0:0
- : -
FBC Hranice

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Hranice 2:6
25. Dominik Hubl, 40. Tomáš Lokša - 2. Jaromír Šenkeřík, 11. Marek Vraj, 13. René Mikel, 17. Lukáš Novosad, 25. Ondřej Souček, 38. René Mikel; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Roman Fučík 24 - Petr Holčík 23; po třetinách: 0:4, 2:2, 0:0;
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes obranná fáze neskutečná.Vše co jsme si řekli, jsme plnili do puntíku. Dnes jsme byli od začátku utkání lepším týmem.Děkuju všem klukům včetně brankáře, opět všichni zamakali na maximum. Cenná výhra, protože považuji Letku za favorita ligy. Děkuji soupeřům a rozhodčím za utkání.
60:00
Komentář domácího trenéra: Musíme zkusit přestat dělat takové obrovské chyby a bude to určitě lepší. Hranice je nekompromisně trestaly. Pozitivní u nás byla poslední třetina, kdy jsme zvládli hrát v klidu na hokejce a v pohybu. To bychom si měli pamatovat a zkusit na to navázat v dalších zápasech.
55:32
To už je opravdu smůla, brankář hostí byl překonaný, jenže míček se místo do branky odkutálel mimo brankoviště
54:45
Hra na zemi, kterou ale rozhodčí neodpískal, takže emoce byly zbytečné
52:56
Chybná rozehrávka Hranic, kterou využil Hranický, ale golman hostí podržel svůj tým
52:04
Domácí kapitán jako tank prošel přes jednoho, druhého, třetího, ale opět nic z toho
51:03
Hosté se už do ničeho vyloženě nehrnou. Letka právě trefila tyčku, Stejskal si krásně vyběhnul na výlet z obrany, přihrával Hublovi, ale opět... kousíček
48:33
Fučík skvělým zákrokem podržel svůj tým a dokonce nadvakrát ! Ovšem kde byla domácí obrana opět ? Je třeba říct, že domácí když už mají nějakou vyloženou šanci, tak prostě vždy chybí kousíček
47:23
Domácím to prostě a jednoduše dneska nejde..
46:25
První přesilovka pro Letku, tak snad bude štěstíčko na jejich straně
46:17
Vyloučen hráč Petr Velech družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování hokejky.
42:00
Šance pro hosty, kdy nejprve jednou rukou u vlastní branky si obhodil 2 hráče a pak šel jako tank až před Fučíka
40:01
LEtka nemá co ztratit, takže ve třetí třetině do toho může a musí dát vše
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Martin Lipovčan (2:6).
39:59
Střely: Letka 7, Hranice 10
39:29
Domácí kapitán si něco vyříkává s obráncem
37:44
Hm zbytečný gol, který Letka dostala,obrana nezafungovala jak by měl, zbytečný gol
37:35
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
37:00
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Ondřej Souček (1:6).
35:32
Hraje se vysokém tempu, prakticky bez přerušení hry
33:04
Hranice jsou mnohem lepší na míčku a držení míčku bych odhadl 70:30 pro Hranice
31:34
Mela před brankářem hostí, ovšem brankář s obránci to zvládli a přežili tento nápor Letky
30:23
Vavro dostal přihrávku od Hubla, ale ideálně to nezpracoval, škoda, mohl jít zřejmě sám
29:21
Fučík se topí ve vlastním potu, kdy jedna střela, hned dorážka a další dorážka, ale odolává
28:41
Smrtící přesilovka Hranic, uvidíme zda promění v této gol
28:14
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:00
Stejskal měl štěstí, že mu rozhodčí odpískal na něj faul, zadělával si na problémy
25:58
Budu se opakovat, ale Hranice velmi vysoko napadají, což o to, ale dost kvalitně. Letka má s tímto problémy
25:00
Krásné vykoupání od Součka, tady Fučík moc šance neměl a Hranice opět navyšují své vedení o čtyři branky
24:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Souček, asistoval René Mikel (1:5).
24:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Dalibor Ondruch (1:4).
21:44
Dle mého názoru jsou hosté skvělé vybavení individuálně. Hubl teď zkoušel sám projít sám, ale obrana ho zpacifikovala. Bude z toho standardka
21:00
Zatím domácí obrana si to nahrává před vlastní bránou, Hranice napadají hodně vysoko
20:20
V první třetině se letka nedostala prakticky do větší vyložené šance, Hranice hrají zatím skvěle, ale je před námi ještě spoustu času a to co se Letce nepovedlo v první třetině se může povést teď
19:23
Hranice jednoznačně lepší a více zpráv v druhé třetině.
16:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Jaromír Chodil (0:4).
12:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Ondřej Souček (0:3).
10:42
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj bez asistence (0:2).
07:09
Vyloučen hráč Martin Lipovčan družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:05
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Petr Velech (0:1).
00:46
Vyloučen hráč Jan Řezník družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
00:01
Dobrý den, omlouváme se, ale z nějakého důvodu nechtěl naskočit FIS
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Ondřej Dobeš, Štěpán Potsch, Radim Klimecký, Petr Velech, Jaromír Šenkeřík
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Martin Kopp, Marcel Balek, Tadeáš Klemens, Jan Hranický, Vojtěch Kopia