5:1
3:0
- : -

Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec 11:2
12. Kristýna Vranová, 13. Lucie Florianová, 14. Martina Kleinová, 25. Kristýna Lochmannová, 28. Anežka Slaná, 29. Anežka Slaná, 30. Nikola Staňková, 32. Petra Šusterová, 48. Kristýna Lochmannová, 49. Veronika Zittová, 59. Lucie Kisugite - 11. Aneta Foffová, 22. Julie Faťunová; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 206; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 20 - Kateřina Dvořáková 25; po třetinách: 3:1, 5:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Jakubík): Dneska jsme chtěli bodovat a to se bohužel nepodařilo. Začátek zápasu super dostali jsme se do vedení, ale jakmile se dostaneme do nějaké ztráty 2 nebo tří gólů tak se z toho těžko oklepeme. No nic jedeme dál cesta kterou jsme si nastavili stále pokračuje a budeme lepší. Soupeři děkuji za zápas a přeji nám šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík): Od minula jsme zlepšili výkon a spolu s ním konečně přišla i zvýšená produktivita. Hezké vítězství, ale máme pořád na čem pracovat. Díky soupeři za zápas a zejména divákům za fantastickou kulisu.
60:00
59:57
Prostor k vyniknutí dostala ještě Horňáková, která jej plně využila a vyrazila střelu hostů maskou!
58:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Tereza Syslová (11:2).
58:36
Jedenáctý gól v sítě Liberce. Nevídané gólové hody.
56:03
Statistické okénko Štěpána Webera: Jedná se o důležitý historický moment, Panthers Praha ve své extraligové historii nedaly více branek v jednom utkání, než je tomu právě dnes.
55:39
Timeout Panthers Praha
55:30
Teď se Liberec dostal i ke střele, kterou však jistě lapila Horňáková.
52:50
Hra už začíná vypadat unaveně, už už to vypadalo na nebezpečný útočný výlet Crazy girls, ale bohužel to nevyšlo.
48:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Tereza Pitterlingová (10:2).
48:59
206 skvělých diváků právě shlédlo nádhernou desátou trefu Veroniky Zittové!
47:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Tereza Syslová (9:2).
47:17
Zakřikli jsme to. Teď se od mantinelu po krásné křižné přihrávce prosadila Kristýna Lochmannová.
47:08
Jsme svědky stále stejného obrazu hry, domácí soupeřky tlačí, ale zatím si nedokázaly vytvořit větší šanci.
44:09
Syslová se Slanou operovaly v nebezpečném prostoru, míček se ale odráží zpět do hry, Panterky pokračují v tlaku.
42:55
Omlouváme se za technické komplikace, nyní už bude, doufáme, přenos plynule pokračovat.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Panthers 13 - Liberec 11
40:00
32:39
Vyloučen hráč Hai Ly Nguyenová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
31:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Lucie Florianová (8:2).
29:59
Vyloučen hráč Kateřina Svobodová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
29:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Staňková, asistoval Nikola Hamerníková (7:2).
28:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Tereza Syslová (6:2).
27:50
Nebezpečný projektil z hole Rumlové.
27:01
27:01
Slaná si zkušeně počkala až si brankářka lehne a následně ji přehodila.
26:36
Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil Karolína Vlachová.
26:36
Liberec v při brejku faulován, bude následovat nájezd.
26:36
Horňáková Vlachovou skvěle vychytala.
25:34
Staňková se těžko zvedá ze země.
25:00
Hra je téměř stejná jako v první půli, domácí hráčky jsou v tlaku a byly odměněny gólem.
24:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Barbora Krňoulová (4:2).
21:44
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Julie Faťunová, asistoval Michaela Pavlíková (3:2).
21:44
Faťunová doklepává míček za záda Horňákové a upravuje skóre na 3:2.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Panthers 12 - Liberec 3
20:00
17:10
Hráčky Liberce se dostávají pod čím dál větší tlak.
13:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martina Kleinová, asistoval Anežka Viplerová (3:1).
12:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Florianová, asistoval Anežka Slaná (2:1).
12:45
Domácí tým předvedl kombinaci až do prázdné brány, kterou nekompromisně zakončila Kleinová.
11:10
Roztrhl se nám pytel z góly. Nejdříve udeřily z brejku hráčky Liberce, nicméně Panthers ihned našli odpověď.
11:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Vranová, asistoval Nikola Staňková (1:1).
10:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová, asistoval Markéta Rumlová (0:1).
10:25
Zittová předvedla hezkou individuální akci a její střela končí jen těsně mimo
07:15
Žíně z hole Staňkové málem skončila za zády Liberecké brankářky.
05:16
Šusterová teď neobratně zasunula hokejku mezi nohy protihráčky, která souboj neustála. Ze standardní situace nic nebylo.
03:56
První přesilová hra zápasu zůstává nevyužitá i přes dva povedené střelecké pokusy.
03:22
Teď už došlo i na střelu, houfnice od půlky skončila na chráničích Dvořákové.
02:51
Domácí přesilovka přinesla tlak, ale ne střelu.
01:56
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra na zemi.
01:56
Za technický prohřešek si půjde odpočinout na dvě minuty hostující čtyřicítka.
01:23
Hra se přelévá ze strany na stranu od úvodního buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dvořáková; hráči v poli: Aneta Foffová, Barbora Knotková, Vendula Plíšková, Markéta Rumlová, Pavla Bárková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Tereza Syslová, Lucie Florianová, Barbora Krňoulová, Anežka Slaná, Kristýna Lochmannová