6:3
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - Aligators Klobouky Teamstore.cz 11:7
7. Petr Velech, 9. René Mikel, 26. René Mikel, 30. Tomáš Andrýsek, 30. Petr Velech, 42. Tomáš Andrýsek, 47. Ondřej Souček, 54. Petr Velech, 59. Radim Klimecký, 59. Ondřej Souček, 60. Tomáš Václavík - 8. Pavel Zbořil, 13. Lukáš Gregr, 19. Lukáš Gregr, 40. Tomáš Líznar, 46. Lukáš Gregr, 52. Pavel Zbořil, 59. Lukáš Gregr; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Jiří Križan 22 - Vojtěch Ott 32; po třetinách: 2:3, 3:1, 6:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Jana Šťastníka: Pochvala pro tým za hru ve čtyřech a třetí třetinu , to byly jediné momenty, kdy jsme tady dnes hráli florbal. Jinak mraky hrubých individuálních chyb. Dokud se z nich nepoučíme body sbírat nebudeme. Gratuluji domácím, podali sympatický výkon.
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Dneska super výkon, všichni hráči makali na maximum. Zasloužená výhra, jen se musíme ponaučit z vlastních chyb a vypilovat přesilovou hru. Příště budeme lepší. Děkuji soupeři za utkání a divákům za parádní atmosféru.
59:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval Petr Velech (11:7).
58:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Souček, asistoval Tomáš Andrýsek (10:7).
58:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Tomáš Václavík (9:7).
58:05
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Tomáš Líznar (8:7).
56:43
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
53:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech z trestného střílení (8:6).
52:06
Vyloučen hráč Patrik Procházka družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za bránění ve hře.
51:39
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Viktor Kejík (7:6).
49:47
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za špatné střídání.
47:37
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za hrubost.
46:01
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Souček, asistoval René Mikel (7:5).
45:30
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr z trestného střílení (6:5).
41:21
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Andrýsek, asistoval Ondřej Souček (6:4).
40:00
40:00
39:18
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Patrik Jedlička (5:4).
29:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Ondřej Dobeš (5:3).
29:00
29:00
25:42
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Tomáš Andrýsek (3:3).
20:00
20:00
18:27
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (2:3).
15:00
Hranice většinu času na míčku, snaží se tvořit hru a poctivě bránit. Soupeř má však smrtící protiútoky.
12:57
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Zbořil (2:2).
08:52
07:41
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil bez asistence (1:1).
06:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Tomáš Václavík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Viktor Kejík, Tomáš Líznar, Lukáš Gregr, František Chmela, Pavel Zbořil
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jiří Križan; hráči v poli: Ondřej Dobeš, Štěpán Potsch, Tomáš Václavík, Radim Klimecký, Petr Velech