3:2
2:1
- : -

Snipers Třebíč - 1.MVIL Ostrava  8:5
2. Tomáš Sýkora, 4. Tomáš Sýkora, 13. Jiří Halama, 21. Lukáš Mátl, 30. Zdeněk Malich, 34. Jiří Halama, 48. Matěj Kuželka, 57. Matěj Kuželka - 17. Matěj Sokol, 20. Adam Tesárek, 39. Jan Lacina, 40. Adam Tesárek, 54. Adam Tesárek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 4:5 + Adam Tesárek 5; využití: 1:2; diváků: 97; zásahy brankářů: Jan Bazala 17 - Jiří Michálka 9, Štěpán Zerzoň 13; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:1;
60:00
59:59
A máme tu konec utkání! Snipers vítězí 8:5, poměr střel v poslední třetině: 13-9.
59:59
Komentář trenéra hostů: Jak by řekl klasik "Chce se mi zvracet", to co aktéři utkání předvádí, jsem už dlouho neviděl. Branky co dostáváme to by se jeden.....Asi budeme muset hrát ne trenu ve 4, bo to je čas ve kterém trávím velkou část utkání. Snad se brzy vzpamatujeme a začneme konečně hrát, aspoň něco co připomíná, florbal. Díky divákům
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: "Do utkání jsme dobře vstoupili, vedli o tři branky a potom zbytečně jsme soupeře dostali do zápasu. Druhá třetina byla pod naší kontrolou až do zbytečného dvojitého vyloučení. Naštěstí jsme ve třetí třetině už žádný další kiks nevytvořili a tak jsme konečně do třetice doma zvítězili. Děkujeme divákům a soupeři za zápas."
59:00
Máme tu poslední minutu tohoto nervy drásajícího utkání.
58:14
Jan Bazala si připisuje další úspěšný zákrok.
56:28
Hosté odvolávají brankáře.
56:26
Timeout 1.MVIL Ostrava
56:20
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Lukáš Vlach (8:5).
56:20
Opět geniální přihrávka Lukáše Vlacha na osamoceného Matěje Kuželky a máme tu další gól! Toto duo dnes válí.
55:30
Timeout Snipers Třebíč
54:44
I další únik domácího hráče hostující gólman chytil.
53:52
Únik jednoho z domácích hráčů utnul krásným zákrokem hostující brankář.
53:41
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Patrik Němec (7:5).
52:43
V dnešním zápase jsme mohli zatím vidět už deset vyloučení, z toho i jedno pětiminutové.
51:35
Domácí nevyužili dvojitou přesilovou hru (5 na 3).
50:25
Střelu Lukáše Vlacha vyrazil hostující brankář helmou.
48:53
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
48:53
Domácí mají po dalším vyloučení převahu 5 na 3.
47:05
47:05
Lukáš Vlach si počkal a nádhernou přihrávkou před odkrytou bránu nabídl svému spoluhráči možnost skórovat a ten ji využil.
46:35
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1.MVIL Ostrava na 5 minut za sekání.
45:48
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zdržování hry.
45:48
Máme tu v dnešním zápase už osmé vyloučení.
44:50
Ve třetí třetině je hra zatím vyrovnaná.
42:24
Další nebezpečná standartní situace hostů, tentokrát skončila střelou nad bránu.
40:41
Ze standartní situace hostů ze zajímavé pozice nic nebezpečného nevzniklo.
39:30
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Mechel (6:4).
39:30
Teď byli vyloučeni dva domácí hráči a obě vyloučení byla potrestána gólem hostů.
38:36
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina, asistoval Adam Tesárek (6:3).
38:01
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
37:59
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
37:52
Po rychlém protiútoku bohužel pro domácí Tomáš Sýkora netrefil branku.
36:59
Domácí střílí jako o život.
35:00
Domácí brankář si teď připisuje 2 nelehké, rychle po sobě jdoucí zákroky.
33:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama, asistoval Zdeněk Malich (6:2).
33:10
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Zerzoň družstva 1.MVIL Ostrava
33:10
V krátkém časovém sledu jsme mohli vidět jednak 4 vyloučení, ale i další gól domácích.
32:48
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
32:18
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
31:35
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
31:35
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
29:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jiří Halama (5:2).
28:42
Lukáš Štveráček předpisově zblokoval střelu, z rychlého přečíslení ale nic není.
25:00
Trestné střílení neproměnil hostující hráč Jan Lacina.
24:03
Hostující gólman odkopnul míček i s hokejkou jednoho z domácích.
23:31
Teď má více ze hry hostující tým.
22:09
Po nádherné akci Jiřího Halamy našla jeho střela jen helmu hostujícího brankáře.
20:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Tomáš Sýkora (4:2).
20:48
Na druhý pokus doklepnul míček do sítě Lukáš Mátl.
18:29
Po krásné otočce Tomáš Sýkora nikoho nenašel, od hostujícího hráče se ale míček odrazil k Lukáši Vlachovi, který jen těsně přestřelil branku.
16:04
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol bez asistence (3:1).
16:04
Po krásném zákroku Bazaly se míček odrazil k Matěji Sokolovi, který už měl lehkou práci před prázdnou bránou.
13:14
Vyloučen hráč Jaromír Kuchař družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:14
Po hře vysokou hokejkou Josefu Svobodovi teče krev, ale vše je už v pořádku.
12:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama bez asistence (3:0).
12:44
Po ztrátě obuvi jednoho z hostů Jiří Halama krásnou střelou pod břevno zvyšuje na 3:0.
09:44
Ta nyní přichází, Jan Bazala ovšem kryje.
09:23
Hosté stále čekají na svoji první střelu na branku.
09:11
Domácí bezpečně kontrolují dvoubrankové vedení.
07:00
Z rozehrávky Snipers nic nebylo, protože jeden z hráčů stál v malém brankovišti.
05:59
Rychlé přečíslení domácích hosté ubránili.
04:56
Domácí stále pokračují v aktivní hře a nepouštějí hostující tým ke gólovým šancím.
03:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Jan Homolka (2:0).
03:40
Snipers Třebíč mají více ze hry a zvyšují skóre po doklepnutí míčku do odkryté brány.
01:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Jiří Blaha (1:0).
01:45
Z první střely na bránu tu máme i první gól. Střelou na zadní tyč překonal brankáře Tomáš Sýkora.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Jiří Michálka; hráči v poli: Jan Lacina, Denis Kubiczek, Daniel Kotzur, Jakub Mechel, Jaromír Kuchař
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Jan Homolka, Lukáš Mátl, Tomáš Sýkora, Vojtěch Janata