2:1
2:3
- : -

ASK Orka Čelákovice - SK Florbal Benešov 7:5
5. Lukáš Zadák, 10. Václav Kramel, 18. Petr Němeček, 37. Jan Kolář, 40. Jan Kolář, 44. Václav Kramel, 55. Tomáš Beran - 13. Petr Tůma, 31. Petr Tůma, 42. Ladislav Vorel, 43. Petr Tůma, 60. Petr Vachtl; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 11 - Lukáš Brož 42; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Jirovského: Herně vcelku vydařený, aktivní hra, získávání balonů v průběhu zápasu, občasné dětinské chyby, ale hezký zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů: Zápas jsme opět ztratili v první třetině, kde nás srážela naše produktivita, jinak ale z naší strany výborný týmový výkon. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí.
60:00
Střely ve třetí třetině: 19:6 pro domácí
60:00
59:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval David Lukáš (7:5).
57:33
Kuriózní situace, Kolář v tvrdém souboji s obránci Benešova láme hůl na čtyři kousky, to tu ještě nebylo.
54:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran bez asistence (7:4).
54:29
Tomáš Beran vydřel gól a zdraví Báru do Londýna.
50:11
Půlpán na poslední chvíli zabránil blokem gólu.
49:19
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:27
Vyloučen hráč David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
47:04
Benešov dlouho kombinoval, ale nakonec Garreis vystřelil pouze nad.
43:22
Doutnáč hezky vystřelil z dálky, Brož vyrazil a Strnad skákající míč nezkrotil.
43:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Petr Němeček (6:4).
42:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (5:4).
42:11
Kolář ve velké šanci trefil jen před sebou stojícího obránce.
41:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel bez asistence (5:3).
39:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Daniel Bárta (5:2).
38:55
Orka se snaží uklidnit hru a daří se jí to.
36:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Jakub Doutnáč (4:2).
31:21
Velké gesto fair play Benešova, kdy jeho hráči nechali zrušit svou přesilovku, jelikož podle jejich názoru se o faul nejednalo.
30:44
Orce přesilovka moc nevyšla, ani teď se jí moc nedaří.
30:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (3:2).
28:42
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
27:20
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:21
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
24:55
Benešov se na půlku Orky dostává spíše vyjímečně, domácí se ale do větších šancí nedostávají.
21:11
Benešovu se nedaří rozehrát, ale Orka se nedostává do větších akcí.
17:07
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (3:1).
15:55
Tůma poslal k zemi Zadáka a Orka rozehrává trestný úder.
12:57
12:57
Benešov vymíchal Orku po trestném úderu a snižuje.
12:11
Benešov opět pod tlakem.
11:00
Fenomenální skluz Pezla odvrátil gól.
09:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Ondřej Tichý (2:0).
08:44
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
05:15
Benešovu se nedaří dostat za polovinu hřiště.
04:25
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval David Novotný (1:0).
03:03
Petr Němeček sám před brankou míjí.
02:11
Nebezpečná střela Novotného, Brož pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Jan Pavlíček, Petr Vachtl, Petr Tůma, Ladislav Vorel
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Sebastian Jakob, Jakub Doutnáč, Petr Němeček, Václav Kramel, Daniel Richtr