1:2
2:1
0:0

FC Bučis Team - SK BIVOJ LITVÍNOV 4:5pn
10. Šimon Pavlíček, 37. Jakub Vondruška, 48. Jakub Vondruška, 53. Adam Drastich - 16. Oldřich Jireček, 28. Oldřich Jireček, 39. Jakub Boček, 54. Oldřich Jireček, N Michael Pitek; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:7; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Hlinák 19 - Daniel Pfeifer 17; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč Michael Pitek a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Michal Soukup , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Michal Soukup a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč Michael Pitek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč Oldřich Jireček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Matyáš Kalina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč Jakub Boček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Adam Drastich a vstřelil gól.

65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
60:16
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
počet střel ve třetí třetině, domácí 8 a hosté 6
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: druhé domácí utkání, které jsme opět ztratili v nájezdech. Vyrovnaný zápas, který rozhodovalo pár momentů a bylo hodně ovlivněno spoustou vyloučení na obou stranách. V přesilovkách jsme utkání nedokázali překlopit na naší stranu, naopak hostujícímu týmy vydatně pomohly posily na střídavý start z Black Angels.
60:00
Komentář vedoucího A týmu hostů Oldřicha Jirečka: Utkání bylo pro nás velice náročné, překvapivě vyrovnané s velmi vypjatým koncem. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších kol.
60:00
56:35
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nesportovní chování.
56:35
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
56:04
Vyloučen hráč Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
53:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Jakub Boček (4:4).
53:20
Litvínov hned vzápětí střílí branku za záda Hlináka a srovnává tak na 4:4
52:22
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich bez asistence (4:3).
52:22
Krásnou střelou do horního rohu dostává Adam Drastich Bučis do vedení
49:54
Bučis využil ze 3 přesilovek pouze jednu, stav utkání je 10 minut před koncem otevřený
47:39
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Matyáš Kalina (3:3).
47:39
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
46:46
Vyloučen hráč Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
46:46
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
44:27
Bučis se snaží srovnat skore
44:08
K dnešnímu zápasu přihlíží 68 diváků
41:29
znáte ten pocit když máte poslední kartu v prší, ale bojíte se, že na vás soupeř udělá nějakou nečekanou akci? i tak se právě teď cítí Litvínov
40:00
40:00
počet střel po 2. třetině, domácí 5 a hosté 9
40:00
39:38
38:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (2:3).
36:54
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Jakub Černý (2:2).
35:50
Bučis se za každou cenu rve dopředu
32:40
Vyloučen hráč Tomáš Mudra družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
32:00
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
27:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Matěj Boček (1:2).
26:20
Vyloučen hráč Adam Drastich družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.