2:1
1:4
- : -

FbK TJ Svitavy - FBC Letka Toman Finance Group 5:7
11. Tomáš Hynek, 15. Jan Kulhavý, 25. Lukáš Musil, 35. Tomáš Hynek, 43. Vít Máček - 8. Lukáš Toman, 14. Radim Kahánek, 39. Radim Kahánek, 45. Radim Kahánek, 50. Radim Kahánek, 57. Dominik Hubl, 60. Dominik Hubl; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Adam Pavlát 22 - Martin Hrabáček 17; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:4;
60:00
Počet střel v třetí třetině: Domácí: 10 Hosté: 14
60:00
Komentář trenéra hostů: V 1. třetině se nám dařila hra na míčku, což mělo neblahý vliv na náš pohyb, který byl oproti domácím poloviční. Nicméně tato třetina patřila nám a měli jsme odskočit do vedení. Naopak ve 2. třetině jsme na hřišti v podstatě nebyli a zaslouženě ji prohráli. Ve třetí třetině jsme se rozhodl stáhnout sestavu na 2. lajny a pocitově je přeskládat. Zafungovalo to a vyrovnali jsme.
60:00
Komentář trenéra hostů, druhá část: Pak už to byla divočina, veškeré pokyny celkem marné a v té divočině jsme byli lepší. 3 body jsme potřebovali a teď musíme všichni trénovat, jinak to bude vypadat v některých fázích, tak jako dnes.
60:00
Komentář trenéra domácích: Florbal se bohužel hraje na 60 minut. 40 minut poctivé práce bohužel nestačí. Hosté svojí zodpovědnou hrou dotáhli zápas, pro nás bohužel, do vítězného konce. Trápila nás produktivita a individuální chyby. Až toto změníme, budeme vyhrávat. Soupeři gratuluji a přeji pohodový návrat domů.
60:00
59:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (5:7).
59:16
Hosté zvyšují svůj náskok.
59:15
Hrají bez gólmana.
58:18
Pavlát zachraňuje bránu i přes přesekané prsty.
56:46
Timeout FbK TJ Svitavy
56:46
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Ondřej Vavro (5:6).
56:22
Domácí začínají čím dál častěji střílet z poloviny hřiště, ale přichází tak o držení míčku.
55:18
Vašák v obrovské šanci neproměnil střelu z blízkosti malého brankoviště, pouze probudil brankáře trefou do jeho helmy.
54:06
Domácí vyslali do hry Brýdla, který lítá po hřišti sem a tam.
53:46
Hra je velmi zmatená, přemístila se především na polovinu domácích.
52:50
Hosté nemají střeleckou formu. střílí pomalu po zemi.
51:54
Říha začal střílet z poloviny hřiště. Domácím se začínají třást kolena.
50:50
Domácím spadl hřebínek a pomalu a opatrně se snaží rozehrát na své polovině.
49:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Jakub Smrčka (5:5).
49:54
Hosté dorovnávají skóre, Kahánek již svým čtvrtým gólem.
49:15
Maleček zastavuje výhoz Hrabáčka a hned mu ho vrací, ten střelu chytá a pro jistotu míček předává obraně.
48:16
Momentálně můžeme vidět kdo v létě na sobě víc pracoval. Nechci urazit domácí.
47:03
Domácí začínají riskovat, ale hosté jim nic nedají zadarmo.
45:49
Domácí střílí i přes prsty hostů.
45:15
Domácí začínají pod tlakem čím dál víc chybovat v obraně.
44:36
Chyba v rozehrávce domácích je málem stála skóre, Pavlát si dobře postavil branku.
44:14
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (5:4).
42:18
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Máček, asistoval David Říha (5:3).
42:18
Máček střelil svůj první gól v dresu Svitav.
41:16
Domácí se drží v útočném pásmu zuby nehty.
40:45
Domácí se drží na míčku.
40:01
Domácí vyhrávají úvodní bully do poslední třetiny.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: Domácí: 5 Hosté: 5
40:00
39:29
Domácí se snaží prosadit, ale hosté brání jako o život, téměř jdou přes mrtvoly.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:52
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Vojtěch Blana (4:3).
38:52
Hosté využili početní výhody.
38:20
Domácí se i přes početní nevýhodu drží v útočném pásmu.
37:57
Maleček měl zaděláno na vlastní gól, branku minul jen o vlas.
37:41
Vyloučen hráč Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
37:21
Zach byl zasažen do hlavy holí, doufejme že má oko v pořádku.
36:16
Oba týmy začínají panikařit a pobíhají sem a tam.
34:54
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Hynek, asistoval Jan Kulhavý (4:2).
34:54
Kulhavý odhaduje správný úhel nahrávky, který sedl Hynkovi a domácí zvyšují svůj gólový náskok.
33:42
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
32:24
Pakosta ve velké šanci se nedokázal prosadit, Hrabáček má důraznou obranu kolem sebe.
31:18
Po krátké, ale nadějné kombinaci Musila a Malečka končí střela mimo hřiště.
30:00
Dnešní utkání sleduje 115 diváků, děkujeme za podporu!
28:39
Pavlát měl smrt v očích, když přišla na Beneše skákavá nahrávka, ale Beneš to zvládl a Pavlát si oddech.
27:29
Oba týmy si šlapou na paty, ale střela nikde.
26:16
Domácím se povedlo dostat přes rozehrávku do útočného pásma, střela končí mimo hřiště.
25:24
Domácí mají sice míček,ale mají velký problém se založením útoku.
25:22
Hosté začínají přitvrzovat.
24:30
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Musil, asistoval Jan Kulhavý (3:2).
24:30
Kulhavému dneska oblast na středu hrací plochy sedí a Musil jeho přesnou nahrávku mění v gól a dostávají tým domácích do vedení.
22:42
Domácí musí zastavit dobrou rozehrávku hostů menším seknutím.
21:40
Domácí ustáli oslabení a Beneš se vrací do hry.
19:57
Hosté odbourávají protiútok domácích posazením Sauera na zadek.
19:40
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
17:25
Vyloučen hráč Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry.
16:10
Hosté z protiútoku ohrožují bránu domácích, Pavlát má naštěstí dlouhé nohy a zachraňuje skóre.
14:58
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kulhavý bez asistence (2:2).
14:58
Kulhavý vymetá z půlky hřiště bránu hostů.
14:14
Vašák prověřil pozornost Hrabáčka který po tom jen tak tak hrábl.
13:16
13:16
Domácí nedokázali ubránit své území v brankovišti.
11:28
Domácí mají míček ve své moci, ale neví úplně co s ním.
10:09
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Hynek, asistoval Vít Sauer (1:1).
10:09
Hynek proměnil nahrávku z rohové rozehrávky Sauera v gól.
08:00
Domácí se snaží dostat do útočného pásma, ale nezbedný míček odskakuje z hokejek domácích pryč.
07:32
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Ondřej Vavro (0:1).
07:32
Hosté po krásné kombinaci Vavra a Tomana se ujímají vedení.
06:27
Oba týmy hrají opatrnou hru.
04:57
Domácí se snaží založit útok z obraného pásma, hosté jim nedopřávají klidu a končí to střelou na Pavláta.
02:47
Domácí se snaží prosadit v brankovišti hostí, kteří situaci ustáli.
00:53
Hosté se dostali k první střele, která poskakovala po brankovišti.
00:01
Úvodní bully vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Marcel Balek, Jakub Smrčka, Vojtěch Blana, Tadeáš Klemens, Dalibor Ondruch
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Tomáš Zach, Jiří Beneš, Josef Prudil, Ondřej Pakosta, Vít Máček