4:5
7:1
- : -

Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 15:6
4. Markéta Prontekerová, 6. Tereza Bystrianská, 12. Denisa Billá, 17. Mariana Býčková, 26. Markéta Prontekerová, 31. Lucie Želízková, 36. Denisa Billá, 40. Markéta Prontekerová, 44. Markéta Prontekerová, 45. Lucie Želízková, 48. Denisa Billá, 50. Tereza Bystrianská, 55. Markéta Žbánková, 59. Veronika Kopecká, 60. Kateřina Seemannová - 21. Nikola Domonkosová, 31. Linda Hyksová, 33. Pavlína Bačová, 37. Pavlína Bačová, 39. Pavlína Bačová, 55. Pavlína Bačová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 23 - Markéta Marková 21; po třetinách: 4:0, 4:5, 7:1;
60:02
Komentář trenéra domácích Marka Michálka (2.část) : Obrovské díky patří našemu skvělému kotli fanoušků, který nás celou dobu hnal za 3 body. Výkon soupeře byl aktivní a sympatický, trochu připomínal nás před dvěma lety. Přeji jim hodně štěstí do dalších zápasů
60:01
Komentář trenéra domácích Marka Michálka (1.část): Divácky atraktivní utkání. Z trenérského hlediska hlavně v druhé třetině ale naopak. V některých pasážích jsme předváděli až moc juniorský zbrklý florbal. Opět pomohlo stažení na dvě lajny a po odskočení na větší brankový rozdíl jsme se uklidnili.
60:01
Komentář trenéra hostů Rudolfa Škubala: Víme na čem pracovat. Děkujeme soupeři za lekci.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tatran 16 - Bulldogs 8
60:00
Celkový počet střel: Tatran 36 - Bulldogs 29
60:00
No, to tedy byl zápas. Diváci si museli přijít na své. Doufám, že takový bude i poslední dnešní střet ve Stodole, od pěti hodin se zde utkají Tatraňáci s nováčky Superligy Black Angels. Těším se na viděnou buď u mužů, nebo u nějakého příštího zápasu :)
60:00
59:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Tereza Bystrianská (15:6).
59:59
A ještě v poslední vteřině před koncem dává gól Seemannová. Tím uzavírá dnešní střelnici s celkovými 21 góly.
59:39
I přes nepříznivé skóre Marková předvádí sympatické zákroky.
58:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (14:6).
58:49
Marková teď měla smůlu, protože si dost možná srazila nebo tečovala míček do branky sama. Rozhodčí ale gól připisují Kopecké ve spolupráci s Želízkovou.
58:36
Marková si doskočila pro míček a třímá jej v ruce.
58:15
Tatran oslabení ubránil.
57:05
Hostující hráčky nám předvádí i zajímavé varianty střídání, Detková střídala stylem "hodit záda za mantinel".
56:14
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
56:14
Malecká tahala za záchrannou brzdu až moc silně, dává tím možnost Bulldogs na snížení stavu v jejich přesilové hře.
54:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Karolína Vachušková (13:6).
54:17
Po sedmi vteřinách po buly dává gól za Tatran Žbánková. Střelnice hadr, stav 13:6.
54:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (12:6).
54:10
Teď se ale nemýlí a střílí gól.
53:50
P. Bačová po krosové přihrávce míří mimo hřiště.
52:26
Mišúnová střílí také nad branku.
51:46
Zikmundová těsně do autu za brankou.
51:02
Střelu Koláčkové ze střední vzdálenosti chytá Drbalová do rukou.
49:49
Detková naněkolikrát nedokázala probít míček za Drbalovou.
49:02
Timeout Tatran Střešovice
49:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Bystrianská, asistoval Denisa Billá (12:5).
49:02
Bystrianská přidává další gól a domácí si zároveň vybírají timeout. Brňanky po gólu byly na hřišti značně otřesené, takové skóre asi na začátku nečekaly.
48:57
Bachratá nevyzrála na Drbalovou.
48:31
Bulldogs tlačí na pilu, ale spíše v razanci osobních soubojů než ve střelách.
47:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucie Želízková (11:5).
47:25
Billá využívá krátce po vyhlášení přesilovky situace, střílí 11. gól a zároveň je další členkou klubu hattrickářek.
47:14
Vyloučen hráč Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
46:51
Dlouhý výhoz Markové bohužel žádná její spoluhráčka nestihla doběhnout.
46:16
Toto utkání sleduje v hale 65 diváků. Díky za bouřlivou podporu!
45:50
Prosím o minutu ticha za prošlápnutý míček. Čest jeho památce.
45:02
Billá těsně nad branku Markové.
44:26
Timeout Bulldogs Brno
44:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková z trestného střílení (10:5).
44:26
Želízková proměňuje nájezd, a týmová kasička o trochu ztěžkne, protože se jedná o celkový desátý gól Tatranu v dnešní hře. Bulldogs si v odpovědi vybírají timeout.
44:22
Marková si vychutnala nájezd Vachuškové, ale teď budeme svědky nájezdu.
43:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Veronika Kopecká (9:5).
43:12
Marková sice vyjela a chtěla nohama zachytit míček, ale střelu Kopecké vyrazila jen na Prontekerovou, která stála na druhé straně brankoviště. Hattricková střelkyně tak měla prázdnou bránu jako na podnose.
42:47
Oba týmy stále velmi aktivně ve hře, nenechají soupeři nic zadarmo.
42:02
Malecká o pár centimetrů netrefuje branku.
41:22
Tatran oslabení přežil bez ztráty kytičky.
40:01
Poslední budy vyhrávají domácí, stále s oslabením pokračujícím ze druhé třetiny.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 7 - Brno 13
40:00
39:22
Vyloučen hráč Kateřina Seemannová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Lucie Želízková (8:5).
39:03
A aby těch hattricků nebylo málo, Prontekerová se připojuje do klubu.
38:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (7:5).
38:42
P. Bačová dovršuje hattrick.
38:31
Komínková střílí do náruče Drbalové.
38:02
Halaštové střela neprošla za záda Drbalové, protože ta byla postavená u své bližší tyčky.
36:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (7:4).
36:40
P. Bačová bez větších problémů snižuje stav na 4:7 ze svého pohledu.
35:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Denisa Billá, asistoval Kateřina Seemannová (7:3).
35:56
Přesilovku využívá Billá. Stav tak máme už 7:3.
34:30
Vyloučen hráč Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:30
Domácí mají další přesilovku po nedovoleném vrážení od Hložánkové.
33:55
Brankářky na obou stranách se teď nezastaví.
33:26
Marková zmenšením střeleckého úhlu překazila akci Seemannové a Bystrianské.
32:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Aneta Koláčková (6:3).
32:04
Koláčková mířila do brány, ale její střela se otřela o bránící hráčku Tatranu. P. Bačová odražený míček dokázala vsítit za Drbalovou, která sledovala první střelu a na druhou nedokázala reagovat.
30:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Hyksová, asistoval Linda Detková (6:2).
30:47
Bulldogs se ale nevzdávají a hned snižují na 2:6. Hyksová vymetla síť za Drbalovou.
30:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Seemannová (6:1).
30:18
Ještě v přesilovce se prosazuje Želízková po nahrávce Seemannové. Tato přesilovka tedy byla využita.
30:09
Seemannová střílí vysoko nad bránu i hřiště.
28:29
Vyloučen hráč Anna Bachratá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
28:29
Bachratá se ostře vložila do bránění, ale počínala si nedovoleně. Tatran má k dispozici dvouminutovou přesilovku.
28:23
P. Bačová střílela do připravené Drbalové.
27:29
Dostálová odrazila míček na Prontekerovou, která mířila do hrudi Markové.
26:35
Střelu R. Bačové vypíchla Drbalová rukou pryč do bezpečí.
26:19
Detkové se skoro podařilo pinknout míček na delší tyč Drbalové.
25:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Barbora Zabavská (5:1).
25:19
Prontekerová navyšuje po přihrávce Zabavské náskok opět na čtyři góly.
24:34
Žáková vyslala střelu na nohu Drbalové, ale míček neměl velkou razanci, takže pro Drbalovou byl zvládnutelný bez problémů.
23:21
Brňanky první gól nakopl, napadají na polovině Tatranu a snaží se přidat další branky. Drbalová má teď spoustu práce.
22:32
Oba trenérské tábory velmi hlasitě udávají pokyny hráčkám na hřišti.
20:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Pavlína Bačová (4:1).
20:30
No, a chvíli po začátku třetiny se dnes poprvé prosazují i hráčky Bulldogs. P. Bačová přihrávala Domonkosové na kros, a Drbalová už nestihla zasáhnout.
20:01
Buly na úvod druhé třetiny získaly Bulldočky.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tatran 13 - Bulldogs 8.
20:00
19:59
V první třetině už se toho více nestane. Zápas se nese ve vysokém tempu aTatran vede celkem přesvědčivě 4:0. Nedá se však říct, že by Bulldogs vůbec neměly šance skórovat, rychlost a dravost jim rozhodně nechybí.
19:16
Seemannovou v úniku zablokovala Koláčková.
18:43
Marková vyjela z brány a nůžkami na zemi nedovolila Prontekerové, aby skórovala.
18:10
Hysková mířila mimo branku Drbalové.
17:40
Marková teď zabránila několika dorážkám od Válkové a Kopecké. Občas až akrobaticky, takovým breakdancem.
16:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Denisa Billá (4:0).
16:51
Býčková nvyšuje náskok domácích už na čtyři góly.
16:42
Marková doskakuje míček za bránou.
16:33
Billá z výběhu míří mimo bránu.
15:56
Brno oslabení ubránilo a vůbec to nevypadalo, že by hrály ve čtyřech.
14:43
Bačová se sama řítila na Drbalovou, kterou si dokázala položit na palubovku. Gólmanku Tatranu zachránila až dobře postavená branková konstrukce.
13:56
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:56
Domácí si nyní zahrají přesilovku, Hyksová zahrála vysoko. Rozehrávka ale Tatranu nevyšla, a tak ztrácí míček.
13:07
Drbalová po delší době bez zákroku chytá míček, byť po troše nejistoty, protože střelu nejspíše ještě tečovala Machková.
12:35
Machková oběhla skoro celé hřiště, zakončení ale neprošlo přes hostující obranu.
11:46
11:46
Tentokrát však zakončuje úspěšně, po nahrávce Seemannové navyšuje náskok Tatranu na 2:0.
11:20
Billá se z otočky neprosadila.
10:07
Tatranky oslabení úspěšně odbránily.
10:01
Střelu Domonkosové vyráží Drbalová helmou.
09:38
I ve vlastním oslabení jsou hráčky Tatranu nebezpečné.
09:09
Drbalová zatím bez potřeby zakročit.
08:07
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
08:07
Domácí čeká první oslabení, když Želízková sekala florbalkou.
07:51
Zikmundová z poloviny střílí do chumlu hráček, Marková zasahovat nemusela.
07:20
Detková napadá vysoko na polovině Tatranu, ale zatím neúspěšně.
06:48
Brňanky vybojovaly nedovolený zákrok v rohu Tatranu.
05:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Bystrianská, asistoval Kateřina Seemannová (2:0).
05:40
Druhý gól pro Tatran v podání dvojice Bystrianská - Seemannová.
05:04
Hyksová ztroskotala na zakročující Drbalové.
04:25
Machková z půlky nedostřelila do brankového prostoru.
04:05
Tatran dál kouše, teď Markovou zachránila branková konstrukce.
03:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Natálie Houžvičková (1:0).
03:00
První vážnější střela utkání končí gólem za zády Markové. Domácí vedou 1:0 po střele Prontekerové.
02:10
Hraje se ve vysokém tempu, ale zatím jsme neviděli žádné ohrožení branky.
00:43
Od samého začátku v ochozech fungují domácí bubeníci, atmosféra je skvělá. Snad to požene hráčky ke gólům.
00:17
K míčku se ale dostávají hráčky Bulldogs.
00:01
První buly tohoto zápasu vyhrávají hráčky Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Anna Bachratá, Romana Bačová, Pavlína Bačová, Nikola Domonkosová, Petra Hložanková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Natálie Houžvičková, Eliška Machková, Karolína Vachušková, Markéta Prontekerová, Barbora Zabavská
00:00
Dobrý den, podruhé vás dnes zdravím ze střešovické STODOLA Arény, kde se tentokrát odehraje 3. kolo Extraligy žen mezi týmy Tatran Střešovice a Bulldogs Brno.
00:00
Brněnští Bulldogs jsou nováčky soutěže, zatím po dvou odehraných zápasech bez bodového zisku a v tabulce jsou vedeni na 12. místě. Domácí Tatran je na tom o něco lépe, ze dvou her má jednu výhru a jednu porážku, což ho řadí se třemi body na 5. místo tabulky.
00:00
Deset minut nás dělí od začátku zápasu, tímto vám přeji příjemnou zábavu buď u videa anebo u tohoto online textového přenosu.