2:4
1:5
- : -

Crazy girls FBC Liberec - Ivanti Tigers Jižní Město 3:15
29. Julie Faťunová, 40. Kristýna Rondošová, 60. Pavla Bárková - 5. Nikol Pekárková, 9. Eliška Chudá, 12. Lucie Řezáčová, 13. Vendula Beránková, 17. Lucie Řezáčová, 19. Lucie Řezáčová, 23. Iveta Hyršlová, 25. Iveta Hyršlová, 35. Nikola Hermannová, 39. Simona Pálková, 47. Eliška Trojánková, 50. Natálie Balková, 54. Nikola Hermannová, 55. Eliška Chudá, 55. Kateřina Fousová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 31 - Kristýna Karli 16; po třetinách: 0:6, 2:4, 1:5;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 8 , Jižní Město: 18.
60:00
Střely celkem: Liberec: 19 ; Jižní Meěsto: 46.
60:00
Nejlepší hráčky: Liberec: Michaela Pavlíková ; Jižní Město: Lucie Řezáčová.
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): Soupeř byl o třídu lepší bohužel nám nevyšel zápas jak sjme si představovali. Koncem zápasu to už vypadalo mnohem lépe. Máme na čem pracovat. Děkuji soupeři a přeji hezký zbytek víkendu.
60:00
Komentář trenéra hostí(Karolína Šatalíková): Přestože jsme hned na začátku vstřelili nějaké branky, tak jsme pak polevili a dlouho se dostávali do hry. Herní zlepšení přišlo až ve 3. třetine. Jsme rádi za góly. Děkujeme soupeřkám za hru.
60:00
59:44
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková, asistoval Michaela Pavlíková (3:15).
59:44
Bárková dává dnešnímu výsledku kosmetickou úpravu.
59:10
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
57:22
Řezáčová trefila tyč.
56:20
Dnešní utkání navštívilo 52 diváků.
54:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Lucie Řezáčová (2:15).
54:33
Další premiérová branka, tentokrát to byla hráčka Ivanty.
54:03
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Nikola Hermannová (2:14).
54:03
Ťuk sem ťuk tam a máme tady další gól do branky domácích.
53:26
Vyloučen hráč Michaela Pavlíková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
53:06
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Iveta Hyršlová (2:13).
52:26
Pekárkové se střela nepovedla podle představ, její střela šla vysoko nad bránu Dlouhé.
51:42
Foffová trefuje tyč.
49:25
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Natálie Balková, asistoval Nikola Hermannová (2:12).
49:25
Výstavní střela Balkové od půlky.
48:21
Hosté v pohodě a v klidu zvládli svoje oslabení.
48:09
Zatím to nevypadá, že by jeden z týmu měl početní výhodu.
46:52
Liberec má přesilovku. ale na míčku Ivanty.
46:20
Vyloučen hráč Simona Pálková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za zdržování hry.
46:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Dominika Steinbachová (2:11).
45:55
Zblokovaná střela Hermanové nedoputovala do brány.
45:10
Opět z větší části na míčku hosté.
41:32
Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil Pavla Bárková.
41:32
Bárkové se nepovedlo proměnit nájezd, stav utkání zůstává nezměněno.
40:57
Karli helmou vyrazila střelu Horákové.
40:01
Bule třetí třetiny neproběhla, hosté rozehrávali volný úder.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 6 , Jižní Město: 15.
40:00
39:47
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Kateřina Dlouhá (2:10).
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Vanda Šnajberková (1:10).
38:53
Pálková dává desátou branku do sítě Liberce.
36:09
Trojánková přestřeluje bránu Dlouhé.
35:30
Ivanty trefují břevno.
34:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Vendula Beránková (1:9).
34:27
Hermanová prostřeli la vše co jí stálo v cestě a využívá přesilovou hru.
34:01
Vyloučen hráč Kristýna Rondošová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
32:48
Na míčku už se delší dobu drží hráčky hostí.
28:24
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Julie Faťunová, asistoval Gabriela Horáková (1:8).
28:24
Faťunová vstřelila premiérový gól v Extralize. Trefila se nad rameno hostující brankářky.
27:15
Ivanty tentokrát nevyužily přesilovou hru.
25:14
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
25:14
Početní výhoda znovu pro hosty.
24:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Nikola Hermannová (0:8).
24:26
Hyršlová tvrdou, přesnou střelou navyšuje skóre zápasu.
23:10
Dlouhá předvedla parádní zákrok, nedovolila soupeřce, aby míček dostala za její záda.
22:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Vendula Beránková (0:7).
22:35
Další odložené vyloučení, pro hosty.
22:23
Vyloučen hráč Kateřina Svobodová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 5 , Jižní Město: 13.
20:00
19:04
Do konce první třetiny zbývá poslední minuta.
18:49
Hráčky Jižního Města jdou do vedení 0:6, a třetí branku v dnešním utkání dává Lucie Řezáčová.
18:48
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Kateřina Fousová (0:6).
16:40
Hráčky Liberce se dostali do dobré šance před brankou hostů, ale skvěle zafungovala obrana Jižního Města.
16:14
16:00
Šance na straně domácích, střílela Rondošová, ale její střela šla nad.
13:58
Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil Kateřina Fousová.
13:58
Trestné střílení na straně hostí, Kateřina Fousová branku nedala.
12:19
Hostující tým jde do čtyřbrankového vedení, branku dává Vendula Beránková, která zaznamenala druhý bod v zápase.
12:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Vanda Šnajberková (0:4).
11:43
10:39
Další střela na straně hostujícího týmu, ale skvěle střelu zablokovala Liberecká Bárková.
09:21
Další šance na straně Jižního města, tentokrát pálila Hyršlová, ale její střela šla těsně mimo tři tyče.
08:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kateřina Kovaříková (0:2).
08:15
Hostující hráčky hrají hodně vysoko a skvěle napadají domácí.
04:13
První gól v utkání po krásné samostatné akci dává hostující Pekárková.
04:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Vendula Beránková (0:1).
02:47
Vidíme první šanci domácích, když Faťunová se dostala do samostatného nájezdu, ale brankářka hostí skvěle zasáhla.
02:00
Další střela ze strany Jižního Města, a tou byla Vendula Beránková, ale bohužel netrefila branku.
01:16
Vidíme první střelu v zápase, a tou byla hráčka Jižního Města.
00:23
Úvodní buly zápasu vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Natálie Balková, Iveta Hyršlová, Dominika Steinbachová, Nikola Hermannová, Eliška Trojánková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Aneta Foffová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková, Barbora Knotková