5:1
1:3
- : -

Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov 13:7
8. Ondřej Halej, 9. Jakub Holovej, 10. Vít Andrle, 14. Adam Stibor, 14. Ondřej Halej, 17. Zbyněk Hlaváček, 19. Petr Pastor, 24. Tadeáš Melíšek, 30. Daniel Kučera, 33. Daniel Kučera, 33. Petr Pastor, 36. Tadeáš Melíšek, 53. Jakub Štěrba - 12. Vojtěch Vavrečka, 12. Michal Prorok, 17. Lukáš Herblich, 40. Vojtěch Vavrečka, 42. Jiří Gregor, 56. Martin Krupa, 58. Michal Prorok; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Karel Šantora 27 - Martin Zapletálek 26; po třetinách: 7:3, 5:1, 1:3;
60:00
59:59
Střely po třetí části: Chomutov - 11, Slovan - 13
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: V první třetině minutový výpadek, druhá třetina byla jasně v naší režii. Ve třetí jsme měli být lepší a disciplinovanější. Jsme ale rádi za šest bodů z prvního víkendu. Díky divákům, kteří nás i dnes podporovali a soupeři přejeme hodně štěstí.
59:59
Komentář trenera hostí Václava Komačky: Dnes nemám čo hodnotiť. Katastrofa. Možeme byť radi , že sme nedostali 20.
59:59
Hráčem utkání z týmu Florbal Chomutov se stal hráč Jakub Štěrba a z týmu TJ Slovan Havířov se stal hráč Michal Prorok.
59:25
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
59:25
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
59:25
Opět stejní hráči u nás na trestný.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Daniel Sekula (13:7).
57:30
Andrle vystihl přihrávku hostí, ale branka z toho nebyla.
56:50
Slovanu tečou nervy že už i slovně napadají hráče Chomutova.
55:21
Oba týmy hrají v plném počtu.
55:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Krupa, asistoval Petr Řezáč (13:6).
55:00
Slovanu se po delší době podařilo vsítit branku.
54:23
Oba týmy velice dávají najevo svoje emoce.
53:20
53:20
53:20
U střídačky Chomutova se strhla menší mela a z obou týmu byl vyloučen jeden hráč.
52:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Pastor (13:5).
52:20
Třináctou branku Chomutova vstřelil Jakub Štěrba.
50:18
Chomutov vstřelil branku, ale bohužel pro Chomutov nebyla uznána, protože byla pískána vysoká hokejka.
49:53
Chomutov aktivně bojuje za brankou Slovanu o míček.
48:24
Chomutov hraje v plném počtu a Slovan podruhé v tomto utkání nevyužívá přesilovku.
47:09
Chomutov drží zatím na uzdě střelce Slovanu v přesilovce.
46:24
Vyloučen hráč Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
46:24
Chomutov je podruhé v oslabení v tomto utkání.
45:31
Bernas vyslal přihrávku na Kučeru, ale havířovský obránce ji vystihl.
44:52
Kučera střílí hodně nad brankou Zapletálka.
43:29
Pastor jenom promáchl před brankou Zapletálka.
41:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Vojtěch Vavrečka (12:5).
41:53
Kozelský střílel jenom do Šantory, ale Gregor potom už prostřelil Šantoru.
40:50
Slovan má problém s rozehrávkou za bránou a plácá se tam s tím.
39:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Jiří Gregor (12:4).
39:14
Před brankou Chomutova vznikla zápletka, ale Šantora zachránil Chomutov od inkasující branky.
38:08
Chomutov zbrkle vyhodil míček mimo branku a Havířov má výhodu míčku na hokejce.
36:59
K dnešnímu utkání přihlíží v MsH Chomutov 158 diváků. Děkujeme
35:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Tomáš Novotný (12:3).
35:25
Tomáš Novotný nejdříve trefil tyčku havířovské branky, ale míček se dobře odrazil a další z chomutovských hráčů ho dorazil do branky.
34:03
Slovan po timeoutu výrazně zlepšil aktivitu napadání chomutovské rozehrávky.
32:46
Buly po timeoutu vyhrál tým TJ Slovan Havířov.
32:45
Timeout TJ Slovan Havířov
32:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jakub Štěrba (11:3).
32:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Martin Peksa (10:3).
32:00
Daniel Kučera vymet horní růžek havířovské branky.
31:10
Havířovská střela ze standartky šla přesně na hrudník Karla Šantory.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání.
29:35
Slovan zatím vystřelil ve druhé třetině pouze dvakrát.
29:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (9:3).
28:24
Slovan hraje v plném počtu.
28:00
Zapletálek podržel Slovan výborným zákrokem.
27:10
Chomutov z přesilovky zatím nic nevytěžil.
26:19
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra rukou.
26:19
Chomutov má k dispozici dvojitou přesilovku 5on3.
26:11
Vyloučen hráč Jakub Mrózek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
26:01
Havířovská obrana tentokrát zafungovala a Haleje ubránila ve dvou.
25:05
Chomutov dostává od Slovanu spoustu místa a ten toho samozřejmě využívá.
24:09
Halej opět dostal prostor ke střele, ale naštěstí pro Slovan to Zapletálek vychytal.
23:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Adam Stibor (8:3).
23:13
Trojice chomutovských útočníků rozložila obranu Havířova a už vede o pět branek.
21:59
Pastor si nedokázal poradit se skákajícím míčkem a dvojice havířovských hráčů jej o míček obrala.
20:49
Melíšek dostal namazáno před prázdnou brankou, ale jeho střela šla mimo branku.
20:01
Buly druhé třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov.
18:15
Už to není taková divočina a hra se nám na chvíli uklidnila.
16:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Michal Prorok (6:3).
16:34
Herblich odpovídá snižující brankou Slovanu na 3:6.
16:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček bez asistence (6:2).
16:20
Zbyněk Hlaváček střílí branku dělovkou od půlky hřiště.
14:14
Domácí střílí, jednu střelu za druhou na branku Zapletálka.
13:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Kučera (5:2).
13:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Jiří Šafařovský (4:2).
13:24
Hodně štastnou brankou zvyšuje stav utkání na 4:2 Adam Stibor. Přeci nevěděl jak to tam dal, ale to nevadí.
11:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Petr Řezáč (3:2).
11:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Lukáš Herblich (3:1).
11:13
Vavrečka využil přesilovku týmu hostí a snižuje stav utkání. Přeci branka nebyla zas tak povedená, ale taky se samozřejmě počítá.
10:17
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
10:17
I Havířov si zahraje přesilovku.
09:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Halej (3:0).
08:36
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
08:35
Jako první si přesilovku zahraje tým domácích.
08:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Jakub Štěrba (2:0).
08:23
Po minutě od první branky se Chomutov opět trefuje.
07:21
07:21
Jako prví otevírá brankový účet Ondřej Halej.
06:40
Havířovští obránci se snaží rozhýbat svůj útok, ale chomutovští hráči velice dobře pokrývají jejich hráče.
04:47
Hlaváček před brankou nedokázal dobře zpracovat míček a jeho střela, tudíž letěla vedle branky.
03:45
Havířov se poprvé dostal na polovinu Chomutova, ale Chomutov zastavil hru faulem.
02:12
Slovan se po úvodním dvouminutovém tlaku dostává k rozehrávce za svoji brankou.
00:55
Peksa vystřelil z dobré pozice, ale stela byla zblokovaná.
00:27
Chomutov ze začátku kombinuje na polovině Havířova.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál tým Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Matouš Zita, Lukáš Herblich, Radim Ivan, Michal Prorok, Petr Řezáč
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Jiří Šafařovský, Tadeáš Melíšek, Tomáš Novotný, Adam Stibor, Daniel Grener
00:00
Vážení diváci, chtěl bych vás přivítat u předehrávky 3.kola mezi týmy Florbal Chomutov a TJ Slovan Havířov. Tj Slovan Havířov v rámci 1.kola prohrál venku s FB Hurrican Karlovy Vary 5:7 a Florbal Chomutov porazil doma Florbal Exelsior Havířov 9:6.