4:2
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FbK Horní Suchá 11:2
21. Daniel Budík, 26. Jiří Knotek, 29. Vít Mlejnek, 30. Jiří Knotek, 34. Jakub Gregor, 35. Jan Daler, 36. Petr Jeski, 45. David Mati, 55. Petr Voltner, 56. Jan Kolajta, 58. Jiří Knotek - 47. Jan Hensler, 60. Lukáš Kraina; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 4:5 + Ivo Jochman OS; využití: 3:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Jan Chrást 19 - Filip Plíhal 24; po třetinách: 0:0, 7:0, 4:2;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině - Domácí: 15, Hosté: 8
59:59
Komentář trenéra hostů Petra Kruciny: "V každém případě přijeli jsme se znovu podívat jak se dávají góly. Gólman domácích předváděl neskutečné umění a my bezzubost. Ale i v tomto zápase fungovaly věci na kterých pracujeme, takže z toho nebudeme dělat vědu a zkusíme se z toho poučit. Děkujeme soupeři i divákům."
59:59
Komentář hrajícího trenéra domácích Petra Jeskiho: "Po první neproduktivní třetině jsme zvýšili aktivitu a utkání jasně dovedli do vítězného konce. Děkujeme divákům za návštěvu, soupeřům i rozhodčím za hru."
59:49
Kraina těsně před koncem ještě skóroval. V pádu přehodil Chrásta, nicméně s vývojem utkání to již nepohne.
59:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval David Chládek (11:2).
57:12
Knotek rychle využil přesilovku a kompletuje hattrick. Bohužel domácí fanoušci a fanynky na zápasy nenosí kšiltovky, proto jsme dnes neviděli oslavu ve stylu NHL.
57:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (11:1).
57:10
Matloch si teď nebral servítky a řekl hráčům domácích, co si o nich myslí. Za to si sedne na dvě minuty. Sprostě nadává i na trestné lavičce, což od něj není pěkné.
57:02
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
55:50
Už tam visí desítka. Charvát vzduchem vybídl Kolajtu, ten vystřelil na první tyčku. Plíhal dnes svůj tým nedrží a tak si i lehká přízemní střela našla cestu až do sítě.
55:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jan Charvát (10:1).
54:10
Voltner nadvakrát překonal Plíhala. Ten se nervózně dívá po střídače. Ale tam není ani trenér, vyloučený ve druhé části, ani náhradní brankář, který pro změnu nedorazil. Vystřídání se tudíž dnes nedočká a celý zápas bude musert protrpět do konce
54:09
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Daniel Minich (9:1).
53:31
Jeski teď stál před prázdnou bránou, nicméně skákající míček poslal na tuřanské letiště.
51:59
Domácí teď ostřelují branku hostů. Charvát zkoušel dvakrát z dálky, Daler s Kolajtou z blízka. Ve vzduchu visí branka.
50:40
Další skvělý zákrok Chrásta. U pořadatelského spolku se šepotá, že by mohl být vyhlášený nejlepším hráčem.
49:35
Kubala teď z dálky málem vymetl viko, jeho střelu vytěsnil Plíhal.
48:11
Famózní zákrok Chrásta, který v situaci jeden na jednoho vychytal soupeřova střelce Minaříka.
46:21
Chrást dneska nulu neudrží. Hensler v přesilovce vytáhl střelu zpoza těla a o tyčku snížil na 1:8.
46:20
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Hensler, asistoval Lukáš Kraina (8:1).
45:46
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
45:00
Krásná kombinace jak do zlaté hokejky. Slovenská strela Dan Minich zatáhl míček, zadovkou přenechal Voltnerovi, ten lehkou přihrávkou na Matiho, který vymetl pavučiny Plíhalovy brány.
44:59
Branku družstva TROOPERS vstřelil David Mati, asistoval Petr Voltner (8:0).
44:20
Přesilovka bez větší šance, domácí TROOPERS ale stále ovládá hru a soupeře k ničemu nepouští.
43:00
Domácí mají opět přesilovou hru. Zatím se jim nedaří ohrozit branku soupeře. Vyloučený Krajina ohodnotil zápas slovy: "Jsou moc dobří."
42:15
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
41:54
Havířovský souboj v rohu. Hostující Večeřa bojuje s Kubalou o míček. Oba odchovanci Torpeda se potkávají v rohu tuřanské haly.
40:30
Domácí začínají náporem. Budík i Gregor hned v prvních sekundách třetí části ohrozili Plíhala. Ten (zatím) neinkasoval
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině - Domácí: 12, Hosté: 9
39:20
Charvi zvyklý sekat brněnské pouliční živly si dovolil i na hráče Horní Suché. Domácí však oslabení přestáli i díky skvěle chytajícímu Chrástovi.
38:17
Teď se dějou věci. Nejprve trenér soupeře neudržel nervy a byl vyloučen na 2+10, zároveň hosté špatně střídali. Přesilovku pět na tři využil po chvíli Petr Jeski, který zužitkoval přihrávku na mantinel od Kadlece.
37:11
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva TROOPERS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:59
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Jeski, asistoval Petr Kadlec (7:0).
35:36
Vyloučen hráč Radek Minařík družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
35:36
Vyloučen trenér Ivo Jochman družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
34:35
Kolajta se uvolnil od mantinelu a vystřelil na Plíhala. Tomu míček propadl za záda a lačný Daler jednou rukou zasunul míček směřující do bránu. Tady někdo hraje na body.
34:34
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Jan Kolajta (6:0).
33:43
Může se zdát, že Jeski se po svém trestu zapojil do hry a hned byl gól. Nicméně ve skutečnosti byl domácí trenér ještě na trestné lavici, když Knotek s Gregorem utekli soupeři a do prázdné vstřelili pátou branku.
33:42
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jakub Gregor, asistoval Jiří Knotek (5:0).
33:30
Domácí Pavla máchá hokejkou jak kdyby chtěl soupeřovým hráčům upravit účes. A on to umí.
32:50
Pokus Lukáše Krainy vytěsnil Chrást nohou. Domácí výborně brání,
32:00
Tak možná teď budou mít hosté šanci. Na trestné lavici sedí Jeski a hosté okupují polovinu soupeře. Chrást zachránil domácí maskou.
31:42
Vyloučen hráč Petr Jeski družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
31:23
Hosté vypadají zaskočení, domácí plně ovládají hru a kombinují na půli soupeře. Hosté vyrážejí do rychlých brejků, ty prozatím po celý zápas likviduje výborný Chrást.
29:40
Budík ze středu udělal kličku mezi obránce a našel na mantinelu volného Knotka. Ten potvrdil, že TROOPERS jednají o finanční podporu s firmou Stradivarius a daroval Plíhalovi housle.
29:39
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (4:0).
29:21
Budík se na středu točil, ale jeho pokus zblokoval obránce hostů
28:00
Branku družstva TROOPERS vstřelil Vít Mlejnek, asistoval Jan Daler (3:0).
28:00
Po zemi umí dát každý. Jan Daler udělal dvě stahovačky a pak na prasáka hodil vzdušnou přihrávku Víťovi Mlejnkovi. Ten bez milosti zavěsil
27:16
Dámy a pánové omlouváme se za technické problémy způsobené nefungujícím internetem. Držte nám palce, abychom technické problémy překonali a vydrželi spolu u online až do konce.
25:53
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (2:0).
25:53
Jirka Knotek proměnil chytrou příhrávku z rohu, kterou mu adresoval hrající trenér domácích Petr Jeski.
25:45
Jakub Gregor vyskočil z trestné lavice a ohrozil brankáře Plíhala, efektní přehazovačka mu však nevyšla
23:39
Vyloučen hráč Jakub Gregor družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
20:19
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (1:0).
19:51
Vyloučen hráč Tomáš Kasinec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:03
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra rukou.
08:22
Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil Daniel Minich.
08:22
Trestné střílení týmu Troopers neproměnil hráč číslo 6 Daniel Minich.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Martin Czyž, Tomasz Cielecki, Tomáš Kasinec, Michael Mrózek, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Petr Jeski, Daniel Budík, Jan Daler, Petr Kadlec, Jiří Knotek
00:00
Zahájení první třetiny
00:00
Line-up hostů TROOOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Petr Jeski, Jiří Knotek, Daniel Budík, Jakub Gregor