2:4
2:4
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5:8
20. Michal Šmíd, 25. Ondřej Bílek, 32. Martin Ulman, 41. Adam Bouška, 56. Jan Zbořil - 24. Michal Strnad, 27. Patrik Chládek, 28. Jiří Lebeda, 36. Jan Diviš, 55. Daniel Eremiáš, 60. Patrik Chládek, 60. Jiří Lebeda, 60. Ivan Pergler; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 13 - Martin Spišák 22; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: 11:8
60:00
Střely celkem: 27:19
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Adama Havránka: Vyrovnané a velmi bojovné utkání od začátku do konce. I přes pár pasáží, ve kterých jsme hráli hurá florbal, jsme hráli trpělivý florbal, díky kterému jsme byli v závěru odměněni. Děkuji soupeři,rozhodčím a divákům za férové utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Vyrovnaný zápas, možná chvílemi pro diváky docela nudný, z mého pohledu rozhodla druhá třetina, kde jsme měli být jednoznačně produktivnější. V poslední části to bylo o tom, kdo udělá chybu a tu jsme bohužel udělali v nejméně vhodný okamžik. Škoda některých momentů, které si ještě prohlédnu ze záznamu. Děkuji soupeři za utkání a přeji bezpečnou cestu domů.
60:00
59:59
Hra bez golmana se Gulls povedla asi jako slepému špenát...
59:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Daniel Eremiáš (5:8).
59:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda bez asistence (5:7).
59:20
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
59:20
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Josef Tůma (5:6).
59:20
Novák s Videmanem bohužel nedokázali nic vykouzlit a hosté z brejku další takovou šmudlinkou rozhodují zápas.
58:07
Čistý balon jako prase ale Bořecký řve až je z něj rajče a skáče jako hopskulka.
57:35
Videmanovi se rozeskákal balonek a tak to zkusil z voleje.
55:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Adam Bouška (5:5).
55:45
Tlak domácích, stažení na dvě lajny, Foret v jedničce. To vše vyústilo ve volnou ulici, kterou Bouška našel Zbořila a ten se nemýlí!!!
54:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Jakub Brejcha (4:5).
54:22
Brejk hostí a je zle. Za tu efektivitu jako klobouček.
52:50
Po delší době práce pro Krupu, který musel hasit brejk hostí.
52:00
Domácím se volňák na brankovišti povedl asi jako Němcům operace na Kavkaze.
51:08
Oproti druhé třetině nám tempíčko hooodně opadlo.
49:45
Novák vyplaval před golmanem hostí, ale mezi nohami místo prostě nebylo.
48:11
Domácí přesilovka = tragédie.
46:43
Jeden hostující fan si sedl do kotle domácích. No nevím jestli udělal dobře, zlými pohledy jeho směrem se to tam jen hemží.
46:11
Vyloučen hráč Jakub Brejcha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
45:39
Vrtěl to na první pokus zazdil kličkou do nikam, napodruhé už radši vystřelil.
44:35
Hosté se prokombinovali skrz domácí klec a Krupa měl co dělat.
43:26
Házy svým obratem poslal hokejku soupeře pryč a hnal se vstříc snové budoucnosti. Gól nedal, musí si počkat.
40:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Aleš Pokorný (4:4).
40:25
Bouška utekl všem a vyškolil golmana hostí po zemi na bližší.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 17:5
40:00
Hráč druhé třetiny: Jan Kvapil
40:00
No tak si to shrňme. Dopředu fajn fajn, ale gólíky nejsou, takže zase tak fajn ne. Dozadu špatný. Když z pěti střel dostanete 4 fíky, dobrý to prostě být nemůže.
40:00
38:25
Bořecký už na střídačce rudne.
37:27
Ulman kouzlil kouzlil, ale gól v tutovečce nevykouzlil.
37:07
Zbořilův projektil jen na golmanovo rameno.
35:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Diviš, asistoval Michal Strnad (3:4).
35:32
Taková šmudlinka, to snad ani není možný.
34:55
Kvapil začíná kvasit a začíná to v něm bublat.
33:43
Dnes sedící/stojící Daniel Chrást má nový účes. A vzhledem k jeho výrokům před zápasem mu ho určitě pochválit nemůžu.
32:25
Nechvátal se prohnal celým kolbištěm, ale na golmana hostí si nepřišel.
31:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Jan Zbořil (3:3).
31:01
Zbořil to Ulmanovi poslal trochu jak psovi, ale druhý jmenovaný dokázal i v pádu zakončit.
29:55
Kvapilovo dělo málem golmanovi hostí sundalo helmu. Ten kluk je blázen.
29:18
Prázdná brána vs. Bouška 1:0. Chlapče chlapče, tohle ty děti učíš?
29:08
Ulman už slavil, ale nakonec prd. Golman hostí podle mě ani neví jak.
27:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Vojtěch Plaček (2:3).
27:40
Nedáš, dostaneš. Ulman se elegantně protáhl vpřed, ale nedal. Na druhé straně rozhozenou defenzívu domácích překonává Lebeda.
26:44
Vyloučen hráč Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
26:44
Foret by svoji nevinnu odpřísáhl, ale vinen je!!!
26:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Ondřej Schuller (2:2).
26:11
Dlouhý balon a Chládek ala Laďa Dufek...
24:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Bílek, asistoval Tomáš Foret (2:1).
24:26
Signál třetí lajny z rohu nevyšel až nakonec vyšel.
23:42
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Strnad, asistoval Jiří Lebeda (1:1).
23:42
Souhra jak z partesu a jsme na plichtě.
23:07
Bouškův projektil z půlky a jen to zadunělo.
22:05
Celá hala teď nechápe, proč Pollak místo střely nahrával.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 10:7
20:00
Posíláme světoznámý pozdrav "Ahoj" našem juniorům. Je to jen sport chlapci naši, hlavně dobře dojeďte domů.
20:00
19:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd bez asistence (1:0).
19:59
Man of the period Michal Šmíd to sekundu do sirény poslal nekompromisně a domácí vedou!!!
18:42
Mega šance Boušky a následně Ulmana. Zůstalo u " Mohl jsem dát gól."
16:40
Hosté si dovezli řětízkáč, ale domácí neumotali.
14:40
Vyloučen hráč Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:40
Vraždáááá!!! Přišel na trestnou a dal si hrozny...
14:03
Šmídova střela plachtila jak HMS Victoria, ale nad.
11:12
Je to vyrovnaný jako nezáživný....dost.
09:45
Foret zmasakrován.
08:44
Šmíd na výletě a byla z toho nejnebezpečnější akce zápasu. Ani pohled poslat nestihl.
07:30
Hostující Boubelík trefen vlastním spoluhráčem přestal hrát. Tohle mu za to přece nestojí když ho spoluhráči trefujou.
06:19
Zbořil returnem ala Fedex z brankové čáry ven.
03:45
Ten Majk Šmíd to je prototyp obránce. Výbornej!!!
02:13
Krupa si krupicovou kaši zkazit nenechal. Stále 0:0.
01:33
Z totálního ticha se najednou vynořila šance Nováka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Spišák; hráči v poli: Jan Balvín, Filip Kříž, Daniel Eremiáš, Vojtěch Plaček, Jakub Brejcha
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Jan Zbořil, Adam Bouška, Aleš Pokorný, Martin Ulman