1:1
1:0
TJ Turnov

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 4:3p
18. Vojtěch Palatínus, 34. Vojtěch Palatínus, 53. Jan Grmolec, 63. Vojtěch Palatínus - 9. Jan Kolář, 35. Ondřej Špalek, 46. Petr Němeček; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jan Král 20 - Lukáš Pezl 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 1:0;
62:17
62:18
Komentář trenéra hostů, Michala Schwana : Dnes jsme byli svědky kvalitního a vyrovnaného utkání. Rozhodovaly maličkosti jako je proměňování šancí a dodržování taktických pokynů. V prodloužení poté rozhodla kvalita soupeře. Těšíme se na odvetu. Hrálo se v pěkném florbalovém prostředí, za to díky divákům a pořadatelům.
62:18
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Souhlasím z kolegou, byl to hezký a vyrovnaný zápas. My se musíme vyhnout herním výpadkům a držet se své hry po celý zápas. Díky soupeři za utkání, divákům za podporu a zdravíme početný turnovský lazaret.
62:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (4:3).
62:17
V. Palatínus si vzal opět slovo a svým třetím gólem kompletuje hattrick a ukončuje tento zápas.
62:17
Střely v prodloužení: TJ Turnov - 1 ASK Orka Čelákovice - 0
61:57
Míček mířil do odkryté turnovské branky, ale Matěcha mu řekl velmi důrazně NE!
61:02
Po ztrátě spěchal Matěcha na střídačku a do branky se vrací Král.
60:39
Turnov odvolává gólmana a zkusí štěstí 4 na 3.
60:01
Začalo nám prodloužení, ve kterém bude pokračovat velmi krátká početní výhoda domácích hráčů.
60:00
60:00
59:59
Základní hrací doba je u konce a bude následovat pětiminutové prodloužení, které se hraje systémem 3 na 3.
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 13 ASK Orka Čelákovice - 9
59:09
Troufám si říct, že nejdůležitější a nejhezčí zákrok večera je na světě. Král neuvěřitelně vytěsnil střelu hostujícího útočníka.
58:06
Vyloučen hráč Kryštof Bučok družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
58:06
Velká šance v podobě přesilové hry pro domácí celek, který nemusí nikam spěchat jelikož početní převaha bude trvat až do případného prosloužení.
57:06
E. Hejduk a další z jeho dnešních bloků.
56:20
Další pohotový zákrok Krále, díky jemuž je skóre stále vyrovnané.
54:48
Matěchova střela z voleje pouze do boční síťky.
52:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec, asistoval Vojtěch Palatínus (3:3).
52:23
A máme srovnáno! Střelu V. Palatínuse vyrazil Pezl pouze před sebe a na následnou Grmolcovu dorážku už byl krátký.
51:22
Velká příležitost pro domácí v podobě standartní situace ze vzdálenosti velkého brankoviště končí střelou Sekyry a následného zákroku Pezla.
50:58
Domácí hráči jsou nyní hodně rozčarováni několika rozhodnutími, které se turnovštím hráčům nezdají správná.
48:30
Chtěl bych se omluvit hostujícím fanouškům a brankářům. Samozřejmě chytá celý zápas Lukáš Pezl, jelikož jak jsem byl o přestávce informován, tak Vojtěch Nockin se zranil při rozchytání.
47:45
Matěcha nyní neuspěl se svou dělovkou. Střelu mířící do horního růžku branky zastavila Pezlova ruka.
45:54
Domácí se ještě snažili reklamovat hru vysokou holí, ale moc platné jim to nebylo. Rozhodčí svůj názor nemění.
45:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (2:3).
45:53
Bratři (teda doufám :D) Němečkové se nyní postarali o gól, kterým Orka znovu překlápí stav utkání na svou stranu.
44:59
Doutnáč ve velikánské příležitosti trestuhodně přestřeluje.
44:14
Nyní si Král pohlídal únik a následnou střelu Novotného.
43:02
Nebezpečná akce domácích gólem nekončí.
42:26
Hra nabírá na obrátkách, k vidění je protiútok za protiútokem.
41:56
Matěchovi se nyní nelíbil výrok rozhodčích, ale jejich slovo je svaté a ani domácí kapitán s tím nic neudělá.
40:48
Backhandový pokus hostujícího hráče plachtí vysoko nad Královu branku.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny pro domácí celek.
40:00
40:00
39:59
Skončila nám druhá třetina, která končí jako ta první. Po bleskově využité přesilové hře domácích Orka srovnala krok a skóre je znovu vyrovnané.
39:59
Střely ve 2. třetině: TJ Turnov - 7 ASK Orka Čelákovice - 9
39:00
Čeká nás poslední minuta druhé třetiny.
38:53
Omlouvám se za tichou chvilku, mám menší problémy s internetovým připojením, ale vše bude dopsáno.
37:56
Dnes nám do haly zavítalo skvělých 66 diváků, děkujeme.
36:01
E. Hejduk si hned připisuje 2 velmi důležité obranné zákroky.
35:26
Na hřišti se dnes poprvé objevuje náš juniorský talent - Emil Hejduk.
34:01
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jan Kolář (2:2).
34:01
S hosty inkasovaný gól neudělal vůbec nic a Spalek během ani ne půl minuty srovnává stav utkání.
33:39
33:39
Opravdu bleskově využitá přesilová hra domácího mužstva, takhle by měla vypadat každá přesilová hra.
33:36
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:36
Domácí se dožadují trestného střílení, ale budou to "pouze" dvě trestné minuty pro hostujícího hráče.
32:55
Trenér domácích, Záleský, dal nyní hlasitě najevo svou nespokojenost s rozehrávkou.
32:29
Nebezpečná střela hostujícího kapitána.
31:45
Král skvělým zákrokem napravuje další zaváhání svých spoluhráčů při rozehrávce.
30:15
A. Palatínus z pozice posledního hráče chyboval při rozehrávce, ale své zaváhání vzápětí napravil skvělým obranným zákrokem.
28:05
Matěcha nyní vybojoval míček na polovině hřiště a o střelu se pokusil Sekyra. Hostující obrana si připisuje další úspěšný blok.
27:16
Další střela od Hrůzy a další střela nad.
26:39
Turnovští kombinují na útočné polovině.
26:09
Skvělý Král podržel nyní Turnov.
25:33
Po tom co byl Šmída zablokován, zkusil své štěstí Hrůza. Ten ovšem mířil nad.
24:43
Možnost protiútoku pro hostující celek zhatil Šelbický.
24:23
Matěchova střela zablokována.
23:42
Kramelova střela vysoko nad.
22:37
Hostující celek v plném počtu, žádná další zajímavá akce nenastala.
21:02
Skvělý zákrok Nockina po střele Matěchy.
20:37
Vyloučen hráč Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
20:37
Nevybíravý zákrok Němečka je oceněn dvěmi trestnými minutami.
20:01
Byla zahájena 2. třetina a u míčku jsou domácí hráči.
20:00
20:00
19:59
A máme tu konec 1. třetiny, která skončila smírně 1:1 po gólech Koláře a V. Palatínuse.
19:59
Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 6 ASK Orka Čelákovice - 5
19:58
Akce vypadala nebezpečně, ale ve finální fázi se Kramelovi nepovedla střela.
19:57
Standartní situace pro Orku.
19:00
Začíná poslední minuta 1. třetiny. Dočkáme se ještě gólu?
18:55
Turnovští kombinují na vlastní polovině.
17:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Vojtěch Hrůza (1:1).
17:22
Krásná akce domácích s ještě hezčím zakončením od V. Palatínuse.
16:11
Velká šance Orky v přesilové hře, sražená střela jednoho z hráčů končí na břevně.
15:45
Na zemi zůstává ležet Matěcha, který si žádá lékařské ošetření.
14:45
Matěcha zachytil křižný pas a vydal se do protiútoku. Byl vytlačen obráncem do rohu, kde alespoň šetřil čas.
14:27
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
14:27
První vyloučení je na světě, Grmolec si pomohl sekerou, která neunikla očím rozhodčích.
12:45
Pauza zřejmě nepomohla ani neuškodila ani jednomu týmu, hra běží v tempu v jakém skončila.
11:54
Šmída nyní zariskoval u své branky, naštěstí hostující hráč si pomohl faulem.
10:51
Časomíra opravena, jedeme dál.
10:50
Velké problémy s časomírou nyní kouskujou hru.
09:16
Hrůza se snažil napravit svůj předchozí kiks, Jeho střela mířila těsně nad.
08:26
Turnovu dnes vázne rozehrávka. Nyní chyboval Hrůza a jeho chybu potrestal individuální akcí Kolář.
08:16
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Kryštof Bučok (0:1).
07:06
Matěcha svou prudkou střelou od půlky hřiště nadělal Nockinovi malé problémy.
06:37
Nebezpečná střela A. Palatínuse skončila na břevně hostující branky.
06:05
Po chybné rozehrávce Šelbického se do samostatného úniku dostal Kolář, z blízkosti přestřelil.
05:21
Přečíslení Orky zakončoval Tichý mimo.
04:11
Doutnáčova střela z výběhu byla sražena mimo Královu klec.
03:19
Po střele Tichého se pokoušel o dorážku Novotný. Turnovská obrana byla však důsledná a malér nedopustila.
02:23
Prudkou střelu turnovského kapitána kryje Nockin.
02:06
Hrůza napravil své zaváhání při rozehrávce.
01:12
Orka si vytváří úvodní tlak.
00:35
První nához Turnova a ve velké šanci se ocitl V. Palatínus. Z voleje ovšem minul.
00:01
Úvodní buly pro hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Daniel Richtr, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Václav Kramel, Michal Němeček
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Jaroslav Šmida, Vojtěch Hrůza, Jan Grmolec
00:00
Krásný příjemný podvečer. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 3 kola Národní ligy - západ mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím celkem, kterým dnes bude ASK Orka Čelákovice.
00:00
Hostující celek se může pyšnit skvělou formou, po dvou výhrách se totiž nacházejí na špici tabulky. Domácí po úvodní výhře nad nováčkem z Benešova a následné prohře s Náchodem jsou uprostřed tabulky.