0:3
1:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Technology Florbal MB 1:7
60. Lukáš Gregor - 15. Jiří Curney, 15. Martin Tokoš, 26. Daniel Šebek, 29. Mikuláš Komárek, 31. Tadeáš Chroust, 58. Daniel Šebek, 60. Milan Tomašík; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Jiří Buchta 19 - Lukáš Bauer 13; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:2;
60:00
Hráči utkání se stávají. Za tým Technology Florbal MB byl zvolen hráč číslo 58 Filip Zakonov a za tým TJ Sokol Královské Vinohrady hráč číslo 24 Petr Hartman.
60:00
Střely po třetí třetině: SKV 6, MB 8
60:00
Komentář trenéra domácího celku Michala Kotlase (1/2): Do zápasu jsme vstoupili soustředěně a s dobrou obranou. Po dvou třetinách nemusel na časomíře svítit průběžný výsledek 0:4. Vlastním gólem, drobnými chybami a neproměněním šancí z brejku jsme Mladé Boleslavi ulehčili zápas."
60:00
Komentář trenéra celku hostů, Petra Novotného:Na začátku utkání nás několikrát podržel náš brankář. Vinohrady se celkem snadno dostávaly do zakončení. Myslím, že od první vstřelené branky jsme začali zápas kontrolovat. V tomto těžkém programu jsem za vítězství velmi rád. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Tímto se s vámi z haly na pražských Vinohradech loučím a s přáním hezkého večera zas někdy načtenou. :)
60:00
Komentář trenéra domácího celku Michala Kotlase (2/2): Samozřejmě jsme byli většinu utkání pod tlakem a soupeř hrál hodně na míčku. V třetí třetině už bylo těžké něco se zápasem udělat. Děkuji klukům, že odjezdili celých 60 minut.
60:00
59:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Filip Zakonov (1:7).
59:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Zbyněk Stuchlík (1:6).
59:26
Po dobře rozběhnuté akci zakončují Vinohrady do brány soupeře
57:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (0:6).
57:13
Po přesné přihrávce Tomašíka se objevuje před odkrytou bránou Šebek a vsiťuje branku
56:24
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
56:24
Ondřej Rychtr vyloučen na trestnou lavici po potičce před bránou Vinohrad za sekání.
55:54
Oba týmy přečkali svá oslabení bez ujmi
53:51
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
53:51
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
53:51
Po souboji u mantinelu končí na trestné lavici hráči obou týmu
52:51
Suchánek zkouší střelu, ale končí v obránci Vinohrad.
45:57
Po přihrávce Filipa Zakonova do rohu zakončuje po krátkém výběhu svoji střelu do brány Daniel Šebek
45:24
Hra "lítá" ze strany na stranu
42:54
Z krásného brejku od Lukáše Lance přes celou hrací plochu a následnou dorážku Bauer vychytal
42:53
Vinohrady začínají aktivně napadat a Boleslav začíná mít problémy.
40:40
Petr Krzyžánek z poloviny střílí střelu, která končí v obránci Vinohrad.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: SKV 3, MB 9
40:00
39:34
Mladá Boleslav zastavuje nebezpečné nahození od Vinohrad a rozbíhá novou akci směrem k Vinohradské brance.
37:54
Vinohrady rozehrávají další nebezpečnou akci z rohu. Tu ale Mladá Boleslav úspěšně ubránila.
37:12
Vinohrady nemají moc prostoru pro hraní. Hra se zatím pořád odehrává před brankou Vinohrad.
34:46
Mladoboleslavští zatím kontrolují hru.
33:38
Menší potyčka u střídačky Vinohrad končí volným úderem pro Vinohrady.
30:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (0:5).
30:54
Po krátkém výběhu z rohu zakončuje Tadeáš Chroust pod Buchtovu ruku.
28:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Tomáš Chroust (0:4).
28:46
Vinohradští si nepohlídali předbrankový prostor, čehož využil Mikuláš Komárek a vsiťuje branku.
27:56
Další akce SKV, která končí v obránci Mladé Boleslavi.
26:35
Bucha potřeboval ošetření ruku po strkanici.
26:10
SKV rozebíhá akci směrem k soupeřově bráně. Ta ovšem končí v obránci Mladé Boleslavi
25:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Filip Zakonov (0:3).
24:05
Mladá Boleslav nedokázala proměnit svoji přesilovku.
23:44
SKV zatím úspěšně brání své oslabení.
22:05
Vyloučen hráč Jiří Strobach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
20:10
Nebezpečná střela od Mariana Jelínka končí v brankářově náruči.
20:00
20:00
Střely po první třetině: SKV 5, MB 9
20:00
19:26
Nebezpečný brejk od Mladé Boleslavi končí v rukách brankáře.
18:22
Mladá Boleslav drží míček na útočné polovině.
16:18
Nebezpečná střela ze standartní situace Vinohrad končí v obránci Mladé Boleslavi.
14:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Milan Tomašík (0:2).
14:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Gruber (0:1).
14:46
Jiří Curney po přihrávce Jakuba Grubera zakončuje do odkryté brány.
14:46
Jiří Curney trefuje odkrytou branku SKV a tím otevírá skóre dnešního utkání.
14:02
Další nebezpečnou dorážku zpacifikoval Jiří Buchta
12:57
Hra momentálně "lítá" ze strany na stranu.
11:28
Odražený balónek před brankou Vinohrad netrefil Jiří Curney.
10:12
Nebezpečná střela Boleslavi z poloviny, zblokována brankářem.
08:32
Ojedinělý brejk přes celé hřiště od Vinohrad
08:12
Entlicher se objevil před prázdnou bránou, ale pouze promáchl.
08:01
Domácí se konečně dostávají k balónku.
06:48
Nebezpečná střela od Natova mířila na branku SKV.
04:57
Hra se převážně odehrává na polovině SKV.
02:57
Na balónku se zatím převážně drží hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jakub Bína, Jan Natov, Jiří Curney
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Lukáš Lanc, Marian Jelínek, Martin Entlicher, Martin Skřivánek, Petr Hartman
00:00
Dobrý večer z Královských Vinohrad! Mé jméno je Vojtěch Prokop a budu Vás provázet dnešním online přenosem z 13. kola Superligy mužů, ve kterém změří své síly domácí Vinohrady s hosty z Mladé Boleslavi.