2:2
2:3
0:1

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:8p
6. Filip Horák, 17. Luděk Ondráček, 20. Lukáš Jalový, 27. Marek Fuchs, 38. Martin Nagy, 49. Lukáš Jalový, 55. David Coufal - 7. Mikuláš Krbec, 17. Martin Pražan, 28. Ondřej Mikeš, 33. Daniel Maxa, 45. Mikuláš Krbec, 50. Marek Matejčík, 60. Martin Pražan, 63. Ondřej Mikeš; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Filip Kejík 22 - Michal Rebro 17; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:3, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí D. Podhráského: Klobouk dolu před Mikiho lajnou, která nás svou energii dotlačila ke dvěma bodům, který jsme si dnes jako tým nezasloužili. Velká otázka pro nás trenéry je, proč se tohle děje opakovaně.
62:00
62:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Mikuláš Krbec (7:8).
62:00
střely v prodloužení domácí:1 hosté:2
62:00
střely celkem domácí:24 hosté: 30
62:00
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Super zápas,super atmosféra,škoda že jsme to nedotáhli do vítězného konce. Soupeři a rozhodčím díky za zápas a divákům za skvělou atmosféru
59:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Mikuláš Krbec (7:7).
54:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Martin Nagy (7:6).
54:32
Nagy proběhl po mantinelu a přihrávkou na druhé straně našel volného Coufala který nedal Rebrovi šanci a posílá tak Hattrick znovu do vedení
53:41
Ondráček krásně prošel ale trefil Rebra do ramene
51:27
Kůra vybojoval balonek a řítil se na Rebra ale Matějčík ho obral o balonek a uklidnil hru Chodova
49:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Mikuláš Krbec (6:6).
49:18
Matějčík po Krbcově nahrávce znovu vyrovnává
48:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval David Sládeček (6:5).
48:51
Sládeček našel Jalového a ten propálil Rebra a vrací Hattricku 1 brankové vedení
47:18
Sládečkovu ránu lapil Rebro
46:18
Nagy vystřelil bohužel mimo 3 tyče
45:42
Vyloučen hráč Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
44:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Daniel Maxa (5:5).
38:41
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
37:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Lukáš Jalový (5:4).
37:17
Nagy po nahrávce od Jalového propálil Rebra a vrací Hattricku znovu náskok
36:57
Dnešnímu utkání přihlíží 186 diváků
35:52
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
35:28
Horák vystřelil z půlky a jeho rána minula bránu jen o pár centimetrů
32:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Marek Matejčík (4:4).
28:44
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Marek Matejčík.
26:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Lukáš Jalový (4:2).
26:34
Jalový byl při svém úniku po lajně faulován ale ani to mu nebránilo najít před brankou volného Fuchse a ten zvyšuje na 4:2
23:20
Dobrá kombinace po ose Ondráček-Jalový skončila skvělým zákrokem Rebra, který pokryl a následující střelu Sládečka
19:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Marek Fuchs (3:2).
16:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (2:2).
16:49
Hattrick v oslabení sice vstřelil branku zásluhou Ondráčka ale radost netrvala dlouho a Pražan srovnává na 2:2
16:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Matěj Hronek (2:1).
15:09
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
15:02
Ondráček měl v krátkém sledu 2 šance ale nevyužil
14:15
Pražan trefil z dobré pozice pouze blok Sládečka
13:02
Grábl skvěle vybojoval balonek a řítil se sám na Rebra, Řezáč ho však stihl čistě zbavit balonku než stihl zakončit
06:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Martin Pražan (1:1).
06:33
Pražan se nejlépe zorientoval v brankovišti a dorazil balonek který vypadl Kejíkovi
05:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Horák, asistoval Jakub Procházka (1:0).
05:50
Kůra vybojoval standartku na útočné polovině domácích a Horák z půlky vymetl horní roh branky Rebra
04:55
Matějčík se snažil vytočit z rohu ale trefil blok domácího obránce
04:17
První náznak šance pro domácí ale Fuchs ztratil balonek a tak Rebro stále bez práce
03:01
Po chybě Dvořáka se do šance dostali hosté ale neproměnili
02:00
V prvních 2 minutách Chodov drží balonek na své obranné polovině a k ničemu Hattrick nepouští
01:00
Hosté se snaží hrát na balonku
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Šimon Doubek, Martin Koutný, Marek Vávra, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Sládeček, Lukáš Jalový, Marek Fuchs, Luděk Ondráček, Matěj Hronek
00:00
Dobry den dovolte mi vás přivítat u 13. kola Superligy mužů ve kterém se utkají domácí Hattrick a hosté z Chodova