4:1
3:0
- : -

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 10:5
7. Petr Němeček, 12. Michal Němeček, 15. Václav Kramel, 30. Michal Němeček, 33. Jakub Doutnáč, 34. Václav Kramel, 37. Václav Kramel, 54. Patrik Totzauer, 60. Lukáš Zadák, 60. Lukáš Zadák - 9. František Donaj, 16. Jan Čečetka, 18. Jan Světlík, 20. Václav Grulich, 32. Jiří Vlček; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 25 - Brandon Bulis 15, Vlastimil Skalický 8; po třetinách: 3:4, 4:1, 3:0;
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině: Orka: 10 Náchod: 15
59:59
Vyjádření trenéra domácích pana Michala Schwana: Z nepochopitelně prospané první třetině jsem rád, že se nám utkání podařilo zvládnout. A to díky zlepšené obrané hře a proměňovaním šancí. Díky fanouškům, soupeři přejeme mnoho štěstí do dalších kol.
59:59
Vyjádření trenéra hostí pana Tomáše Třešnáka: O krůček lepší výkon než minulý týden, bohužel chyb jsme dnes vytvořili více než soupeř, který ukázal svojí ofenzivní sílu. Pokud ale budeme pracovat jako v posledních dnech, výsledky se dostaví. Díky všem svým hráčům za zápas.
59:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Jakub Doutnáč (10:5).
55:31
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
53:01
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Patrik Totzauer, asistoval Ondřej Špalek (8:5).
53:01
Totzauer naskočil jak svěží vánek na hřiště, pláchl všem a se samostatným únikem si poradil dokonale
50:03
Vyloučen hráč Filip Pajkrt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
48:15
Vyloučen hráč Matěj Nezbeda družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
44:44
Pezl sebou hází po zemi jak kdyby měl epileptický záchvat, hezký kolotoč v podání Náchoda
44:36
Přesilová hra zatím bez výrazné šance
43:42
Náchodským se nedaří zavřít Orku do zámku
42:56
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:56
Suchý-Šlitr Smoljak- Svěrák Doutnáč- trestná Známé dvojice naší historie
42:34
Strnad,Doutnáč a Zadák jsou nyní ve zdi v pozicích lvů, co zdobí branku. Krásná to podívaná
41:50
Orka na sebe ve druhé periodě upletla takzvanou Csaplárovu past. Obránci musí býti hodně obezřetní
40:37
Pezl chytá míček za míčkem. Není to trochu monotonní?
40:07
Přinese změna strážce svatyně kýžené vítezství?
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vlastimil Skalický družstva Florbal Primátor Náchod
38:41
Strnad se Zadákem se zalekli gólových střel. Co je to za lidi?
37:25
Spolupráce Tichý Beran se mohla zapsat do historie, avšak golman byl pozorný
36:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Sebastian Jakob (7:5).
36:19
Člen lososí lajny Kramel se opět prosadil
35:08
Betonový záteras Pezl zamezil míčku v penetraci branky
34:41
Kolář se snažil jak laňka proskočit po mantinelu, v roli myslivce se nám však předvedl jeden z hostujících obránců a jeho úmysl překazil
33:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Petr Němeček (6:5).
33:51
Kramel práskl do míčku beckhandem a onen míček zaplul do branky
32:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Lukáš Zadák (5:5).
32:43
Doutnáč urputností sobě vlastní dal míček až do branky
31:49
Jakobovi se zamotal míček pod nohy jak malý jorkšírek. Situaci řeší Něměček M. odpálením za mantinel
31:30
Dnešní utkání sleduje 82 párů očí
31:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Jakub Téra (4:5).
31:02
Nedostoupený hráč se trefuje na bližší tyč
30:56
Strnad vyvinul rychlost, ale nic z toho nebylo
30:08
Pezl zvedl obě ruce nad hlavu a vyráží. Štěstí, že si tenhle move vyzkoušel na různých hudebních akcích
29:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Václav Kramel (4:4).
29:27
Lososí lajna vrací úder. Kramel ze středu sehrál na Němečka Michala a byla z toho náramná pumelenice
27:57
Jednoruký Verner vyvezl míček po mantinelu a trefil tyčku
26:48
Náchodští trefují břevno
26:09
První lajna Orky je nebezpečná jak zkažený losos, když se přidají o ostatní lajny, zcela jistě uvidíme branku
25:34
Emoce na obou stranách
24:37
Pezl ukradl míček soupeři z hole.
22:42
Hra v této třetině zatím nabídla pár slibných pokusů o průnikovou přihrávku a někdy i některý vyjde. Vidím zde jistou paralelu s mými pokusy o humor
20:05
Orka má šanci v početní výhodě, dá branku?
20:00
20:00
19:59
Orka dala branku, která byla ovšem až po přerušení, tudíž končí třetinu s jednogólovým mankem
19:59
Střely po této třetině: Orka- 12 Náchod- 6
19:56
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
19:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich, asistoval Martin Kováčik (3:4).
18:09
Když už jsme u těch dětí, víte že, dcera trenéra Schwana oslavila své třetí narozeniny?
17:55
Němečkovi Petrovi se rozeskákal míček jak dítě na trampolíně
17:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Marek Čížek (3:3).
17:05
Světlík odskočil od hráče, co ho měl na starost, s jeho rychlou střelou neměl Pezl šanci
15:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka bez asistence (3:2).
15:52
Tichý pokazil rozehrávku a Náchod dává gól z brejku
14:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Němeček (3:1).
14:45
Němeček zabejčil v rohu a našel osamoceného Kramela, který se z blízka nemýlil
12:28
Náchodský obránce byl nyní u mantinelu důsledný jak kontrola z finančáku a rozhodčí je nucen písknout faul. Rozehrávat bude Orka
12:27
Hráč hostí č.90 promáchl míček sám před Pezlem
11:31
Starý mazaný lišák Kramel svou kulišárnou na středu poslal míček na branku, kde se k dorážce dostal Němeček a posílá domácí hochy do vedení
11:30
10:45
Oba týmy přivezly hodně hráčů na střídaní, hře však zatím chybí tempíčko
09:59
Hezká kombinační akce Doutnáče a Strnada, kdy poslední jmenovaný nedokázal prostřelit gólmana a točí oči v sloup
08:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval David Cejnar (1:1).