2:3
1:0
1:0

Wizards DDM Praha 10 - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:5p
2. Jan Heller, 12. Jan Štercl, 31. Karel Smutný, 33. Jan Heller, 54. Karel Smutný, 65. Martin Lazárek - 10. Petr Heřmanský, 15. Ondřej Kalát, 22. Jan Pudich, 28. Šimon Otto, 30. Radim Fořt; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 24 - Josef Bína 28; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:0, 1:0;
64:18
65:00
Hodnocení zápasu vedoucího týmu Wizards DDM Praha 10 Romana Urbance: "Težký zapas s výborným soupeřem, prostě na dřeň. Zápas jsme mohli rozhodnout v řadnem hracím čase, nakonec však v prodloužení měla mnohem více šancí Traverza, jenže to bychom nesměli mít v braně Vavroše a Lazi pokud zamíří a Honza mu střelu nesrazí, tak rozhodne, což se stalo a dva body jsou naše. Děkujeme soupeři, divákum, pořadatelům i všem na onlinu. Příjemnou nedeli všem
65:00
Hodnocení trenéra týmu FAT PIPE Taverza Mukařov |Jana Chlumského: "Diváci dnes mohli videt krásné utkání s mnoha šancemi i chybami na obou stranách. Věříme, že se jim utkání líbilo a těšíme se na ně i příště. V závěru chci poděkovat soupeři za skvělou hru a těšíme se na odvetu."
64:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jakub Novák (6:5).
62:31
V první polovině prodloužení zatím výrazně lepší tým Mukařov.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Wizards 6, Mukařov 11.
60:00
53:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (5:5).
53:55
Martin Lazárek skvělou přihrávkou našel Karla Smutného a ten zakončil do prádné brány.
51:52
Závar před brankou Wizards, domácí si málem dali druhý vlasťní gól.
49:15
Novák zkusil střelu z dálky, Bína s problémy chytá.
48:22
Hra je stále spíše nezáživná a oba týmy čekají na svou příležitost.
44:02
Oba týmy začaly třetí třetinu velmi opatrně, nikdo nechce udělat chybu a inkasovat.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Wizards 8, Mukařov 10.
40:00
32:47
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Karel Smutný (4:5).
32:47
Lukáš Vávra vytáhl zatím nejlepší zákrok utkání , čímž umožnil hráčům Wizards jít okamžitě do protiútoku a hezkou akcí snížit na 4:5. Prostě klasická situace " Nedáš , dostaneš!"
31:32
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Karel Smutný.
30:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Blažek (3:5).
30:05
Smutný zachytil míček na středu a nechytatelnou ránou vrací Wizards zpět do zápasu.
29:01
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Walter Schubert (2:5).
29:01
Mukařov využívá rychle přesilovky a zvyšuje na 2:5.
28:33
Vyloučen hráč Ondřej Policar družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
27:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Radim Fořt (2:4).
27:19
Wizards chybně rozehráli, Mukařov toho okamžitě využil a hezkou kombinací střílí branku.
24:34
Diváci nyní mohli vidět několik vyhrocených osobních soubojů a zápas začíná dostávat opravdu koukatelné tempo.
21:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Robert Štipka (2:3).
21:13
Mukařov se ujímá vedení po neštˇastném odrazu , kdy golman domácích nevěděl, že míček je nad ním, tudíž ani nemohl zasáhnout.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Wizards 12, Mukařov 10.
20:00
19:12
Zápas se začíná vyostřovat, tempo se zrychluje a diváci nyní viděli hezké šance na obou stranách.
14:07
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Jan Pudich (2:2).
14:07
Mukařov využívá nedůrazu týmu Wizards před vlastní brankou a srovnává na 2:2.
11:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Štercl, asistoval Karel Smutný (2:1).
11:58
Karel Smutný hezky našel Jana Štercla a ten střílí nad nohu hostujícího brankáře. Wizards se ujímají vedení 2:1.
09:07
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Jáchym Syrovátko (1:1).
09:07
Petr Heřmanský vystřelil od mantinelu a balónek se odrazil od bránícího hráče do za zády Lukáše Vávry.
09:02
Mukařov zamkl tým Wizards po celou dobu přesilovky na obranné polovině, šance však přišly až na konci dvouminutového trestu.
07:17
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:00
Hra je plná nepřesností, tudíž diváci zatím neměli příležitost vidět příliš nebezpečných šancí.
03:01
První šance hostů. Šimon Otto nebezpečně vystřelil, ale Lukáš Vávra chytá.
01:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller bez asistence (1:0).
01:26
Jan Heller využil chyby v rozehrávce hostujících a střílí první gól zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Fiala, Tomáš Sláma, Šimon Otto, Walter Schubert, Radim Fořt
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: David Bouda, Martin Lazárek, Jakub Novák, Jan Svoboda, Martin Dušek