3:0
2:3
- : -

Spartak Pelhřimov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5
20. Ladislav Běhounek, 23. Martin Blažek, 24. Jan Knězů, 33. Branislav Drgoňa, 46. Ladislav Běhounek, 49. Marek Švrkala - 4. Jan Mazur, 5. Oldřich Sova, 55. Vojtěch Repček, 57. Oldřich Sova, 59. Oldřich Sova; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Martin Trnka; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Zdeněk Tvrdý 27 - Kryštof Bezděk 21; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:3;
60:00
třetí třetina na střely 14:8 pro hosty, celkově na střely 32:27 pro hosty
60:00
komentář trenéra domácích Zajíčka: Začátek utkání nám trochu utekl. Ve druhé třetině jsme se zlepšili ve všech směrech a svůj náskok jsme díky bojovnému výkonu udrželi až do konce. Děkuji soupeři a rozhodčím. A hlavně děkuji všem svým hráčům za předvedený výkon.
60:00
komentář trenéra hostů Trunkáta: Řekli jsme si, že budeme pokračovat jako proti MVILu, což se nám prvních 7 minut dařilo, ale pak jsme přestali hrát, následujících 40 minut byla bramboračka a posledních 10 jsme to byli zase my. Gratuluji soupeři a děkuji rozhodčím.
60:00
59:41
hosté ve velké šanci před brankou domácích, domácí obrana jim ale ve střele zabránila
59:17
domácí na míčku, hosté opět s brankářem v brance
58:53
hosté zkouší hru v šesti bez brankáře
58:49
hostující hráči probíhají středem hřiště a přesnou střelou snižují na rozdíl pouze jedné branky
58:48
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
58:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Jan Mazur (6:5).
57:28
Tvrdý dobře vyhazuje, míčku se vepředu ujímá Kocián, ten trefuje backhendem pouze boční síťku
56:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova bez asistence (6:4).
55:49
hosté ve velké šanci před brankou domácích v situaci 1 na 1, hostující hráč trefuje tyčku
54:55
hosté během své přesilové hry dobře kombinují a hostující hráč po dobré přihrávce zakončuje do poloprázdné branky
54:54
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Karel Balnar (6:3).
53:11
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
53:05
hosté se během odloženého vyloučení domácích dostávají před branku domácích, tam skvěle zachraňuje situaci Tvrdý a domácí obrana
52:12
domácí se dostávají do další velmi nadějné situace před brankou hostů, střílí, hostující brankář skvělým zákrokem vyráží
51:19
Knězů probíhá hřiště a zakončuje, střelu vyráží hostující brankář
48:13
domácí hráči ve velké šanci před brankou hostů, hostující obrana akci kazí, k odraženému míčku se dostává Švrkala a přesně zakončuje
48:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Václav Fučík (6:2).
45:56
Knězů ve velké šanci před brankou hostů, hostující brankář skvělým zákrokem vyráží
45:49
Fučík přihrává Běhounkovi před branku, ten trefuje volné místo v brance hostů
45:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (5:2).
45:11
Vyloučen hráč Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
44:45
Hendrych v situaci 1 na 1, dostává se až ke střele, ta těsně přelítla branku a končí za mantinelem
44:01
standartka domácích na útočné polovině, střela končí v bloku hostů
42:28
hostující hráč se vytáčí od mantinelu a střílí, Tvrdý vyráží
40:52
na míčku hosté, kteří se po dlouhém kombinování za vlastní brankou pouští do útoku, jejich střela končí za mantinelem
40:00
40:00
druhá třetina na střely 13:10 pro Pelhřimov
40:00
39:45
po chybě hostů v obraně se míčku ujímá Fučík, toho ale zastavují hostující hráči
38:11
hosté po dlouhé době na míčku, jejich střela končí vysoko nad brankou
37:03
další velká příležitost domácích, opět ale netrefují poloodkrytou branku
35:58
domácí střílí, následně doráží Fučík, ten ale netrefuje a míček končí za mantinelem
32:20
v chumlu před brankou hostů se nejlépe zorientoval Drgoňa a zvyšuje vedení domácích
32:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Branislav Drgoňa, asistoval Jan Brothánek (4:2).
31:35
domácí se dostávají do dobré situace před brankou hostů, netrefují ale odkrytou branku
30:18
domácí dobře kombinují na útočné polovině, po několika přihrávkách střílí Smejkal, hostující brankář prudkou střelu vyráží do rohu hřiště
29:36
Vyloučen hráč Filip Kocur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
28:25
hostující hráč uniká podél mantinelu, Tvrdý dobře vyjíždí a chytá
27:25
Fučík nahrává podél tyčky Poduškovi před bránu, ten trefuje dobře postaveného brankáře hostů
26:14
chyba domácích při přechodu do útoku, hosté se dostávají do situace 3 na 1, zastaveni vracejícími se hráči domácích
25:42
akce hostů 2 na 1, Tvrdý se dobře přesouvá a chytá
25:14
tyčka hostů, následné dorážky vyráží Tvrdý
23:33
Knězů se rozebíhá podél mantinelu směrem k brance hostů a nakonec nekompromisně zakončuje ke vzdálenější tyčce
23:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Milan Hendrych (3:2).
22:47
Blažek střílí téměř ze středu hřiště a trefuje se k tyčce
22:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Ladislav Běhounek (2:2).
21:40
Vyloučen hráč Jakub Beran družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:49
Běhounek se dostává na míček těsně před brankářem hostů, zakončuje k bližší tyčce
19:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Petr Poduška (1:2).
16:46
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
11:37
po chybě v domácí obraně se k míčku dostává hráč hostů, jeho střela končí za mantinelem
10:09
odraženého míčku na polovině hostů se ujímá domácí hráč, kterého ale obrana pouze vytlačila do rohu hřiště
08:28
další střela domácích zblokována
07:53
domácím se daří střílet, ale hostující brankář zatím bezchybný
06:30
domácí se dostali před branku hostů, tam se provinil hostující hráč sekáním, domácí si zahrají první přesilovku
06:29
Vyloučen hráč Jan Petlach družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
06:11
Hendrych obral hostujícího hráče u mantinelu, ale následná akce nekončí střelou
05:36
Pelhřimov se dostává do útoku, ze středu střílí Vlach, ale míček končí za mantinelem
05:21
domácí drží míček na vlastní polovině
04:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Štěpán Sležka (0:2).
03:23
hráč hostů probíhá středem hřiště a trefuje se pod břevno
03:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Mazur, asistoval Jan Petlach (0:1).