0:1
4:0
- : -

Technology Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:2
7. Aleš Höffer, 8. Jakub Bína, 20. Jiří Curney, 41. Jiří Curney, 43. Tomáš Chroust, 45. Tomáš Chroust, 53. Mikuláš Komárek - 14. Filip Hrabal, 32. Filip Hrabal; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 270; zásahy brankářů: Petr Musil 17 - Radovan Michajlovič 28; po třetinách: 3:1, 0:1, 4:0;
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 14 Tomáš Chroust; hosté 98 Radovan Michajlovič
60:00
Střely v 3. třetině (celkem): domácí 12(35); hosté 7(19)
60:00
Komentář trenéra: Michala Kvapila: Boleslav dnes předvedla svou herní sílu a a byla lepším týmem. Nepodařili se nám vstupy do první a závěrečné třetiny. Trestuhodně jsme zahodili nabídnuté šance a i naše špatné přesilovky. Gratulujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra Petra Novotného: Otrokovice dnes přijeli hlavně dobře bránit a myslím, že se jim to 2 třetiny dařilo. V zápase předvedl výborný výkon gólman Michaljovič. Je také potřeba říct, že soupeř dnes velmi dobře řešil braekové situace. S výsledkem dnes musíme být hodně spokojeni. Děkuji soupeři za férové utkání.
59:26
Tomašík přestřelil tváří v tvář brankáři jeho svatyni.
58:54
Curney faulován v rohu a tohle pro Boleslav vypadá už hodně dobře.
57:55
Jenže domácí opět drží míček i ve vlastním oslabení.
56:59
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
56:59
S tresty se nám roztrhl pytel a k číslu 12 se na domácí trestné přidá i 28.
56:04
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
56:04
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
56:04
Suchánek si nenechal nic líbit od o hlavu většího Koláčného a chvatem ho složil na zem, uvidíme hru ve čtyřech.
55:55
Pešat blokuje Gruberův pokus.
55:11
Hrabal nedokázal bekhendem usměrnit míček pod břevno a jeho pokus končí vysoko nad.
54:31
Suchánek vypíchl míček a je to znovu Boleslav, která je v jeho držení.
53:13
Bína z velkého úhlu pouze rozvlnil boční síťku.
52:41
Natov po Curneyho sklepnutí označkoval břevno!
52:16
Timeout Technology Florbal MB
52:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Tomáš Chroust (7:2).
52:16
Nejnovější posila Mladé Boleslavi se také prosazuje a třetí lajna hraje v této fázi hry opravdu skvěle!
51:23
Šebek si při napadání počínal nedovoleně, rozehrávka pro Otrokovice.
50:18
Slalom Jirky Curneyho se zastavil u třetího hráče.
49:31
Komárek s Tomem Chroustem vybojovali míček v rohu a pouštějí do hry Curneyho a spol.
48:36
Tomašík se Suchánkem vymýšlejí standartku ze slibné pozice.
47:08
Musil utěsnil mezeru mezi koleny, a míček se tak po střele Haši nedostal za čáru.
46:25
Michajlovič si připisuje zákrok proti ráně Tomašíka.
45:40
Boleslavi už se na hřišti dýchá daleko lépe a vstřelené branky ji dodaly sebevědomí.
44:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Tadeáš Chroust (6:2).
44:54
Poté, co Komárek v souboji poslal ramenem za mantinel Koláčného, se bratři Chroustové rozběhli do brejku, který opět zakončil Tomáš a pohlednou jednoručkou zasouvá míček za golmana.
43:55
Domácí jsou na koni a chtějí přidat další branku.
42:42
42:42
Rodinná spolupráce u páté branky Technology, Tadeáš na Tomáše a je to už 5:2!
41:43
Michajlovič uzmul míček Tomašíkovi, který se chtěl jít schovat za jeho branku.
40:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (4:2).
40:48
Co by to bylo za zápas, aby se nedokázala prosadit dvojice Curney-Natov. Velmi důležitý gól pro vývoj zápasu, který psychicky pomůže Mladé Boleslavi.
40:00
40:00
Technology nedokáží proměňovat šance, a tak Boleslav další branku nepřidala. Naopak hráčům Otrokovic se jednou podařilo překonat Musila, a rozdíl je tedy pouze jedna branka, takže se máme ve třetí třetině na co těšit.
40:00
Střely v 2. třetině (celkem): domácí 9(23); hosté 6(12)
40:00
39:08
Natovovu ránu blokuje hostující bek hrudí.
38:17
Haša si položil Musila, ale nezvládl zasunout míček do klece.
37:10
Natov lobem nenachytal Michajloviče.
36:44
Domácí hostům zatím nepůjčili balonek.
36:08
Šebek se po Gruberově nahrávce dostal do šance ve vlastním oslabení, ale opět nedal.
35:09
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání.
35:09
Korych jde odsedět trest za špatné střídání.
34:07
Musil si připisuje další zákrok, na které mu postačilo dobré postavení.
33:01
Hrabal s Pešatem zase zahrozili, nyní zakončoval Pešat, ale na Musila nevyzrál.
32:25
Krzyžankova rána švihem končí až za mantinelem.
31:52
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Lukáš Pešat (3:2).
31:52
Hrabal nejprve promáchl Pešatovu nabídku, na druhý pokus jim však spolupráce vyšla a je to opět pouze o jeden gól.
31:11
V pátek večer si na florbal našlo cestu 270 diváků, děkujeme!
30:35
Ani Šebkovi to nesedlo a míček se dokonce vůbec neodlepil od země.
29:47
Po dělovce Krzyžanka se k dorážce dostali Bína i Natov, avšak ani jeden útočník nezvládl dostat míček za brankovou čáru.
28:53
Komárek se zbavil protihráče a dostal se ke střele, síťku ale nedokázal rozvlnit.
28:06
S velkým přehledem to Boleslav zvládla a chystá si další útočnou akci.
27:26
Nepřesnost v rozehrávce a Kostka musel pro míček až skoro k Michajlovičovi.
26:13
Vyloučen hráč Jakub Gruber družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
26:13
Gruber si počínal za hranicí pravidel a půjde si odpočinout.
25:46
Domácí první lajna opět předvedla neskutečný ťukec, pouze zakončení dnes nějak nevychází.
25:03
Tadeáš Chroust v tutovce nastřelil břevno!
24:27
Na středu hřiště dostal od Tomašíka balonek Tokoš, jeho střela byla ztečována do rohu.
23:33
Natov předvedl sprint, zaseknutí, sprint, zaseknutí a uklidňuje hru.
22:56
Krzyžanek vytlačil Vykopala až na střídačku Technology.
22:11
Opět se hráč Otrokovic ocitl sám před Musilem, tentokrát to byl Hrabal. Také pálil na přední a rovněž neuspěl.
21:27
Tomašík ustál ostrý souboj s Koláčným a vyváží míček na obrannou půlku Otrokovic.
20:11
Naprostý zkrat boleslavské obrany a Haša šel sám na Musila. Gólman si však dokázal pokrýt přední tyč a střelu vyrazit.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině : domácí 14; hosté 6
20:00
Prvních dvacet minut přineslo akční florbal, velmi aktivní byli hlavně domácí útočníci při napadání. Do druhé třetiny vstoupí Technology s dvougólovým náskokem.
20:00
19:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (3:1).
19:34
Přesně 30 sekund tu u nás Hrabal poseděl, jelikož Curney zamířil po krosu od Tomašíka přesně do šibenice.
19:04
Vyloučen hráč Filip Hrabal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
19:04
Pakliže Technology nedají branku, tak si Hrabal odsedí dvě minuty za hrubost.
18:56
Signalizovaná výhoda pro Boleslav.
17:47
Tomašík se na chvíli vyskytl volný na středu hřiště, ale během vteřiny u něj byl obránce a centr druhé lajny nedokázal přesně zamířit.
16:59
Tokošovo napadání dělá velké problémy hostující obraně, další vybojovaný míček pro domácí.
16:33
Sice Šlechta s Korychem ještě nenaskočili do utkání, ale na střídačce doplňují tekutiny jako kdyby právě doběhli maraton.
15:15
Tokoš nedokázal svůj brejk gólové dokončit.
14:27
Skvělý pres domácích a Krzyžanek sbírá odpálený balon.
14:05
PANTHERS ožili a snaží se vyrovnat stav utkání.
13:10
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal bez asistence (2:1).
13:10
Po souboji s Krzyžankem se nejlépe dokázal zorientovat Hrabal a doklepl míček za bezmocného Musila.
12:23
Koláčný se jako jeden z mála dokáže dostat ke střele, tentokrát se mu ale nepodařilo trefit zařízení.
11:56
Tadeáš Chroust byl u mantinelu nedovoleně atakován, rozhodčí zatím nevylučují.
10:57
Domácí napadají hodně vysoko a nedovolují hostům z Otrokovic v klidu rozehrát.
09:35
Po pohledné kombinaci první pětky Boleslavi zakončuje Gruber, s jeho projektilem si však Michajlovič poradil nohou.
09:05
Zakonov obětavě zablokoval pumelici Koláčného.
08:30
Tokoš se opět prezentuje důraznou hrou na hranici pravidel.
07:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (2:0).
07:34
Přidává se i první formace a po spolupráci Curney - Bína už to je 2:0, prosadil se druhý jmenovaný.
06:53
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Aleš Höffer, asistoval Tadeáš Chroust (1:0).
06:53
Höffer otevírá skóre střelou z výběhu.
06:12
Hosté si s míčkem na holi zatím moc nezahráli.
05:02
Tomáš Chroust dostal po přízemní střele Komárka míček do sítě, rozhodčí však rozpažil, jelikož boleslavský útočník kulatý nesmysl jasně do branky usměrnil nohou.
04:12
Tokoš si skvěle všiml nabíhajícího Tomašíka, jehož rána byla ale zablokována.
03:18
Natov vypálil z velkého úhlu a Michajlovič bez problému kryje.
02:26
Komárek nedokázal přejít přes hostujícího beka a akce nekončí střelou.
01:44
Tomašík vybojoval balonek a pouští do hry třetí lajnu.
01:18
Další ránu má na svědomí Tokoš, který ale pálil pouze do středu branky.
00:26
Domácí borci začali obrovským tlakem a Curney hned v první minutě orazítkoval tyčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Martin Szweda, František Vykopal, Jakub Haša, Petr Koláčný
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi domácí Mladou Boleslaví a hostujícím celkem z Otrokovic. Přeji příjemnou zábavu!