3:0
2:2
- : -

KM automatik FBK Jičín - Crazy girls FBC Liberec 8:4
3. Marcela Urbanová, 10. Lucie Růžičková, 20. Kristýna Bachmaierová, 23. Lucie Paulovičová, 27. Kristýna Bachmaierová, 34. Kristýna Bachmaierová, 59. Markéta Kosová, 60. Natálie Kuželová - 17. Karolína Vlachová, 19. Barbora Knotková, 43. Gabriela Horáková, 58. Michaela Pavlíková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:1 + Kateřina Svobodová (LIB) 5; využití: 2:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Veronika Samková 12 - Kateřina Dvořáková 17; po třetinách: 3:2, 3:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí (Jakubík Tomáš): Dneska jsme šli s cílem předvést zajímavější hru než v prvním kole a to se nám podařilo. Utkání bylo ve většině času vyrovnané a nebýt 5 minutového vyloučení možná by to bylo jinak. Zápas nám opět ukázal v čem se můžeme posouvat. Soupeři děkuji za utkání.
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 6 - Liberec 4.
60:00
Komentář trenérky domácích Marcely Urbanové :Byl to náš první domácí zápas, který jsme chtěli vyhrát, to se nám povedlo, ale bylo zde vidět spousta nepřesných nahrávek. Je stále na čem pracovat. Tímto jedeme dál a bereme si z utkání další cenné zkušenosti. Děkujeme fanouškům za podporu a budeme se těšit na příští podporu.
60:00
59:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Lucie Paulovičová (8:4).
59:45
Kuželová, jičínská juniorka si připisuje premiérový extraligový gól.
58:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Šárka Egrtová (7:4).
58:37
Liberec to zkoušel v 6, domácí utekly a Kosová se dočkala gólu.
58:25
Timeout Crazy girls FBC Liberec
57:24
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Pavlíková, asistoval Barbora Knotková (6:4).
57:24
Liberec ještě nebalí zbraně a snižuje ranou Pavlíkové na rozdíl dvou gólů.
56:06
Nešťastná sekera při střele, jedna z Libereckých hráček je ošetřována. Zřejmě to odskákaly prsty.
55:19
Liberci se krátí čas na možnou korekci stavu utkání.
53:45
Mnohé jičínské juniorky si dnes odbyly domácí premiéru v extraligovém dresu a rozhodně se za svůj výkon nemusí stydět.
52:07
Kosové dnes gól zřejmě není přán. Dvořáková její střelu dobře viděla.
51:35
Vlastní nepřesnost v jičínské rozehře zvládly samy obránkyně napravit.
50:00
Zbývá 10 minut do konce zápasu. Zdá se, že si Jičín dokáže výsledek pohlídat.
48:30
Liberec nedokázal v přesilovce snížit.
48:00
Zbývá půl minuty, Jičín zatím bez problémů brání.
46:39
Liberec poprvé v zápase v početní výhodě. Už jsou hráčky usazeny na útočné polovině.
46:27
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
46:07
Signalizované vyloučení pro domácí. Bachy si půjde odpočinout.
44:42
Krásně sehraná rozehrávka domácích. Střela Bachmaierové zablokována.
42:41
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Gabriela Horáková, asistoval Karolína Vlachová (6:3).
42:41
První střelu ještě Samková stihla vyrazit, na dorážku už byla krátká.
41:33
Už tři domácí hráčky si udělaly v této třetině výlet za mantinel.
40:57
Liberec pokračuje v nastavené tvrdší hře.
40:01
Liberec stihl nastoupit na palubovku na poslední chvíli. Úvodní buly vyhrál.
40:00
40:00
Poměr střel v druhé části hry: Jičín 12 - Liberec 5.
40:00
39:05
Jičín má ve druhé třetině více ze hry.
37:35
Bachmaierová tentokrát pálí mimo.
36:28
Souhře Kosové s Urbanovou chyběl už jen gólový konec. Rychlý ťukec na jeden dotek.
35:10
Bachmaierová si z hráček Liberce udělala tréninkové kužele.
33:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Paulovičová (6:2).
33:20
Paulovičová bekendem ještě obranu nepropálila, ale následně dostala míček na Bachmaierovou a ta kompletuje hattrick.
32:44
Urbanová to v situaci 2 na 2 vzala na sebe. Liberecká obrana zareagovala včas.
31:21
Domácí trochu vysunují napadání liberecké rozehrávky.
29:45
Na hřiště se poprvé po loňském zranění podívala Karolína Erbanová.
29:00
Málo vídané zmatení domácí obrany uhasila Samková.
28:07
Paulovičové se zamotal míček pod nohy v další velké šanci.
27:08
Liberec v plném počtu.
26:40
26:40
Paulovičová nádherně našla před brankou volnou Bachmaierovou a ta zavěsila.
26:04
Ještě minutu budou hráčky Liberce v oslabení. Zatím inkasovaly jen jednou.
25:47
Kosová zkoušela výběh, střela zblokovaná.
24:50
Bachmaierová zkoušela prostrčit na Paulovičovou, chyběly milimetry.
24:49
Jičín v plném počtu a pokračuje v přesilovce.
24:15
Ještě 30 sekund hry 4 na 4.
22:49
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:49
Síly na hřišti se vyrovnají. Růžičková si vyšlápla na soupeřku u mantinelu.
22:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová bez asistence (4:2).
22:26
Jičín dlouhou přesilovku ihned využívá.
22:08
Vyloučen hráč Kateřina Svobodová družstva Crazy girls FBC Liberec na 5 minut za vysoká hokejka.
21:45
Signalizované vyloučení. Egrtová odešla s krvavým šrámem na tváři.
21:30
Krásný zákrok Samkové.
20:20
Tak tohle byl skutečně haluz. Paulovičová našla vzdušným krosem Bachmaierovou, ta letící míček trefila. Škoda, že nezamířila přesně, byl by to gól roku.
20:01
Druhou třetinu zahajují na míčku domácí.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 7 - Liberec 7.
20:00
19:45
19:45
Jičín využil vrácené výhody a Bachmaierová se trefuje z výběhu od mantinelu.
19:31
Blíží se konec první třetiny. Jičín na míčku.
18:00
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Barbora Knotková, asistoval Pavla Bárková (2:2).
18:00
Zmatky při domácím střídání Liberec trestá.
16:58
Mladá jičínská naděje Egrtová to zkusila ze střední vzdálenosti.
16:01
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Karolína Vlachová, asistoval Julie Faťunová (2:1).
16:01
Vlachové nechaly domácí spoustu prostoru v brankovišti a ta propálila Samkovou.
15:16
Jičín nechce příliš riskovat a zachovává obranný blok na polovině. Hráčky Liberce mají na rozehrávku dostatek času.
14:05
Jičín nesehrál přesilovku úplně špatně, ale ke gólu přeci jen chybělo více než pověstný kousek.
13:07
Smetáková to nezkusila vůbec marně. Golmanka Dvořáková neviděla, ale míček proletěl mimo.
12:05
Vyloučen hráč Kateřina Svobodová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:05
Jeden hraniční zákrok z liberecké strany rozhodčí ještě pustily, druhý na Kosovou už trestají dvojkou.
10:45
Růžičková blokuje jedovatou střelu ze střední vzdálenosti. Hra se mírně přiostřuje.
09:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Růžičková, asistoval Lucie Paulovičová (2:0).
09:23
Jičín se z tlaku dostal bleskovou rozehrávkou a zvyšuje skóre.
08:55
Zmatek před jičínskou brankou řeší Samková s přehledem.
08:13
Liberec svými střeleckými pokusy branku domácích zatím spíše míjí.
06:31
Samková si připisuje první zákrok.
05:35
Kosová to zkoušela ze střední vzdálenosti, Dvořáková dobře viděla.
05:00
Hrubá chyba domácí obrany v rozehrávce zůstala nepotrestána.
03:48
Střela Liberce zblokována. Z následné standardky trefují hráčky Liberce připravenou zeď.
02:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marcela Urbanová bez asistence (1:0).
02:59
Urbanová odvedla na polovině spoustu černé práce, odměnou je jí první gól v dresu Jičína.
01:55
Bachmaierová po skoku na plac zastavena faulem, z poloviny hraje Jičín.
00:50
Počáteční osahávání palubovky. První doteky s míčkem na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dvořáková; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Aneta Foffová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková, Barbora Knotková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Růžičková, Šárka Smetáková, Šárka Egrtová, Kristýna Bachmaierová, Lucie Paulovičová