5:1
2:5
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Z.F.K. AQM Petrovice 9:7
7. Jiří Lebeda, 19. Adam Kulík, 28. Jakub Brejcha, 29. Jiří Lebeda, 31. Adam Kulík, 34. Michal Strnad, 38. Jiří Lebeda, 54. Adam Kulík, 60. Michal Strnad - 3. Adam Zbořil, 37. Petr Kašpar, 48. Matěj Erbs, 48. Petr Kašpar, 50. Petr Skácel, 54. Petr Skácel, 60. Lukáš Homola; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:2 + Adam Zbořil (PET) 5; využití: 3:4; diváků: 66; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 22 - Martin Janík 12, Petr Blakala 16; po třetinách: 2:1, 5:1, 2:5;
60:00
Střely po třetí třetině Start 11:17 Petrovice
60:00
Střely zápasu: Strart36:29 Petrovice
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra: První dvě třetiny jsme nedokázali soupeře předčít v určitých herních situacích. I přes zlepšený herní projev v poslední třetině se nám už nepodařilo stáhnout soupeřův náskok. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domacích Adama Havránka: Dvě třetiny jsme měli zápas pod kontrolou hráli trpělivě, vytvářeli si šance a náskok. To co se stalo ve třetí třetině je asi typický znak mladého týmu. Dostali jsme slepené branky a přestali používat hlavu. Další zkušenosti pro kluky, ze kterých se určitě poučí. Díky soupeři rozhodčím a divákům.
60:00
59:59
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Homola, asistoval Šimon Kuczera (9:7).
59:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Strnad bez asistence (9:6).
59:30
Lebeda s lehkou nervozitou neproměnil 1000000 procentí šanci proti obráncovi hostů a odkryté branky.
59:00
Plášek v dobré pozici přestřeluje.
57:52
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
57:52
Vyloučen hráč Matěj Erbs družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
55:30
Lebeda opět neproměnil samostatný únik, tak snad do třetice všeho dobrého.
55:00
Lebeda neproměnil samotný únik na brankáře.
53:34
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Petr Kašpar (8:6).
53:17
Vyloučen hráč Jakub Brejcha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
53:10
Poté co Chládek neproměnil v jasné pozici se dostal Boubelík k balonku a přihrál Kulíkovi do prázdné branky.
53:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Tomáš Boubelík (8:5).
52:00
Pár ostřejších zákroků na obou stranách.
50:28
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
50:00
Šimůnek vytasil skvělý zákrok proti hostujícímu útočníkovi.
49:55
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Šimon Kuczera (7:5).
47:40
Ze standartní situace trefuje Kašpar neohroženě do odkryté branky.
47:39
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Šimon Kuczera (7:4).
47:35
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra na zemi.
47:07
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Erbs, asistoval Šimon Kuczera (7:3).
47:07
Kuczrovu zblokovanou střelu doráží do odkryté branky Erbs.
45:00
Petrovická obrana zablokovala nebezpečnou střelu Diviše.
44:30
Šímunek předvedl dobrý zákrok proti střele od mantinelu.
42:00
Kuczera trefuje v dobré pozici tyčku domácí branky.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Start 13:7 Petrovice
40:00
39:15
Balvín poslal dělo z půlky, brankář kryje.
37:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Kryštof Valenta (7:2).
37:17
Lebeda zatáhl a vymetl pavučinky v hostující brance.
36:37
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Matěj Erbs (6:2).
36:07
Vyloučen hráč Tomáš Boubelík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:50
Přečíslení hostů 2 na 1 skvěle vychytal Šimůnek!
33:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Strnad, asistoval Mikuláš Plášek (6:1).
33:21
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Blakala družstva Z.F.K. AQM Petrovice
33:21
Strnad dostal skvělou přihrávku na střed a nekompromisně zaěsil do šibenice.
31:26
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Jiří Lebeda.
31:26
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 5 minut za sekání.
30:07
Bleskově využitá přesilovka! Kulík byl ve správný čas na správném místě a dorazil volný balonek za ležícího brankáře.
30:06
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Kryštof Valenta (5:1).
29:31
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:24
Nechat samotného Lebedu na středu se nevyplácí. To teď poznala obrana Petrovic a Startíček se dostává do vedení 4:1
28:23
27:48
Maxova přihrávka měla oči a našla osamoceného Brejchu před brankou a ten chladnokrenvně zakončil.
27:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Daniel Maxa (3:1).
25:10
Tůmův projektil těsně minul branku.
24:55
Lebeda skončil na zemi, ale věříme, že do toho dá srdíčko a vrátí se!
23:50
Brejcha v šanci vychytán hostujícím brankářem.
21:00
do druhé třetiny vstoupili oba dva týmy aktivně a vidíme šance na obou stranách.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Start 12:5 Petrovice
20:00
18:33
Domácí získali balonek a z rychlého breaku zavěšoval Kulík do prázdné branky.
18:32
17:30
Hosté vyčkavají na své polovině a hledají skulinky v obraně Startu.
15:50
Dobrá standartka pro domácí, Maxa bohužel trefil blok.
15:00
Plášek byl sám na středu, bohužel pro domácí trefil dobře postaveného brankáře.
14:00
Pár šancí na obou stranách, gólmani kryjí.
11:00
Lebeda našel skvělou přihrávku Valentu, ale ten v jasné příležitosti netrefil balonek.
10:00
V\rovnná hra na obou stranách.
08:00
Narážečka hostujících hráčů je zablokována a Start je na balonku.
06:25
Rychlý break Startu a je srovnáno.
06:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Filip Řehulka (1:1).
06:00
Start hraje na balonku, ale zatím si nedokázal vytvořit, vyloženou gólovou příležitost.
04:00
Tůma dostal prostor na levé straně hřiště, jeho střela však trefila nohu gólmana.
02:34
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Petr Skácel (0:1).
02:00
Hosté uzamkly Start a obstřelují brankáře domácích.
01:02
Strnad zahrál rukou a domácí si vyzkouší hru v oslabení.
01:01
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
00:01
Hosté zahajují na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Daniel Flašar, Marcel Jakubec, Petr Kašpar, Marek Čížek, Patrik Michalík
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Jan Balvín, Jakub Brejcha, Michal Pražák, Daniel Maxa, Jan Diviš