1:0
1:2
- : -

KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice 2:4
34. Kristýna Bachmaierová, 43. Kristýna Bachmaierová - 5. Zuzana Hubáčková, 15. Natálie Janečková, 45. Eva Urbášková, 60. Zuzana Hubáčková; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 165; zásahy brankářů: Veronika Samková 22 - Lenka Remešová 16; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:2;
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 5. Židenice 13.
60:00
Komentář trenéra host (Jiří Starý): Konečně výhra nad Jičínem, už ani nevím po jak dlouhé době. Jinak dnes jsme byli jasně lepším týmem, bohužel naší neschopností v zakončení jsme ze zápasu udělali zbytečné drama. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenérky domácích Markéty Kosové: Dnešní zápas nám zkrátka vůbec nevyšel. Stejně jako v minulém zápase jsme měly velmi laxní první třetinu, to musíme do příště zlepšit. Přejeme soupeřkám šťastnou cestu do Brna.
60:00
59:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Eva Smutná (2:4).
59:49
Domácí to zkusily bez golmanky a inkasují.
58:33
Timeout KM automatik FBK Jičín
58:20
Ani v této přesilovce zápasu gól nepadl.
58:07
Střela Židenic míří mimo tyče.
56:52
Samková kryje první střelu přesilovky.
56:16
Vyloučen hráč Karolína Erbanová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
55:20
Signalizované vyloučení domácích.
55:00
Zbývá pět minut do konce základní hrací doby. Pro diváky to je dnes spíše utrpení než velký sportovní zážitek.
52:59
Veledůležitý zákrok Samkové.
52:20
Židenice oslabení bez větších obtíží přestály.
51:24
První minuta přesilovky za námi, Jičín ani nevystřelil.
50:19
Vyloučen hráč Eva Urbášková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:19
Několik hraničních zákroků Židenic rozhodčí ještě přešli. Urbášková si ale vyšlápla na Bachmaierovou u mantinelu a půjde si sednout.
49:46
Dobrá útočná pasáž v podání domácích.
47:39
Dobře postavený blok domácí obrany.
46:49
Střelu Paulovičové Remešová dobře viděla.
44:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková bez asistence (2:3).
44:35
Chybu Smetákové při výjezdu z vlastní poloviny využívá Urbášková a vrací svému týmu vedení.
42:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Šárka Egrtová (2:2).
42:11
Egrtová našla na brankovišti Bachmaierovou a ta bekhendem srovnává.
41:35
Samková pohotově proti střele z prostoru velkého brankoviště. A druhý zákrok hned vzápětí.
40:01
Poslední část hry začínají na míčku hosté. Podaří se Jičínu zvrátit nepříznivý vývoj utkání?
40:00
40:00
Střely ve druhé části hry: Jičín 7, Židenice 6.
40:00
39:15
Střela Dlouhé se mezi tyče nevešla.
37:56
Další důležitý zákrok Samkové.
35:34
Z metrové blízkosti teď Židenice doslova trefily domácí gólmanku, která by jinak neměla moc šanci zareagovat.
34:25
Jičín díky vstřelenému gólu ožil. Paulovičová pálí do boční síťky.
34:00
Pro špatnou rozehrávku rozhodčí gól Židenic neuznávají.
33:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová bez asistence (1:2).
33:23
Bachmaierová se zmocnila míčku na vlastní polovině a v úniku to vzala na sebe. Snižuje na rozdíl jednoho gólu.
32:25
V první polovině druhé třetiny měla obě družstva po dvou velkých šancích, ke změně skóre nedošlo.
31:30
Omluvte prosím prodlevu způsobenou výpadkem systému FIS.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 6, Židenice 7.
20:00
18:10
Hra je především ze strany domácích plná nepřesností a skákajících balónů. Pěknou kombinaci aby člověk pohledal.
15:30
Další šanci domácích kryje velmi dobře chytající Remešová.
14:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Zuzana Hubáčková (0:2).
14:02
Přečíslení 3 na 2 řeší Židenice s přehledem a zvyšují své vedení.
13:21
Hra domácích má stoupající tendenci. Ve 100% šanci se teď ocitla Smetáková.
11:25
Bachmaierová to vzala kousek po střídačce hostí.
11:05
Po střele Bachmaierové zvoní tyč!
09:42
Bachmaierová se po návratu z trestné ihned zapojila do útoku, ale ke střele se nedostala.
09:05
Židenice to zkoušely s krosovou přihrávkou na brankoviště. Růžičková jejich souhru narušila.
07:59
Smetáková v oslabení poslala k zemi dvě hráčky a pošetřila domácím cenné vteřiny.
07:35
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
06:26
Remešové poskakoval míček v brankovišti, ale lapila ho dříve než jej domácí dorazily do branky.
04:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Jitka Drápalová (0:1).
03:40
Samková si připisuje hned na začátku utkání velmi důležitý zákrok.
03:02
Kosová pláchla soupeřkám, střela zamířila mimo tyče.
01:18
Dlouhá to zkusila z volného úderu od poloviny přímo na branku, mnoho nescházelo.
00:28
Špatnou rozehrávku zvládla domácí obrana včas uhasit.
00:01
Utkání začínají na míčku hráčky Židenic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Eva Urbášková, Eva Nečasová, Kamila Pravcová, Lucie Romančáková, Eva Smutná
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Růžičková, Šárka Smetáková, Lucie Paulovičová, Šárka Egrtová, Kristýna Bachmaierová