1:3
4:2
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 8:7
16. Hana Poláková, 17. Adéla Bočanová, 18. Eliška Reischlová, 36. Eliška Reischlová, 47. Hana Poláková, 48. Hana Poláková, 53. Hana Poláková, 55. Adéla Bočanová - 1. Karolína Vachušková, 20. Karolína Vachušková, 23. Tereza Bystrianská, 26. Karolína Vachušková, 36. Barbora Zabavská, 49. Veronika Kopecká, 56. Markéta Prontekerová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 15 - Eliška Drbalová 22; po třetinách: 3:2, 1:3, 4:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Bohemians 8, Tatran 8
60:00
Komentář trenéra hostí Roberta Nováka: Zápas jsme si prohráli samy díky neproměňování šancí a individuálním chybám. Máme co zlepšovat, děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Jsme rádi za tři body, které si myslím byly zasloužené. Loni byly problémem třetí třetiny teď spíše vstupy do třetin. Čeká nás ještě stále dost práce především v založení. Gratulace juniorkám do Brna ke třem bodům a divákům za podporu. Dneska dobrý týmový výkon.
60:00
59:28
Zabavská v obrovské šanci na středu, Kreisingerová neskutečně chytá maskou.
59:01
Tatran v 6
59:00
Poslední minuta
58:28
Poláková sama na bránu, Drbalová však její kličku vystihla.
57:44
Tatran rychle získal míček zpět a rozehrává.
55:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová bez asistence (8:7).
55:59
Po laciné ztrátě se z brejku prosazuje dnes velmi aktivní Prontekerová.
55:50
Bohemka zkušeně na míčku nechává Tatran běhat.
55:21
Následný protiútok Tatranu končí zblokovanou střelou nad.
55:11
Kadidlová teď nádherně vymotala obranu Tatranu.
54:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (8:6).
54:38
Vzápětí však už byla úspěšná!
54:30
Bočanová sama ze strany, nicméně klička do bekhendu ke gólu nevedla.
53:52
Reischlová se uvolňovala na střed, Tatran ji však dokázal zblokovat.
53:26
Další velká šance Tatranu ze standardky, opět jen do zdi.
52:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (7:6).
52:40
Bočanová si naběhla na střed, z první sklepla na Polákovou a ta trefuje odkrytý roh branky Drbalové.
52:10
Košvancová to zkoušela z dálky, ovšem vedle.
51:27
Standardka Tatranu končí jen brejkem Vaníčkové.
51:00
Tatran aktivním napadáním účinně narušuje postupný útok Bohemky.
50:02
Pokračuje rychlý svižný florbal z obou stran, kdo dnes dorazil na Děkanku, určitě udělal správně.
49:06
Vrátná perfektním předskočením získala míček, předložila Polákové, ta jen do boční síťky.
48:34
Poláková střelou z první jen těsně míjí branku Drbalové.
48:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Natálie Houžvičková (6:6).
48:01
Po krosu Houžvičkové se střelou z první po zemi trefuje Kopecká.
47:37
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (6:5).
47:01
V předbrankovém prostoru se svým typickým způsobem prosazuje Hanka Poláková. Domácí si berou zpět své vedení, dnes se diváci opravdu ani chvíli nenudí.
46:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Kristýna Andrlová (5:5).
45:46
Vzápětí na druhé straně Prontekerová našla volnou Vachuškovou, ta nedokázala dostat skákavý míček do sítě.
45:27
Prudkou střelu Vrátné vyráží Drbalová do zámezí.
44:54
Po tvrdém souboji Polákové s Machkovou rozehrává Tatran.
44:27
Ve velké šanci na středu osamocená Vachušková, tentokrát však své brankové konto nerozšířila.
44:03
Valná hromada v rohu, kde se na sebe naskládaly 4 hráčky. Následuje vhazování.
43:37
Želízková si položila Kresingerovou, následně ji však již nedokázala bekhedem přehodit.
43:36
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Lucie Želízková.
43:36
Po faulu na Prontekerovou následuje trestné střílení.
43:02
Střela Toulové z dálky vedle.
42:00
Po střele Prontekerové míček skákal v brankovišti Bohemky, nakonec však dokázala situaci vyřešit.
41:37
Vrátná ztratila míček při rychlém protiútoku, na druhé straně vzápětí nebezpečná střela Prontekerové jen do bloku.
41:20
Obě družstva již hrají jen na 2 pětky.
40:42
Tatran vstoupil do 3. třetiny lépe a zatím se hraje jen na polovině domácích.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Bohemians 10, Tatran 6
40:00
Pořádná bitva pokračuje a to nejen na hřišti, ale i v hledišti, kde se bubeníci opravdu činí a jsou neustále slyšet.
40:00
39:44
Dalekonosný pokus Císařové Drbalová vytahuje konečky prstů.
39:26
Útočný faul Polákové a oboustranné střídání.
38:45
Bohemka by ještě do přestávky ráda srovnala a tlačí na soupeře.
37:52
Nebezpečná dorážka Vrátné bekhendem, ovšem vedle.
36:57
Následnou standardku Tatran nevyužil a trefuje jen zeď.
36:54
Nebezpečný závar Tatranu končí faulem Bohemky.
35:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Andrea Kadidlová (4:5).
35:42
Domácí rychle odpovídají prudkou střelou Reischlové.
35:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Karolína Vachušková (3:5).
35:22
Vachušková našla zpětným krosem Zabavskou a ta trefuje z první o tyč.
34:51
Po tvrdém souboji se nyní Malecká jen těžce zvedá a je viditelně otřesena.
34:32
Malecká neskutečným krosem našla Kopeckou, ta z první střílí vedle.
33:53
Toulová výborně předskočila Bystrianskou a získává míček pro domácí.
33:21
Bočanová dobře našla Vrátnou, té však střela sjela
32:15
Vaníčková zachytila rozehrávku Tatranu, Minářová trefuje jen břevno.
31:45
Klokanky dobře blokují tatranské pokusy
30:54
Několik ztrát z obou stran na středu hřiště, Tatran zklidňuje hru a střídá.
29:10
Rychlý protiútok Bohemky tažený Polákovou končí velkou šancí, nikoliv však gólem.
28:52
Lajna Tatranu vedená Denisou Billou teď zamkla Bohemku na celé střídání.
27:42
Bohemka teď opět propadla v útoku, nicméně velké šance Tatranu z protiútoku brankou nekončí.
27:17
Po přihrávce Želízkové nebezpečně nahazuje Malecká, následné dorážky končí faulem Tatranu.
26:42
Sledujeme bitvu o každý metr hřiště.
25:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Markéta Prontekerová (3:4).
25:38
Prontekerová výborně vypresovala v rohu a předložila Vachuškové na střed.
25:07
Rychlý protiútok Tatranu končí zblokovanou střelou Prontekerové.
24:12
Reischlová pěkná střela z osy hřiště, bohužel jen do středu branky.
22:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Bystrianská, asistoval Liana Matěvosova (3:3).
22:44
Matěvosova dlouhým skákavým míčkem překonala obranu domácích a Bystrianská ze vzduchu perfektně trefuje na zadní tyč.
21:11
Kadidlová v pěkně šanci vzápětí na druhé straně, dnes jí to zatím nelepí.
20:51
Z následné rozehrávky z rohu ve velké šanci Bystrianská.
20:00
První třetina nabídla perfektní podívanou, hraje se velkém pohybu, spousta šancí i branek. Uvidíme, co si pro nás hráčky nachystaly do další části.
20:00
19:47
Osvědčená spolupráce klokanek Poláková Bočanová tentokrát míčkem v síti nekončí.
19:07
19:07
Machková vytáhla rychle míček z obrany a přes Prontekerovou se dostal až k Vachuškové, která snižuje.
17:34
Zelenobílí jsou při chuti, v další velké šanci Poláková, jen těsně vedle tyčky.
17:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Jessica Zlámalová (3:1).
17:11
Bohemka jde do trháku, po rozehrávce z rohu se trefuje Eliška Reischlová.
16:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (2:1).
16:53
Tak to byla lahůdka. Kresingerová dlouhým výhozem našla Polákovou na levém mantinelu, ta shodila na střed na Vrátnou, která posunula Bočanové do prázdné brány.
15:40
15:40
Podobný gól jako vstřelil Tatran. Rychlé přenesení po mantinelu, Bočanová však místo střely našla ještě lépe postavenou Polákovou a ta zakončila do odkryté branky.
15:27
Nebezpečná střela Polákové byla sražena.
14:35
Prontekerová ve snaze o dorážku místo míčku trefuje jen domácí obránkyni do hole.
14:07
Další útočný faul Tatranu.
13:52
Tatran teď dobře vypresoval míček, Matěvosova však míjí branku.
13:27
Machková ze standardky trefuje jen zeď.
13:15
Obrovské šance na obou stranách, nejprve Vachušková, poté Poláková, hala bouří.
11:57
Další střely Bohemky v přesilovce, Drbalová zatím svůj tým drží.
11:35
Další velká šance Polákové z brankoviště.
11:05
Nebezpečná střela Zlámalové.
10:43
Vyloučen hráč Karolína Vachušková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
10:15
Želízková sama před Kresingerovou, ta však její pokus o kličku vystihla.
10:00
Domácí začali do hry zapojovat i třetí formaci.
09:53
Napadání Tatranu končí útočným faulem.
09:30
Bočanová vybízela vzduchem Kadidlovou ke skórování, ta však promáchla.
08:22
Houžvičková nebezpečná střela z křídla, Prontekerová se k dorážce už přes důraznou obranu domácích nedostala.
07:39
Tatran v plném počtu.
06:48
Standardka z velkého brankoviště pro Bohemku, nevyužita.
06:03
Pěkná střela Reischlové z první v přesilovce, Drbalová se stihla přesunout.
05:39
Vyloučen hráč Tereza Bystrianská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
04:51
První lajna zelenobílých teď zamkla na celé střídání Tatran a vytvořila si několik střeleckých příležitostí.
04:03
Domácí začaly na 2 lajny, hosté na 3 formace.
03:18
Oba týmy aktivně napadají, sledujeme atraktivní utkání.
02:34
Protiútok Reischlové a Kadidlové v situaci 2na1 končí střelou mimo tyče.
02:15
Vachušková je při chuti, střelou z otočky těsně míjí branku Bohemians.
01:32
Ve velké šanci Kopecká, domácí brankářka zachraňuje.
00:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Barbora Zabavská (0:1).
00:22
Tak to byl rychlý vstup do utkání. Presink Bohemky překonala Zabavská dlouhou přihrávkou po mantinelu a Vachušková střelou z první otevírá skóre dnešního utkání.
00:01
Úvodní buly vyhrál Tatran
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Eliška Machková, Natálie Houžvičková, Karolína Vachušková, Markéta Prontekerová, Barbora Zabavská
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Eliška Vrátná, Kristýna Andrlová, Adéla Bočanová, Hana Poláková
00:00
Přejeme příjemné odpoledne z Děkanky, vítěz dnešního utkání se posune v tabulce do TOP4, takže o zápletku máme od začátku postaráno.
00:00
Úvod dnešního utkání proběhl ve slavnostní atmosféře, když byla oceněna Hana Poláková za 300 vstřelených branek v základní části Extraligy žen a Adéla Bočanová za 200 vstřelených branek v základní části Extraligy žen.