1:1
3:4
0:1

Snipers Třebíč - FBC Vikings Kopřivnice 7:8p
4. Vojtěch Janata, 10. Matěj Hobza, 15. Ondřej Kubátko, 27. Adam Benáček, 42. Zdeněk Malich, 56. Jiří Blaha, 57. Jaroslav Dlabač - 13. Lukáš Soukal, 17. Lukáš Vávra, 28. Jakub Kostelník, 41. Lukáš Vávra, 55. Ondřej Kubátko, 58. Daniel Šimíček, 60. Milan Uvíra, 64. Jakub Kostelník; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Petr Brestovský 18 - Jan Klinka 17; po třetinách: 3:2, 1:1, 3:4, 0:1;
63:37
63:38
Vyjádření hostů: V první třetině jsme zkoušeli zapracovat mladé hráče do sestavy a téměř se to splnilo. Od druhé třetiny jsme zlepšili i práci na míčku. Ve třetí třetině a v prodloužení jsme splnili hlavní úkol -dali jsme o gól více než soupeř. Díky soupeři a divákům za zápas.
63:38
Vyjádření trenéra domácích Michala Pazderníka: "Další zbytečná ztráta bodů, kdy ještě necelé dvě minuty před koncem vedeme a nakonec o vítězství přijdeme. Utěšovat se dobrou hrou nemůžeme, protože to k ničemu nevede. Doufám, že do třetice to zvládneme a konečně letos doma zvítězíme."
63:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Adam Lichnovský (7:8).
63:37
Jakub Kostelník běžel sám na bránu a střelou na zadní tyč rozhodl zápas ve prospěch hostujícího celku.
63:00
Backhandová střela Jiřího Halamy byla poměrně nepřesná.
61:35
V prodloužení mají zatím více ze hry hosté.
60:00
60:00
59:59
Končí třetí třetina, poměr střel: 9-10.
59:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Milan Uvíra, asistoval Jakub Kresta (7:7).
57:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček bez asistence (7:6).
57:32
Hostující tým snižuje opět na rozdíl jedné branky po přízemní střele na vzdálenější tyč, když domácí gólman nic neviděl.
56:14
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Lukáš Mátl (7:5).
56:14
Po dvou rychlých gólech domácích si hosté berou oddechový čas.
55:38
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Blaha, asistoval Zdeněk Malich (6:5).
54:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kresta (5:5).
54:44
K vlastnímu gólu přidává Ondřej Kubátko i gól do sítě soupeře.
53:59
Rychlou střelu Milana Uvíry z otočky domácí gólman bez problémů chytil.
53:04
Hosté hledají nějakou cestu k vyrovnání.
51:11
Na brankové čáře teď zastavil míček hostující brankář na poslední chvíli.
50:07
Matěj Kuželka před odkrytou bránou naštěstí pro hostující tým netrefil míček.
49:02
Teď se domácí dožadovali odpískání hry na zemi, rozhodčí jim ale nevyhověli.
46:24
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
42:55
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
42:55
Za hru v dokonce sedmi hráčích budou hrát Snipers Třebíč přesilovou hru.
41:55
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jiří Halama (5:4).
41:04
Krásnou střelou na bližší tyč do horního rohu Zdeněk Malich zvyšuje na rozdíl jednoho gólu pro domácí.
40:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (4:4).
40:46
Je vyrovnáno! Jeden z hostujících hráčů lehkým obhozením gólmana po zemi střílí vyrovnávací gól.
40:00
40:00
Na buly jsou dnes lepší domácí a ukázali to i na začátku třetí třetiny.
40:00
39:59
Za mírné převahy domácího týmu skončila druhá třetina, poměr střel: 6-6.
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:18
Michal Machálek byl teď čistě zablokován před brankou hostů, jinak by z toho byl asi gól.
36:06
Matěj Kuželka teď padá u hostující branky, faul však pískán není.
34:17
Snipers Třebíč nechtějí udělat chybu, volí tedy postupný přechod do útoku.
32:39
Po rychlém protiútoku domácích Vlach netrefil míček tak, jak by chtěl a nebylo z toho žádné ohrožení branky hostů.
30:52
Postupem času se i přitvrzuje a můžeme vidět několik ostrých zákroků v krátkém sledu.
29:29
Schovaná střela jednoho z hostujících hráčů naštěstí pro domácí jen těsně minula bránu.
27:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Ondřej Kubátko (4:3).
27:53
Hosté zase snižují, když po rozehrávce od mantinelu Brestovský střelu neviděl a ta zapadla do brány.
26:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček bez asistence (4:2).
26:02
Adam Benáček přesnou střelou pod rukou brankáře zvyšuje náskok domácích.
25:34
Lukáš Vlach si všiml v útoku volného spoluhráče v dobré pozici, ten byl ale o míček obrán.
23:39
Domácí hrají v plném počtu.
23:35
První střela hostů v přesilové hře přišla až na konci, Brestovský chytil.
21:39
Vyloučen hráč Matěj Hobza družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
20:47
Hosté hrají v plném počtu.
20:45
Vojtěch Janata v krkolomné pozici zakončoval nepřesně.
20:00
20:00
Buly vyhráli opět domácí.
20:00
19:59
První třetina končí za stavu 3:2 pro domácí.
19:59
Poměr střel v první třetině: 9-10
18:47
Vyloučen hráč Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
18:47
Snipers Třebíč budou mít na závěr první třetiny možnost přesilové hry.
17:58
Gólman domácích teď vychytal dorážku z bezprostřední vzdálenosti!
16:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Tomáš Telčer (3:2).
16:42
Hosté opět snižují po rychlé střele na vzdálenější tyč.
14:28
Vlastní branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko (3:1).
12:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Vojtěch Zátopek (2:1).
12:24
Hosté snižují na rozdíl jednoho gólu po střele z větší vzdálenosti.
11:29
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
11:24
Po rychlém protiútoku trefil Blaha Jiří jen gólmana.
09:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Hobza, asistoval Jiří Blaha (2:0).
09:36
Matěj Hobza doklepl míček do poloprázdné brány a je to 2:0 pro Snipers Třebíč.
09:06
Po další přízemní střele hostů gólman Brestovský sbírá bez problémů míček.
04:43
Při přechodech do útoku vidíme hodně nepřesností na obou stranách.
03:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Adam Benáček (1:0).
03:04
Máme tu první gól zápasu po backhandové střele kapitána domácích Vojtěcha Janaty.
01:39
Zatím jsme neviděli žádnou šanci, týmy spíše bojují ve středu hřiště.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Adam Lichnovský, Lukáš Vávra, Tomáš Telčer, Milan Uvíra
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Tomáš Rezek, Adam Benáček, Lukáš Mátl, Vojtěch Janata