3:3
2:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Florbal TJ Kobylisy 6:5
20. Adam Lešuk, 31. Jakub Uhřík, 34. Michal Nový, 40. Patrik Kovářík, 48. Patrik Kovářík, 60. Karel Horký - 7. Patrik Pavézka, 31. Lukáš Janů, 37. Jan Hrdlička, 38. Jan Hrdlička, 60. Jakub Zíka; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Martin Kohout 23 - Marek Paleček 20; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Wágnera : Nevyužité šance v první třetině a neplnění pokynů od druhé třetiny nás stálo zápas. Děkuji soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : Slušný výkon, konečně jsme začali dávat góly. Po čtvrtečním neúspěchu v poháru, měli kluci hlad po výhře a šli si za tím. Evidentně nám analýza z videa před zápasem minulého zápasu jen prospěla a vyvarovali jsme se určitých chyb. Máme stále na čem pracovat, aby jsme byli ještě lepší. Díky soupeři za fér utkání, neskutečně se tým Kobylis změnil k lepšímu. Díky pořadatelům a všem fanouškům v hale.
60:00
Pozápasové okénko Lukáše Jiráska: Jo, je konec, tři body se počítají. Nedá se nic dělat s***me na to, jdeme domu, musíme ráno do práce :-D Lásku a mír všem a za 14 dní nazdar :-D
60:00
Po třetí třetině je stav výstřelů na branku: Lucern 9 a Kobylisy 9
60:00
59:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Tomáš Kindl (6:5).
59:28
V posledních minutách se nám tady vystřídalo pár gólů. :-D
59:20
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Michal Nový (6:4).
58:30
Fanoušci místních hráčů začínají skandovat. Hala se otřásá a my se tady bojíme ať nám střecha kvůli tomu nespadne na hlavu.
58:19
Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:18
Taktiky obou týmu se ještě musí vylepšit při timeoutu hostů.
57:35
Velká šermířská soutěž se právě odehrála před bránou hostů. Nikdo naštěstí nebyl vyloučený.
56:45
Balón lítá kolem brány zleva i zprava, ale neštěstí pro Králův Dvůr zatím ne přesný směr brána.
55:38
Tomáš Vlček se nebojí jít do soupeřů tvrdě. Chce si tady na tomhle turnaji vydobýt respekt. Zatím se mu to daří,
54:59
Míček se v nenápadně objevil před brankáře lucernu, který musel předvést další z jeho zákroků.
54:09
Hrači Kobylis se snaží urvat další gól, ale jejich hokejky jim míček vyhazují až moc vysoko nad bránu.
52:45
Tým Lucern musí opět čelit dalšímu oslabení. Zatím brankář Martin Kohout musel zasáhnout jenom jednou. Svou rychlou nohou vykopl míč až za půlku hřiště.
52:35
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
52:30
Ani jeden tým nechce polevit s tempem. Hraje se do koce sil.
50:55
Hra musí být každých pár sekund pozastavena jelikož se neustále něco nelíbí jak hráčům tak i samozřejmě rozhodčím.
49:20
Hráč s číslem 58 Petr Duchek potrápil Kobylisy v obraně. Brankář musel vyběhnout a odkopnout míček, aby jeho pokus předem překazil.
48:41
Hráč s číslem 60 Daniel Škoula právě dostal velkou ránu nohou do kolena. Hra musela být přerušena.
47:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Petr Duchek (5:4).
47:56
Týmu Lucern se právě naskytla příležitost rozehrát ani ne 5 metrů od branky protihráče. Uvidíme jestli z toho něco bude.
46:37
Lucern ukazuje že se vůbec nebojí tvrdších soubojů a své protihráče odstavují čím dál častěji a častěji.
45:36
V posledních minutách jsme mohli spatřit, že tým Kobylisy se nějak moc vyskytují v obraně svého soupeře. Tlak a střely do hráčů jim ale nepomáhají.
44:00
Během dvaceti vteřin jsme mohli vidět několik střel na branku Lucernu. S velkou razancí obrany se ale nic nestalo.
42:52
Pochvala od trenéru je slyšet z obou střídaček. Samozřejmě někdy slyšíme i nějaké to hanlivé slovíčko což je v tomto vypjatém zápase očividné.
41:53
Můžeme zde vidět najednou více přihrávek a méně sprintů. Důvod je jasný, hráči už nemají tolik sil jako když na začátku dnešního duelu přiběhli na hřiště.
40:20
I na začátku třetí třetiny jsme všichni tam, kde jsme začali. akorát jsou hráči trochu víc zbrklí a unavení. Na pořadatelském stolečku s nadšením hledíme jak si oba týmu navzájem předávají míček.
40:00
40:00
Po druhé třetině je stav výstřelů na branku: Lucern 11 a Kobylisy 8
40:00
Přestávkové okénko Lukáše Jiráska: Už jsem chtěl říct, že se na to dá koukat, ale asi ne. Každopádně kdyby jsi každý fanoušek měl dát panáka za každou spálenou šanci na hřišti, byla by to slušná párty.
40:00
39:24
Po první přesilovce Lucernu jsme opět tam kde jsme začali, stav týmů je vyrovnaný.
39:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Marek Sluka (4:4).
37:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (3:4).
37:18
Vyloučen hráč Lukáš Janů družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
36:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Matouš Neužil (3:3).
35:14
Hráč s číslem 52 Patrik Kovářík vystřelil jedovatou střelu !!!
33:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Karel Horký (3:2).
33:29
Po rychlé protiútoku si brankář Martin Kohout připsat další zákrok.
32:22
Hra je v této fázi dalo by se říct vyrovnaná,.
30:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Janů, asistoval Ondřej Kočí (2:2).
30:21
Netrvalo to ani dvacet vteřin a jsme tam kde jsme začali. Na obou stranách ústí nervozita.
30:05
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Uhřík, asistoval Tomáš Vlček (2:1).
28:44
Hráč s číslem 52 Kóvářík neskóroval při velké šanci, kterou zmařil brankář Paleček.
28:20
Brankář Martin Kohout si může znovu připsat další důležitý zákrok.
27:11
Ze střídačky Kobylis tečou nervy i přes mantinel. Hráči začínají nervózně pokřikovat.
25:39
Hráči Lucernu si nahrávaní míček s velkou razancí a přesností. Ke střele jim to ale zatím nepomohlo.
24:01
Opět hráč s číslem 71 Michal nový měl šanci vystřelit na gólmana. Míček ale přeletěl bránu.
22:35
Hráč s číslem 71 Michal Nový se ocitl před bránou. Naneštěstí nedokázal překonat rychlé reakce od obránců, kteří ho zastavili.
22:15
Hra vypadá velice zmateně. Míček letí ze strany na stranu a nikdo ho nedokáže zklidnit.
21:00
Hráč s číslem 11 Tomáš Vlček se pokusil překvapit hostujícího gólmana. Marek Paleček se ale nedal a v klidu zabránil gólu.
20:00
20:00
V první třetině vystřelil na bránu tým Lucern 6 krát a tým Kobylisy 11 krát
20:00
Přestávkové okénko Lukáše Jiráska: no, ač nerad musím uznat, že víc ze hry mají Kobylisy. Libí se mi však nasazení Dominika Kameše, který zahřívá lavičku ze všech sil . Tímto posíláme pozdrav.
20:00
19:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval David Konečný (1:1).
17:46
Lucern úspěšně ubránil 2 minuty v oslabení a takřka hned se dostal do útoku. Hráč s číslem 72 Jakub Uhřík se pokusil vystřelit z půlky. Zatím ale marně
16:15
Lucern zatím skvěle braní v oslabení. Velký podíl na tom má hráč s číslem 34 Pavel Dvořák, který nenechává soupeře ani rozehrát z půlky.
15:45
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
14:30
Lucernu se podařilo vystřelit, ale bohužel míček se k brance ani nepřiblížil.
13:35
Brankář Martin Kohout si může připsat další hezký zákrok.
11:59
Brankář Lucernu s číslem 7 právě zastavil rychlí nájezd od protihráče.
10:20
Kobylisy se dostávají rychle do tempa a to dělá dost velké potíže soupeřům. S držením balónku na tom je lépe tým Kobylis.
06:30
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Patrik Pavézka, asistoval Petr Vavřínek (0:1).
06:30
Střela Patrika Pavézky vedla po zemí k bližší tyči, takřka z nulového úhlu. Gólman byl touto střelou dočista překvapen.
04:35
Hra se postupně stává tvrdší a hráč týmu Lucern právě zahrál tvrdé rameno, vše ale v rámci pravidel.
03:52
Tým Kobylisy se dostal opět ke střele, ale díky pohotovému zákroku Jakuba Uhříka se míček odrazil za mantinel.
03:26
První střelu týmu Lucern vypálil hráč s číslem 93.
02:35
Tým Kobylisy se dostal do velké šance. Hráč s číslem 84 měl odkrytou bránu, ale naneštěstí pro Lucern nedokázal skórovat.
01:50
Tým Kobylisy právě dostal první možnost rozehrát na obranné polovině soupeře.
00:55
Hra se dostává do tempa a tým Lucern Králův Dvůr zatím držel míček s velkou jistotou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Ondřej Filip, Matouš Neužil, Ondřej Kočí, Lukáš Janů, Dalibor Michálek
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Petr Duchek, Michal Nový