3:3
3:4
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Vikings Kopřivnice 6:9
26. Vojtěch Repček, 33. Vojtěch Repček, 37. Vojtěch Repček, 43. Petr Pavelek, 59. Marek Klečka, 60. Karel Balnar - 3. Lukáš Vávra, 18. Daniel Opatřil, 22. Lukáš Soukal, 29. Adam Lichnovský, 40. Vojtěch Zátopek, 42. Jakub Kostelník, 53. Lukáš Vávra, 55. Daniel Opatřil, 56. Daniel Opatřil; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 13 - Jan Klinka 20; po třetinách: 0:2, 3:3, 3:4;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Milana Uvíry: V první třetině byl domácí tým aktivnější, ale my jsme využili našcich šancí. Ve druhé třetině byla hra v celku vyrovaná, škoda našich vyloučení jinak by jsme odskočili na větší brankový rozdíl. V třetí třenině byla hra vesměs v naší režii nebýt pár hloupých chyb na konci utkání, jinak by jsme vyhráli větším rozdílem.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: Ikdyž to máme dneska za 0 bodů, tak se mi naše nasazení konečně líbilo a hra se pomalu zvedá a věřím v lepší tří bodové zítřky.
60:00
Střely v 3. třetině: 14:7
60:00
59:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Balnar z trestného střílení (6:9).
59:38
Vyloučen hráč Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
58:53
Mazurovu střelu tak tak vytáhl nad horní tyčku kopřivnický Klinka.
58:25
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Tomáš Blahut (5:9).
58:11
Repček na sebe nalákal oba obránce a posunul míček na Klečku, ten v gólové situaci nechal vyniknout Klinku.
55:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (4:9).
55:24
Duo Opatřil - Vávra opět úřadují a máme tu rozdíl už o 5 branek.
54:29
54:08
Opava teď mačká soupeře jak citron, ale při kopřivnických zatím stojí štěstí s Klinkou v brance.
52:29
Nedáš dostaneš... Bezděk byl u míčku už pozdě a Vávra vsítil jednoduchou branku.
52:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Šimíček (4:7).
52:02
Brejk Kopřivnice, dva na jednoho střelou nad padajícím Bezděkem vsítil Lukáš Vávra.
50:36
Olda Sova teď vybojoval po velké bitvě míček na soupeřově polovině. Zasloužil si tak potlesk nejednoho diváka.
49:37
Opatřil vyzkoušel pozornost Bezděka, ten chytá míček du rukou a rozehrává...
49:00
Petr Pavelek utekl všem okoloa střelou na branku zaměstnal Klinku, který na bližší tyči musel rukou vyrážet.
47:46
Sova vyvezl míček středem, posunul ho na stranu k Mazurovi, ten z první míjí branku hostů.
47:00
Dlouhou kombinaci hostů zakončil Kostelník, ale branku netrefil.
45:17
Vyloučen hráč Štěpán Sležka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek, asistoval Lukáš Rychlý (4:6).
42:49
Důraz Rychlého s Pavelkem na polovině hřiště. Rychlý posunul míček na střed Pavelkovi, ten trefuje přesně k tyči.
42:18
Blahut z otočky trefuje helmu brankáře Klinky.
41:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Zátopek (3:6).
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: 10:6
40:00
39:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Daniel Šimíček (3:5).
36:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Štěpán Sležka (3:4).
35:40
Balnarovu bombu vyráží helmou.
34:25
Marek Klečka zkoušel štěstí, ale Klinka v pohodě vyráží nohou.
33:40
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
32:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Lukáš Rychlý (2:4).
32:21
Opava po druhé využívá přesilovku, Vojta Repček to klasicky vymetl.
31:46
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
31:40
Hra nahoru dolů a do brejku se dostal Vávra, Bezděk skvěle vyráží.
30:40
Šimíček se dostal do šanci, kdy dostal míček na půlku hřiště a hned utíkal na domácí branku, kdy ho vychytal Bezděk.
28:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Ondřej Kubátko (1:4).
28:53
Už se zdálo, že se domácí ubrání, ale pár vteřin po návratu Blahuta z trestné lavice Bezděk inkasuje po střele Lichnovského.
26:51
Vyloučen hráč Tomáš Blahut družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
25:59
25:20
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
21:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Ondřej Kubátko (0:3).
21:46
Nedůraz na malém brankovišti Opavy, kdy se nejrychleji zorientoval Soukal a doklepl tak míček za bezmocného Bezděka.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 2:9
20:00
19:26
Vojta Repček a jeho sólo, kdy vyběhne z rohu a napalí míček pod horní tyčku, ted se ale netrefil.
17:52
17:38
Pavelek WIN, důraz 1. elite line je očividně to co potřebujou další naše lajny....
16:52
Lukáš Rychlý to vzal na sebe a bekhendem to poslal skoro na bránu, ale rána to byla neskutečná :)
16:22
"Kdy nemůžeš tak fauluj" - Chozé Šimera
15:00
Hra celkem nahoru dolů, hodně nepřesností a hraje se spíš fyzický styl, což Opavě moc nesvědčí.
12:52
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Lukáš Vávra.
12:52
Olda Sova hasil situaci před brankou, rozhodčí okamžitě signalizují TS.
12:00
Klečka v úniku, už chtěl střílet, ale na poslední chvíli mu vypíchl obránce FBC míček.
11:15
Mladíci Kopřivnice teď zatopili 3. lajně, kdy se po přihrávkách dostal ke střele Zátopek, ale ten mířil mimo.
08:00
3. Lajna Opavy sice trochu tekla, ale zvládli to a jdou radši střídat.
04:55
Repček si pohlídal míček u střídačky hostů, následně ho poslal na půlku, kde čekal Balnar a ten tahem vyzkoušel pozornost Klinky, který musel zasahovat.
02:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Lukáš Soukal (0:1).
02:48
Hosté se ujímají vedení, kdy Vávra dostal míček před velkým brankovištěm, kdy si míček pohlídal před opavským Balnarem a nad nohu ke vzdálenější tyči vstítil gól.
01:45
Hodně prostotu teď dostala nová posila S.K. Tomáš Blahut, který si počkal mezi kruhy a jeho střela byla na poslední chvíli zblokována.
01:15
Opavský Olda Sova měl nabito, ale jeho střela končí hodně mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Daniel Šimíček, Vojtěch Žáček, Adam Lichnovský, Daniel Opatřil, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý, Petr Pavelek, Marek Klečka