1:7
2:3
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:12
38. Lucie Řezáčová, 55. Eliška Trojánková, 57. Dominika Steinbachová - 1. Gabriela Tožičková, 16. Karolína Suchá, 21. Martina Řepková, 24. Gabriela Žůrková, 28. Karolína Suchá, 33. Anet Jarolímová, 36. Daniela Frantíková, 37. Karolína Suchá, 38. Martina Řepková, 51. Jana Vávrová, 51. Martina Řepková, 56. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 154; zásahy brankářů: Martina Franková 17, Kristýna Karli 10 - Jana Christianová 28; po třetinách: 0:2, 1:7, 2:3;
60:01
Vyjádření trenéra hostí L.Procházky: Výborný týmový výkon, podpořený skvělou Christy v bráně. Pracujeme poctivě v tréninku, myslím, že nás všechny to takhle baví a dokážeme to přenášet i do zápasu. Musím holky zase pochválit, ale je potřeba zůstat pevně nohama na zemi. Soupeři děkujeme za utkání a před Lucií Košturiakovou smekám za její úžasnou kariéru!!!
60:01
Vyjádření trenéra domácích M.Nováka: Do utkání jsme nevstoupili dle našich představ a soupeř se rychle chopil otěží. Postupně nás přehrával snad ve všech aspektech hry a zaslouženě zvítězil. Děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu. Na závěr děkuji naší legendě a přeji jí hodně štěstí do budoucích let.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 8, Chodov - 10
60:00
59:59
Utkání končí přesvědčivým vítězstvím hostujícího týmu.
58:49
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
58:49
Hermannová vytáhla střelu Žůrkové do prázdné brány.
56:08
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Iveta Hyršlová (3:12).
55:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Gabriela Tožičková (2:12).
55:36
Ťukačka do prázdné brány, gól pro Žůrkovou.
54:03
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Eliška Chudá (2:11).
54:03
Ale teď už to vyšlo a Trojánková zapisuje premiérovou branku v Extralize žen.
53:57
Trojánková z první, ale balónek prosvištěl kolem šibenice z vnějšku.
53:10
Ani Steinbachová, ani Řezáčová proti hostující gólmance neuspěly.
52:08
Belicová z první, ale míjí.
50:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (1:11).
50:52
Řepková opět důrazná a navyšuje náskok.
50:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Anet Jarolímová (1:10).
50:24
Desítku završuje kapitánka hostí Vávrová.
49:11
Domácí opět začínají kupit chyby v rozehrávce.
47:24
Chodov přežil oslabení bez úhony.
45:24
Vyloučen hráč Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:24
První vyloučení na straně hostí. Havlíčková si nepohlídala vzdálenost od rozehrávky a inkasuje 2 minuty.
39:59
Druhá třetina končí debaklem domácích, třetí třetina bude složitá na zmobilizování sil.
39:15
Balková zapisuje střelecký pokus, ale Christianová opět pozorná.
37:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Karolína Suchá (1:9).
37:39
Domácím radost příliš dlouho nevydržela. Řepková sama před gólmankou a je to další gól Chodova.
37:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Dominika Steinbachová (1:8).
37:30
Tak ani Christianová nebude mít čisté konto. Řezáčová precizně vyřešila brejk a dává domácím aspoň nějakou radost.
36:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (0:8).
36:23
A Chodov stále nemá dost. Suchá přidává další branku.
35:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Nela Jiráková (0:7).
35:25
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Karli družstva Ivanti Tigers Jižní Město
35:25
Frantíková využívá i druhou přesilovku a domácí gólmanka střídá.
34:20
Vyloučen hráč Kateřina Pisárová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:20
I druhá přesilová hra je v režii Chodova. Domácí teď kupí chyby.
33:23
Chodov nemá nijak výraznou herní převahu, ale jeho hlad po gólech je větší.
32:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristína Belicová (0:6).
32:42
První pokus Belicové ještě neuspěl, ale v pádu nakopala lehce Frankovou a ta už nestihla reagovat na dorážku Jarolímové do prázdné brány.
29:21
Parádní akce, ale Pálková nevtěsnala svůj pokus mezi tři tyče.
27:40
27:40
A Chodov opět trestá. Ukrytá střela Suché a je to o 5.
27:11
Pěkná střela Jirákové a následný brejk domácích, ale ani Řezáčová na Christianovou nevyzrála.
26:05
Ostrý projektil Beránkové, ale z uctivé vzdálenosti a bez clony a tak Christianová kontroluje.
23:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Daniela Frantíková (0:4).
23:53
Po 50 vteřinách přesilovku využívá důrazná Žůrková, když dokázala dorazit míček na brankovišti.
23:03
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
23:03
První vyloučení tohoto utkání, na trestné již odpočívá domácí kapitánka.
22:09
Jarolímová sama před Frankovou, ta její kličku vytěsnila nohou.
21:43
Vlažný vstup Tigers do druhé třetiny přináší šance Chodova jak na běžícím pásu.
20:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (0:3).
20:15
Obrovská chyba v rozehrávce a v těchto situacích se Řepková mýlí málokdy.
19:59
První třetina končí a ve výhodě jsou hostující hráčky.
19:12
Christianová trápí hráčky Tigers, nyní zlikvidovala střely Trojánkové a Steinbachové.
15:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Martina Řepková (0:2).
15:45
Chodov využívá brejkovou situaci. I s trochou štěstí, ale hlavně důrazu se prosazuje Karolína Suchá a posílá hosty do dvougólového vedení.
15:12
Pěkná kombinace domácích, Šnajberková ale také netrefuje zařízení.
12:22
Jelínková ze středu, ale pod tlakem pouze vyprášila výstroj Christianové.
12:10
Tožičková střílí, Franková reflexivně rukou vyráží.
11:46
Pekárková opět těsně přestřeluje.
10:46
Kovaříková v pěkné šanci po křižné nahrávce Pisárové, ale Christianová výborně přečetla situaci.
09:53
Šikovná teč Jarolímové, ale naštěstí pro domácí míček proskákal vedle brány.
08:53
Nejdříve se k zakončení jen těsně nedostala Kovaříková a z následného brejku na druhou stranu bylo zakončení Řepkové, ale Franková opět vytáhla.
08:02
Pekárková z výběhu nad.
07:08
Aktivní Tožičková opět prověřila Frankovou, ta byla pozorná.
04:57
Trojánková prozkoušela Christianovou, ale ta maskou vyráží.
03:15
Chodovské lvice jsou zatím důraznější a domácí tým bude muset přidat.
00:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Gabriela Žůrková (0:1).
00:51
A přichází okamžitý trest. Tožičková trestá chybu domácích.
00:20
První střelecký pokus a hned z hole Jelínkové! Christianová vytěsnila.
00:01
A jdeme do akce!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Iveta Hyršlová, Lucia Jelínková, Kateřina Pisárová, Nikola Hermannová, Nikol Pekárková
00:00
Vítejte u online přenosu z 2.kola Extraligy žen. V dnešním Jihoměstském derby se utká domácí tým Tigers s hosty z Chodova. Tento zápas bude tím posledním v naší Extralize žen pro domácí legendu Luciu Jelínkovou.