5:2
- : -
FBS Olomouc

K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 12:2
6. Lenka Novotná, 17. Natálie Janečková, 21. Lucie Romančáková, 22. Eva Urbášková, 25. Eva Urbášková, 33. Lenka Novotná, 38. Eva Urbášková, 52. Barbora Sedláčková, 55. Kamila Pravcová, 56. Barbora Sedláčková, 58. Martina Indrová, 60. Barbora Sedláčková - 47. Barbora Suchánková, 59. Petra Grufíková; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Lenka Remešová 13 - Lenka Kubíčková 21, Pavla Lišková 5; po třetinách: 2:0, 5:0, 5:2;
60:00
Střely za třetí třetinu:
Židenice 9
Olomouc 7
60:00
Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): První třetina nebyla z naší strany zrovna ideální, vstup do druhé třetiny nám vyšel a tempo zápasu jsme už udávali pouze my a jednalo se z naší strany o kvalitní výkon. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí (Alena Sklenářová): Na začátku do zápasu naše holky vstoupily dobře. Vlastními chybami jsme ale umožnily soupeři vstoupit do vysokého vedení, 2. třetina byla kritická. Změna gólmanky a nové rozložení formací chvíli pomohlo, na konci už to byla bezmoc. Dnes jsme soupeři opravdu darovaly vítězství, blahopřejeme ke 3 bodům.
60:00
59:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eva Filipová (12:2).
58:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Petra Grufíková, asistoval Šárka Kylarová (11:2).
58:05
Petra Grufíková se dostala k odraženému balonku a trefuje se
57:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Andrea Dernerová (11:1).
54:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Šárka Staňková (9:1).
54:15
Nádhernou střelu do rožku brány předvedla domácí Kamila Pravcová, zvyšuje tak na 9:1
54:00
Židenice tlačí na Olomouc, hostující tým se nemůže dostat k útoku
52:00
Alžběta Švehlová se dostala do skvělé šance, z úhlu ale netrefila bránu
51:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Martina Indrová (8:1).
51:22
Barbora Sedláčková se dostala k odraženému míčku a střelou z volleye zvyšuje na 8:1
51:00
Eva Urbášková zkusila vystřelit na bránu, hostující brankářka byla připravena
49:40
Židenice uzamkly Olomouc na jejich půlce a stále neúspěšně obléhají branku
47:38
Domácí Lucie Romančáková dostala nahrávku před prázdnou bránu, šanci ale nevyužila a trefila brankáře
46:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková bez asistence (7:1).
46:28
Obrovkou chybu v domácí obraně využila Barbora Suchánková a proměnila samostatný únik proti domácí brankářce
45:06
Hostující tým měl obrovskou příležitost v podobě standartní situace poblíž Židenické brány, zmatku před bránou ale nevyužil
38:40
Zajímavé vytočení a střelu zkusila domácí Martina Indrová! Hostující brankářka ale byla připravená
38:03
Vyloučen hráč Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Lucie Romančáková (7:0).
35:51
Lenka Novotná vystřelila na hostující bránu, střela ale skončila na boční síťce
34:15
Domácí Andrea Dernerová nahodila míček na hostující branku, brankářka ale hrozbu zneškodnila
32:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Jitka Drápalová (6:0).
32:39
Domácí Lenka Novotná dostala z křídla nahrávku před prázdnou branku, kterou v pádu trefila
32:30
Eva Smutná ze Židenic vystřelila na hostující branku, brankář ale byl připraven
31:39
Dnes se na extraligový zápas přišlo podívat 102 diváků!
29:40
Hostující Barbora Suchánková měla nebezpečnou střelu z první, domácí brankářka byla ale opět připravena
29:00
Hra je střídavá, o míček se bojuje převážně na půlce
25:15
Hostující Kateřina Peterková měla obrovskou šanci v podobě úniku na osamoceného obránce, domácí obránce ale nezazmatkoval a šanci zlikvidoval
24:49
Timeout FBS Olomouc
24:49
23:24
Kapitánka hostujících Tereza Reimerová vystřelila na bránu, domácí brankářka ale byla připravená
22:50
Hostující vystřelily střelu z úhlu, která ale jenom proletěla kolem brány
22:00
Hostující tým měl nebezpečnou standartní situaci u domácí brány, ale nevyužil ji
21:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Kamila Pravcová (4:0).
20:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Eva Urbášková (3:0).