0:2
2:2
- : -

1. FBK Rožnov p/R - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4
16. Josef Viktořík, 48. Josef Viktořík, 55. Patrik Pícha - 27. Adam Bouška, 29. Jan Kvapil, 54. Jan Zbořil, 55. Michal Šmíd; rozhodčí: Roman Sladký - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Marek Obšivač 26 - Daniel Chrást 29; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:2;
60:02
Komentář trenéra hostí, Vítězslava Cardy: Rožnov se dnes rozhodl, že nás porazí silou, takže první dvě třetiny to byla jen řežba. Třetí třetinu se začalo hrát trochu normálně. Pro nás jsou z utkání důležité dva výstupy, a to že jsme nakonec zvítězili, a že se nikdo nezranil.
60:01
Komentář kapitána domácích, Patrika Hegara: Nezvládnutá druhá třetina nás stála body z tohoto zápasu. Ve třetí třetině zlepšený výkon, ale stále máme co zlepšovat. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu. #dyckyroznov
60:00
59:59
V tomto zápase již více neuvidíme. Nejlepšími hráči jsou Adam Bouška a Josef Viktořík. Střely na branku ve 3. třetině 15:8 pro Rožnov. Celkově 32:30.
58:18
Videman a Házy hezky kombinovali až míček skončil za Obšivačovou brankou.
56:50
Burýšek st. také pouze do tyčky.
56:42
Viktořík nastřelil tyč.
56:05
Veledůležitý zákrok Obšivače! Vynuloval Ulmana, který byl úplně sám.
55:31
Žlutočerní vytváří na hosty obrovský tlak v podobě napadání.
54:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd, asistoval Michal Házy (3:4).
54:16
Střela z dálky ze vzduchu doletěla až do branky Obšivače.
54:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Pícha, asistoval Ondřej Smékal (3:3).
53:47
Několik rožnovských si opakovaně stěžuje na rozhodčí.
53:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Adam Bouška (2:3).
53:15
Domácí ubránili i tohle oslabení.
52:30
Teď jsme viděli skvělé představení rozhodčího, který první zablokoval přihrávce a poté skončil na zádech kdy zakopl o svou nohu.
51:40
Dnešní utkání sleduje 121 diváků.
51:15
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
51:15
Neshody v rohu a Viktořík si odpočine.
50:06
Videman se třepe v bolestech na zemi. Chladící sprej by měl tohle zranění vyléčit a taky se tomu tak děje. Volman jako znovuzrozený odchází na střídačku.
49:39
Příklep Burýška st. a u dorážky Viktořík. Chrást skvělý.
49:32
Barabáš na Viktoříka a ten mohl být střelcem hattricku. Chrást se tomu zatím brání.
48:01
Slovák těsně minul branku.
47:56
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (2:2).
47:56
Barabáš s Viktoříkem ukázali, že kombinovat lze i ve dvou a Viktořík propálil dnes podruhé Chrásta.
47:17
Domácí nyní aktivnější a tlačí míček do branky.
44:24
Václav Černoch přihrál uvolněnému Ulmanovi, ale ten nezakončil.
43:55
Pícha do výjezdu a střela mimo.
41:34
Novákův příklep míjí branku o 2 metry.
40:31
Viktořík na Píchu, který zakončoval do odkryté branky, ale stav zůstává.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině 7:14 pro Brno. Mimochodem buletin č. 45 vyhrává první cenu.
39:52
Stanislav Barabáš vychytal přihrávku na Černocha při akci hostí 2 na 1.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny a týmy ještě rozhodně nemají dost.
38:29
Černoch a jeho nebezpečná dorážka ze vzduchu. Obšivač ovšem vytáhl brilantní zákrok.
37:52
Slovák skončil na zemi po zákroku do zad, ale rozhodčí nechávají hru dál běžet.
37:34
Dvořák se zlobí na rozhodčího potom, co skončil na lopatkách.
37:22
Blažek v šanci vyrovnat, střela mu sjela.
35:19
Slovákova střela z otočky do prvního hráče.
34:21
Tvrdou střelu Černocha zastavily až ruce Obšivače.
33:07
Hra se teď poměrně zklidnila.
32:01
David Novák sice zahrál vysokou holí, ale na trestnou lavici nepůjde.
31:01
Černoch úplně sám před Obšivačem, ale míček letí až za mantinely a to jej Obšivač ani nezasáhl.
29:45
Burýšek st. zbořil nedovoleně Vrtěla na zem. Rozehrávka pro hosty.
28:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Kvapil, asistoval Patrik Pollak (1:2).
27:52
S. Barabáš poslal Házyho za mantinely.
26:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Jan Zbořil (1:1).
26:56
Bouškův výjezd vymetl pavučiny rožnovské branky.
26:18
Tvrdý souboj více hráčů u mantinelu. Sudí pískají faul brněnským.
24:57
Ulmanovi sjela střela a domácí se snadno dostávají k míčku.
24:20
Hegar dělá Zbořilovi a Vrtělovi obrovské problémy v rozehrávce.
23:11
Barabáš poslal čistě Videmana na zem. Ten se těžce zvedá, ale pokračuje.
22:35
Hegar sám před Chrástem , ale skákací míček nezkrotil.
21:43
Bouškova střela se dostala za Obšivačova záda, ale ne za brankovou čáru.
21:15
Slovák skvěle udržel míček za Chrástovou bránou.
20:27
Bouška ve snaze obtočit branku a zasunout míček až za čáru, ale Obšivačova noha drží čisté konto.
20:01
Souboj kapitánů na buly opět vyhrál Bouška.
20:00
20:00
19:59
Po první třetině jdou do šaten s náskokem domácí. Střely v první třetině 10:8 pro žlutočerné.
19:33
Petr Burýšek stahovačkou přešel přes beka, ale Chrást tuto akci za svá záda nepouští.
19:25
Hosté také v oslabení 100%.
19:10
Střelu Viktoříka si našla prvního bránícího hráče.
17:25
Vyloučen hráč Ondřej Bílek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
16:55
Uvidíme také přesilovou hru domácích.
15:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (1:0).
15:00
Viktořík se s míčkem nepáral a ze střední vzdálenosti vyslal bombu, kterou zastavila až síť branky.
12:55
Viktořík ztrojen, ale stejně dokázal nahrát svému spoluhráči.
11:20
Burýškovo (ml.) nahození na branku, ale Kittel už nedokázal dorážet.
10:54
Obšivač se svíjí v bolestech a vyžádal si tak kratší pauzu.
10:05
Brněnské obléhání v přesilovce bez gólu.
09:59
Zbořil netrefuje z první střelu do prázdné.
08:36
Zbořilovi chybělo už jen překonat Obšivače, ten je však stále stoprocentní.
08:05
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
07:38
Václav Černoch v obrovské šanci vynulován Obšivačem.
06:00
Mladý rožnovský útok v podání Chmelař-Dvořák-Smékal dělá Guliverům problémy v rozehrávce.
04:55
Viktoříkova první střela utkání, bohužel pro domácí celek mu sjela z hole.
04:04
Bouškův oběh kolem domácí brány zastavil Prašivka a získal tím míček na hole černožlutých.
03:26
Píchovu střela z půlky nedošla daleko. Brno na míčku.
02:25
Rozehrávka v rohu a Bouška s Černochem v hlavní roli. Černochova střela sice prošla, ale netrefila bránu.
01:08
Odražený míček si našel Házy a z blízké vzdálenosti vypálil do hrudi Obšivače.
00:33
Blažek poslal brněnské do přečíslení 2 na 1, ale nakonec svou chybu napravil.
00:01
Souboj kapitánů na buly vyhrává Bouška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Jan Zbořil, Adam Bouška, Václav Černoch, Martin Ulman
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Vladimír Blažek, Jakub Zdražil, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Patrik Pícha