sebevědomí v zakončení zavřela možnost reagovat na průběh utkání.Věřím, že se jako tým nastartujeme k vítězným výkonům.
60:00
59:16
Sparta nakonec přece jen překonává domácího Rebra v závěru utkání, dělovkou uspěl Ujhelyi.
59:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Marek Zouzal (7:1).
58:00
Sýkora zblokoval Garčarovu střelu.
57:35
Sparta proti třem.
57:34
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:54
Sparta bude do konce zápasu hrát proti čtyrem v poli.
56:53
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 5 minut za hrubost.
56:10
Řezáč vybojoval balonek u mantinelu, posunul na Koutného a ten backhandem trefuje prázdnou branku.
56:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Martin Řezáč (7:0).
55:33
Další trefa domácích do prázdné branky, tentokrát se trefuje lobem zpoza půlky Matejčík.
55:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík bez asistence (6:0).
55:10
Vávra trefuje odkrytou branku a Chodov si jde pro tři body.
55:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra bez asistence (5:0).
54:39
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
53:00
Koutný nedokázal trefit backhandem odkrytou brankou.
52:00
Zouzal v jasné tutovce nedokázal vyzrát na Rebra, následnou dorážku opět lapil a Chodov hraje stále s čistým kontem.
51:00
Sparta to zkouší v šesti.
48:30
Vávra se dostal do dobré pozice, ale nedokázal trefit branku.
47:00
Krbec v dobré příležitosti zastaven Juhou.
45:20
Ujhelyi v jasné příležitosti nedokázal trefit ideálně balonek.
43:30
Ujhelyi prověřil nebezpečnou střelou na bližší tyč Rebra.
42:40
Pažák se dostal ve vlastním oslabení do slibné příležitosti, ale Rebro kryje.
41:39
Vyloučen hráč Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
41:20
Chodov získal balonek na půlce, Mikeš dostal nabito a máme tu čtyřbrankové vedení domácího týmu.
41:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Mikuláš Krbec (4:0).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 4:5 Sparta
40:00
Úvodní buly vyhrála Sparta a pouští se do útočení.
40:00
39:00
Chodov dohraje třetinu na balonku.
37:30
Koutný dostal dobrou přihrávku od Ondruška zpoza branky, Beneš přiraven.
37:00
Chodov opět tvoří na vlastní polovině.
35:00
Mikeš zastaven bez balonku Prunerem na středu, rozhodčí nařizují buly na půlce hřiště.
33:30
Plíhal v dobré příležitosti nedokázal dostat balonek za záda Beneše.
32:10
Krbec v další slibné příležitosti přestřeluje.
30:30
Chodov se snaží rozehrát nějakou kloudnou akci na své polovině, ale zatím neúspěšně.
29:45
Krbcovi ve slibné příležitosti sjel balonek z hole.
29:20
Nebezpečná standartní situace Sparty zablokována domácí obranou.
25:00
Nebezpečná akce domácích skončila zakončením těsně mimo branku.
23:30
Domácí na útočné polovině zatím bez větší příležitosti.
22:00
Hra ze strany na stranu se musí divákům líbit.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 9:6 Sparta
20:00
18:47
Z následného breaku se trefuje Ondrušek a Chodov si posilňuje svůj náskok.
18:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Michal Rebro (3:0).
18:30
Zeman pouze do připraveného Rebra.
17:30
Sparta se snažila vytvořit si delší tlak, ale chodovské napadání je zatím velmi účinné.
15:00
Jirka Koutný se snažil přehodit hostujícího gólmana, bohužel však pro domácí netrefil zařízení.
12:30
Chodov tvoří hru na balonku na vlastní půlce.
10:20
Mikeš dostal balonek do předbrankového prostoru, kde se nejrychleji zorientoval Krbec, který rychlým prostrčením dostal míček až za brankovou čáru a Chodov jde do dvoubrankového vedení.
10:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Ondřej Mikeš (2:0).
09:00
Další skvělý zákrok Beneše, tentokrát proti Ondruškovi.
07:00
Plíhal prověřil hostujícího gólmana nebezpečnou střelou tahem.
05:00
Další chyba v rozehrávce Sparty, Matejčíkův pokus tentokrát vytáhl skvělým zákrokem Beneš.
02:34
Po Garčarově špatné rozehrávce se dostal Chodov do breaku 3 na 2 a Ondrušek předložil skvělou přihrávku Koutnému, kapitán domácího celku proměňuje.
02:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tom Ondrušek (1:0).
01:30
Maxa odpověděl ostrou střelou od mantinelu, i hostující brankář si připisuje první zákrok.
01:00
Křenek vyslal nebezpečný pozdrav na Rebrovu branku, domácí brankář vyráží.
00:01
Úvodní buly zápasu ovládl domácí tým a začíná na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Milan Garčar, Radim Křenek, Matěj Pruner, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Šimon Doubek, Martin Koutný, Marek Vávra, Tom Ondrušek