0:5
0:1
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:10
1. Barbora Husková, 2. Denisa Ferenčíková, 13. Veronika Enenkelová, 16. Barbora Husková, 21. Denisa Ferenčíková, 25. Sára Seevaldová, 25. Natálie Bartošová, 26. Eliška Planková, 39. Sára Seevaldová, 58. Veronika Enenkelová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 17, Martina Lerchová 10 - Nikola Příleská 10; po třetinách: 0:4, 0:5, 0:1;
60:00
Střely po třetí třetině : Bohemians - 4 ; Vítkovice - 8.
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Martiník): Od nás celkově nejpovedenější zápas z těch tří odehraných. Dnes jsme k aktivní hře a slušné produktivitě přidali i organizovanou hru dozadu. Jsme rádi za nulu vzadu a další desítku do útoku, ale chceme všechno ještě lépe. Díky Bohemce za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): Zápas rozhodnutý bohužel po dvou minutách hry. Vítkovice nás dobrým pressingem a zodpovědnou hrou do šancí moc nepustili. Jsme rádi za dobrou třetí třetinu , kterou jsme odehráli a na další kolo se musíme připravit.
60:00
59:58
Poslední střelu zasazují Vítkovice mimo branku.
59:46
Bohemians se snaží si vytvořit poslední protiútok, který se jim ale nevydařil a k míčku se dostávají Vítkovice.
57:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Kamila Paloncyová (0:10).
57:36
Vítkovice byly důraznější před bránou a vybojovaly si šanci, která končí gólem.
56:02
Nevydařené sólo domácích málem končí gólem do bohemácké brány.
54:23
Bohemka se dostává k další střele, ale ta končí v klíně vítkovické brankářky.
53:06
Domácí nevyužívají přesilovku a opět se hraje pět na pět.
51:07
Bohemians dostávají standartní situaci, ale neproměňují ji.
51:06
Vyloučen hráč Lucie Theimerová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:06
Vítkovice taktéž faulují a dávají Bohemce přesilovku.
50:20
Vítkovice se snaží ze všech sil dostat míček do branky Bohemky, ale během přresilovky se jim nedaří.
48:15
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
48:15
Sekání ze strany domácích zajišťuje Vítkovicím dvouminutovou početní výhodu.
47:49
Bohemians se dostávají do útoku a trefují tyč.
42:32
Bohemians úspěšně brání šanci Vítkovic z rohu.
41:42
Vítkovice opět vyhrávají buly na začátku třetiny, ale tentokrát bez vstřeleného gólu.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině : Bohemians - 1 ; Vítkovice - 20.
40:00
38:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová bez asistence (0:9).
38:40
Vítkovice využívají protiútok a připisují si další gól.
35:51
Střídání brankáře. Nový brankář Martina Lerchová družstva FbŠ Bohemians
35:51
Bohemians mění brankáře.
34:28
Hráčka domácích běží sama na bránu, ale střelu posílá do mantinelů.
33:50
Pokus o zorro gól zkouší tým Vítkovic, avšak nevydařeně.
33:30
Nevydařené sólo za brankou domácích berou Vítkovice, ale brankařka Bohemky celou situaci zachraňuje a ponechává skóre bez dalšího gólu.
30:12
Bohemians útočí tři na dva, ale v zápětí ztrácejí míček a opět brání na vlastní polovině.
28:50
Vítkovice se už poněkolikáté snaží dorazit míček z boku branky, ale marně.
25:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Lucie Theimerová (0:8).
25:16
Po chaosu na hřišti si drží chladnější hlavu Vítkovice a připisují si další gól.
24:48
Timeout FbŠ Bohemians
24:48
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Natálie Bartošová (0:7).
24:48
Bohemians nešťastně inkasují vlastní branku.
24:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Michaela Kubečková (0:6).
24:38
Po trefené helmě hosté stále drží míček a vytváří si další šanci, která končí gólem z předbrankového prostoru Bohemky.
23:23
Bohemians jsou před svojí bránou důraznější a odvrací šanci Vítkovic.
20:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Kamila Paloncyová (0:5).
20:28
Hosté opět využívají první šanci třetiny a vstřelují gól.
20:01
Buly opět vyhrávají Vítkovice.
20:00
20:00
Střely po první třetině : Bohemians - 5 ; Vítkovice - 9.
20:00
19:59
Vítkovice se snaží využít poslední vteřiny první třetiny ke vstřelení gólu, ale bez úspěchu.
18:58
Po ostrých soubojích za bránou domácích bere míček do ruky brankařka Bohemky.
15:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Dominika Buczek (0:4).
15:37
Další střelu do prázdné brány využívají Vítkovice.
14:42
Bohemians zkouší střelu z půlky, ale brankařka Vítkovic má pohotové ruce a střelu chytá.
14:14
Dobrá šance Vítkovic, ale skvělá Kreisingerová.
13:06
Souboj u střídačky hostů končí vyraženým dechem vítkovické hráčky a zasahuje lékař.
12:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Zuzana Halfarová (0:3).
12:20
Vítkovice využívají výhody dva na jedna a posílají do branky domácích další gól.
09:31
Bohemians se neohroženě vrhají do útoku a trefují spojnici.
07:56
Ostrý střet v rohu domácích končí faulem na Bohemku.
03:50
První střela domácích končí v ruce Vítkovické gólmanky a Bohemians stále čekají na první gól.
01:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Ivana Šupáková (0:2).
01:50
Vítkovice přehrávají obranu Bohemky a střílí gól do naprosto odkryté brány.
00:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (0:1).
00:58
Do zápasu lépe vkročily Vítkovice a připisují si první gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Zuzana Halfarová, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Veronika Enenkelová, Denisa Ferenčíková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Aneta Toulová, Gabriela Vaníčková, Adéla Bočanová, Hana Poláková