5:1
2:3
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - SK Florbal Benešov 7:5
29. Patrik Kovářík, 31. Jakub Votava, 33. Michal Nový, 37. Petr Duchek, 38. Jakub Votava, 41. Karel Horký, 57. Patrik Svoboda - 1. Petr Tůma, 21. Ladislav Vorel, 45. Ladislav Vorel, 50. Martin Jaeger, 52. Marek Vachoušek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Martin Kohout 28 - Lukáš Brož 7, Pavel Kubásek 7; po třetinách: 0:1, 5:1, 2:3;
60:00
Střely v třetí části na bránu SK Florbal Benešov 12 Králův Dvůr 9
60:00
Komentář trenéra hostů : Divácky atraktivní utkání, které se neslo v duchu nedáš - dostaneš, hráčům děkuji za přístup. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích : Vlažný a laxní přístup v první třetině mělo za důsledek bouřku v kabině. Ve druhé třetině jsme již dominovali a ve třetí třetině jsme soupeře nechali úplně zbytečně nadechnout. Kvalita v zakončení nakonec rozhodla a připisujeme si důležité tři body. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů. Díky všem v hale, divákům a pořadatelům. Hezký nedělní večer.
60:00
56:44
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Petr Duchek (7:5).
55:50
Hra se stává tvrdší. Souboje jsou na hraně faulů.
53:37
S rozhodčím se vedla dlouhá debata o dalším možném vyloučení hráče týmu SK Florbal Benešov.
52:27
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
52:27
Vyloučen hráč Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
51:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Albert Půlpán (6:5).
51:41
Hra je v celku vyrovnaná.
49:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger bez asistence (6:4).
49:13
Timeout SK Florbal Benešov
49:13
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
48:30
Střelu SK Florbalu Benešov překazil hráč s číslem 71 Michal Nový.
46:50
Brankář Králova Dvora Martin Kohout vykopl míček a překazil soupeři šanci.
45:21
Po úspěšném gólu se SK Florbal Benešov dostává do tempa.
44:46
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Marek Vachoušek (6:3).
44:06
Hra se kvůli nekončícímu sekání neustále přerušuje.
42:24
Gólman Králova Dvora Martin Kohout si může připsat další zákrok, kterým podržel svůj tým.
41:36
Králův Dvůr dělá spoustu chyb na balónku. Toho se snaží využít soupeř. Zatím ale bz výsledku.
40:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Pavel Dvořák (6:2).
40:31
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
38:25
Vyloučen hráč Petr Duchek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
38:11
Po vyloučení ihned následovalo buly. SK Florbal Benešov vyhrál.
37:50
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Michal Nový (5:2).
36:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Petr Duchek, asistoval Marek Sluka (4:2).
36:11
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kubásek družstva SK Florbal Benešov
35:10
Hráč Králova Dvora Jakub Uhřík se pokusil vystřelit z poloviny hřiště. Gólman SK Florbal Benešov musel zasáhnout.
34:17
Králův Dvůr vyvíjí velký tlak. Jejich šance na góly se zvyšují.
33:24
Brankář Králova Dvora Martin Kohout zabránil dalšímu pokusu o gól.
32:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval David Konečný (3:2).
32:40
SK Florbal Benešov začíná být nervózní. Velké zmatky se objevily před jejich bránou.
30:47
SK Florbal Benešov měl velkou šanci dát gól. Akci jim ,ale překazil hráč s číslem 52 Patrik Kovářík.
30:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Jakub Uhřík (2:2).
28:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Pavel Dvořák (1:2).
27:22
SK Florbal Benešov zatím zblokoval všechny střely.
26:19
Vyloučen hráč Marek Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:38
Králův Dvůr ubránil další oslabení.
24:15
Králův Dvůr se zatím úspěšně brání.
23:38
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
23:12
Hra se stále drží na obrané polovině SK Florbal Benešov.
22:22
Králův Dvůr až teď získal první střelu na branku.
21:47
Velký boj se právě odehrával před bránou Králova Dvora.
21:01
Až na gól je hra v celku vyrovnaná.
20:30
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (0:2).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Králův Dvůr.
20:00
20:00
Střely v první části na bránu SK Florbal Benešov 11 Králův Dvůr 5
20:00
17:40
První přesilovka, SK Florbal Benešov, v tomto zápase nebyla využita.
16:07
15:31
Vyloučen hráč Petr Duchek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
13:13
11:37
Hráč s číslem 72 Jakub Uhřík se pokusil vystřelit míček z půlky hřiště. Střela ani nedoletěla ke gólmanovi.
10:20
Brankář Králova Dvora s číslem 7 Martin Kohout si může připsat další zásah.
08:59
Hráč s číslem 59 Adam Lešuk, z týmu Králův dvůr, vystřelil na bránu. Střela se odrazila od brankáře za mantinel.
08:20
Králův Dvůr má zatím pouhé dvě střely na bránu.
06:14
Rozhodčí napomenul jednoho hráče z týmu SK Florbal Benešov za vrážení. K vyloučení to ale nevedlo.
05:40
Králův Dvůr se snaží tlačit, ale zatím bez výsledku.
04:37
Rychlý protiútok SK Florbalu Benešov se nepodařil. Míček se odrazil od hole za mantinel.
02:40
Střelu SK Florbal Benešov zablokoval hráč s číslem 72 Jakub Uhřík.
02:02
Na míčku je více SK Florbal Benešov.
00:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (0:1).
00:40
Netrvalo to ani minutu a SK Florbal Benešov využil první střelu.
00:01
Úvodní buly vyhrál Králův Dvůr.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Jan Pavlíček, Ladislav Vorel, Marek Garreis, Petr Tůma
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Marek Sluka, Petr Duchek