2:0
4:2
0:0

FbK TJ Svitavy - FBC Vikings Kopřivnice 8:9pn
14. Vít Máček, 16. Josef Prudil, 28. David Říha, 37. Vít Sauer, 52. Vít Sauer, 55. Vít Máček, 55. David Říha, 57. Jan Kulhavý - 5. Daniel Opatřil, 6. Vojtěch Zátopek, 7. Vojtěch Zátopek, 12. Lukáš Vávra, 13. Lukáš Vávra, 15. Jakub Kostelník, 47. Jakub Kostelník, 52. Lukáš Vávra, N Jakub Kostelník; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 2:3 + Ondřej Kubátko 5; využití: 1:0; diváků: 151; zásahy brankářů: Filip Lamař 4, Jiří Skácelík 18 - Jan Klinka 29; po třetinách: 2:6, 2:0, 4:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Jakub Kostelník a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Lukáš Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč David Říha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč Tomáš Zach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč Vít Máček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Daniel Opatřil , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
K mému překvapení uvidíme plné večerní florbalové menu včetně nájezdů.
65:00
Střely v prodloužení 3:1
65:00
Komentář trenéra hostů: V první třetině nám vyšlo všechno, na co jsme šáhli. Ve druhé třetině nás vychytal svitavský gólman. Je škoda, že na konci třetí třetiny jsme polevili a soupeř srovnal jasný zápas. Ale nakonec to pro nás dopadlo dobře.
65:00
Komentář trenéra domácích: Tragická první třetina, nezasloužili jsme si dnes vyhrát. Děkujeme soupeři za férové utkání.
65:00
64:08
Říhovu střelu chytá parádně brankář hostí.
62:44
Hynek to měl na lopatě, ale netrefil.
61:50
Hosté netrefují prázdnou bránu.
60:56
Málem nastala nečekaná změna ve scénáři, Musil si téměř přihrál do vlastní brány.
60:01
Svitavy vyhrávají buly a jdou do výhody 4na3, teďka si budou pár minut jen nahrávat, nechápu proč tenhle systém ještě nikdo nezrušil.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině 10:12
60:00
59:56
Dloubák hledal centrem Pakostu, ale ten ze vzduchu netrefil a uvidíme tak prodloužení.
58:13
Ale teď útočí Kopřivnice.
57:03
Svitavy hnáni domácím publikem touží rozhodnout toto utkání ještě v normální hrací době.
56:10
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:10
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Josef Prudil (8:8).
56:10
Kulhavý srovnává a Prudil si připisuje regulérní asistenci!
55:45
Domácí v tlaku a hala ve varu!
55:30
Hosté vyzvobozeni hvizdem rozhodčího.
54:14
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha bez asistence (7:8).
54:14
Říha ze standartky nic nevymýšlel, propálil zeď a už je to jen o gól!
54:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Máček, asistoval Jakub Maleček (6:8).
54:03
Máček snižuje na rozdíl dvou branek a zadělává na drama v posledních minutách!
53:24
Hynek se dožadoval faulu, ale marně.
51:52
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval David Říha (5:8).
51:52
Tak tohle jsem v této hale dlouho neviděl! Kombinaci na jeden dotek mezi třemi hráči domácích chladnokrevně zakončuje domácí trenér a vedoucí družstva v jedné osobě backhandem do prázdné brány!
51:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra z trestného střílení (4:8).
51:21
Musil si opět spletl dresy a hasil to v brankovišti. Tentokrát Skácelík zůstává v bráně!
51:21
A neměl to dělat, čisté konto je fuč.
50:30
Dlouhá pasáž Kopřivnice na balonku.
49:26
Zase nahoru dolu, oba týmy teď mohly dát gól.
48:12
Brýdl si opět fantasticky narazil s Říhou, to byla oku lahodící kombinace domácích.
47:57
Zach namazal, ale zase bez potrestání.
47:30
Musil namazal, ale Kopřivnice situaci 3na1 nevyužila.
46:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník z trestného střílení (4:7).
46:15
Na nájezd byl do brány nasazen Lamař, ale nepomohlo to. Skácelík tak drží stále čisté konto.
46:00
Rozhodčí teď svým hvizdem zachránili Sauera, který na středu předváděl nejdelší kličku ve střední Evropě, ale ztratil.
44:55
Zase baseball v podání hostů, tentokrát před vlastní bránou. Standartka nevyužita.
43:33
Pakosta teď mohl jít 2x sám na bránu, kdyby byl rychlejší. Dle mých informací ale hraje nemocný, takže mu to odpouštím.
42:02
Vyloučen hráč Vít Máček družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:02
A tady je důsledek...
41:54
Ve třetí třetině zatím výrazně aktivnější hosté.
40:18
Domácí přežili oslabení a vzápětí je zachránila tyč!
40:00
40:00
Vašák se nabízí, že na soutěž pro diváky zapůjčí svou hůl, tak uvidíme jestli je to hokejkou, nebo rukama.
40:00
Soutěže se účastní i svitavská vycházející cyklistická hvězda Denis Zezula!
40:00
Čokoládu vyhrává Michal s hokejkou Vítka Sauera, to je dobrá zpráva pro Vašáka, jemuž tak bude stačit zainvestovat do nového vybavení.
40:00
O pauze jsem byl poučen rozhodčími, že vyloučení za opakované přestupky bylo opět zavedeno. Tímto se jim omlouvám za mystifikaci v průběhu druhé třetiny.
40:00
Střely ve druhé třetině 8:6
40:00
39:39
Gól hostů neuznán pro jasnou vysokou. Tenhle kluk by se ale mohl z fleku začít živit baseballem.
38:20
Kulhavý za to dle svých slov nemůže a já jsem to neviděl, takže mi nezbývá, než mu věřit.
38:18
Vyloučen hráč Jan Kulhavý družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry.
37:49
Skácelík drží Svitavy nad vodou, ten půlmaraton na něm není znát.
37:11
Domácí taky umí namazat, ale nemusí to předvádět, my to stejně už všichni víme.
36:39
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Lukáš Musil (4:6).
36:39
Námaz hostů trestá Sauer. Konečně dělá chyby někdo jiný než Svitavy.
34:38
Vypadl mi internet, ale nic se mezitím nestalo.
32:10
To je pak těžký, když z tohohle nedáte góla.
31:26
Zatím všechno vedle.
30:49
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
30:49
Teď se toho stalo hrozně moc, vůbec nestíhám. Brejk Kopřivnice, brejk na druhou stranu, faul a přesilovka 5na3.
29:52
Vyloučen hráč Vojtěch Žáček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
29:52
Říha byl při svém na své poměry velmi dlouhém výběhu s balonkem nejméně 3x faulován a máme tu další domácí přesilovku!
27:20
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Lukáš Brýdl (3:6).
27:20
Dostihy nahoru dolu ukončuje neproměněnou šancí domácí Hynek.
27:20
Nasazení Brýdla se vyplácí! Při rozehrávce z rohu našel Říhu a ten se nemýlí.
25:34
Domácí zase 3na1, zase nic.
25:16
Prozatímní trápení domácích sleduje 151 neplatících diváků.
23:33
Zkorigování skóre jsme se nedočkali, ale aspoň jsme nedostali. Je potřeba na všem hledat pozitiva za současného stavu.
22:54
3na1 domácí neproměňují...
22:18
Prudil ze stejné pozice jako v první třetině tentokrát neskóruje.
20:00
Máme za sebou gólově velmi bohatou první třetinu, po které však domácí prohrávají 2:6. Do druhé části si ale přenesou 3 a půl minuty přesilové hry, tak snad se jim podaří skóre zkorigovat.
20:00
Hlavní pořadatel David Čížek má velké problémy usměrnit sběrače míčků.
20:00
Pokud dobře vidím, tak do haly právě dorazil bývalý domácí hráč Stanislav Štěpánek s přítelkyní a obrovským psem.
20:00
Jirka už se na to nemohl dívat a jde do brány! Na obranu Filipa Lamaře musím říct, že za většinu gólů absolutně nemohl.
20:00
19:59
Břevno.
18:32
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 5 minut za hrubost.
18:32
Být hostujícím hráčem, taky bych protestoval. Motl se sice krásně proletěl, ale na vině byla dle mého názoru spíše jeho menší postava. Domácí mají velkou možnost vrátit se do zápasu.
17:43
Lukáš Dloubák Musil teď dostál své přezdívce a vysokou nahrávkou našel Pakostu.
16:16
Brýdl ve hře.
15:51
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Tomáš Zach (2:6).
15:51
A je to tak! Domácí kapitán Prudil ze středu snižuje.
15:17
15:17
Domácí mají přesilovou hru, doufám, že to bude vypadat lépe než včera na tréninku.
14:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Ondřej Kubátko (1:6).
14:08
Střela z půlky do zadního mantinelu a dorážka - 1:6. Lamař ale zatím nestřídá, ten půlmaraton je asi hodně cítit v nohách náhradního brankáře.
13:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Máček, asistoval Ondřej Pakosta (1:5).
13:37
Další kiks domácích hosté nevyužili a vzápětí snižuje domácí Máček.
12:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Adam Štefek (0:5).
12:35
Domácí dostávají pětku a nevinně v tom nejsou, jak se píše v textu známé české písně.
12:21
Hynek se zastřeluje. Nebo rozchytává hostujícího gólmana?
11:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (0:4).
11:07
Beneš podruhé na párku a tentokrát už hosté trestají.
10:12
Hynek se snažil prodrat 1na1, ale zapomněl, že nejlepší léta už má za sebou.
09:32
Domácí obránce Beneš trestuhodně upadl a vše musel hasit Lamař.
08:29
Teď 3 obrovské šance domácích, 2x střílel Říha a dorážku z obtížné pozice bohužel neproměnil Vašák.
07:30
Vedoucí domácího fanklubu Martin Vojta tomuto gólu naštěstí pro domácí hráče nebyl přítomen, jinak by to jistě nenechal bez odezvy. Domácí jsou zralí na ručník.
06:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Jakub Kostelník (0:3).
06:58
Doufám, že se Vašák teď díval na hosty, jak se řeší situace 2na1.
06:02
Brejk Kopřivnice neproměněn, vzápětí domácí 2na1, ale Vašák střílí pouze do připraveného brankáře.
05:14
05:14
A hosté vzápětí přidávají druhý gól po rozehrávce z rohu. Tento signál mi připomněl legendárního svitavského Aleše Königa, který z podobné pozice byl nekompromisní.
04:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (0:1).
04:27
Kopřivnice poprvé delší dobu na útočné polovině a hned je z toho gól, domácí obránci nebyli dostatečně důrazní v předbrankovém prostoru.
03:29
Další velkou šanci promarnil Říha po skvělé přihrávce Zacha, který tak odčinil předchozí přehmat.
03:08
Teď měl Zach štěstí, že na něj rozhodčí zapískal faul, který podle mě nebyl.
01:52
Domácí hráli nezvykle dlouho na balonku, což ukončili již tradičnějším námazem, naštěstí se hosté nedostali k zakončení.
00:44
Na druhé straně prověřil jako první hostujícího gólmana Kulhavý a hned po něm měl velkou šanci Motl, ale bohužel netrefil přesně.
00:21
První střela na Lamaře v domácí bráně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Vojtěch Žáček, Jakub Kresta, Daniel Opatřil, Lukáš Vávra, Adam Štefek
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Tomáš Zach, Jiří Beneš, Josef Prudil, Vít Máček, Ondřej Pakosta
00:00
Vítám vás u textového online zápisu z florbalového utkání 4.kola Národní ligy - východ, ke kterému nastoupí domácí tým FbK Svitavy a hostující FBC Vikings Kopřivnice.
00:00
Domácí Lukáš Brýdl se právě dozvěděl, že nenastoupí v základní sestavě a má to trenérovi za zlé.
00:00
V základní sestavě nenastoupí ani další legenda svitavského florbalu, brankář Jiří Skácelík. Ten v týdnu absolvoval půlmaraton ve velmi slušném čase (1:42), což má ale bohužel neblahý vliv na jeho nynější mobilitu.