2:2
0:3
- : -

FbK Horní Suchá - Aligators Klobouky Teamstore.cz 3:7
16. Roman Svoboda, 21. Jan Hensler, 23. Tomáš Kasinec - 2. Radim Fila, 20. Dominik Král, 26. Pavel Zbořil, 34. Lukáš Gregr, 51. Jakub Gremmel, 52. Radim Fila, 60. Pavel Zbořil; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Filip Plíhal 28 - Patrik Rychlý 30; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Martina Slabého:Náš výkon se s přibývajícím časem zlepšoval, ovšem stále je tam spousta pasáží kdy nehrajeme chytře a zodpovědně a dáváme soupeři neustále příležitosti vrátit se do hry. Děkuji hráčům za nasazení a soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny: Bohužel dnes jsme nepotvrdili dobrý výkon z minulého zápasu a vstoupili jsme do utkání vlažně opět ke konci první třetiny nekoncentrovanost a nechali jsme si v posledních sekundách gól
59:59
do druhé třetiny jsme došli koncentrovaní a zápas otočili, bohužel přišli uspokojení a opět naše střelecká impotence která se nás až do konce zápasu nepustila, proto bere soupeř 3 body a my se musíme soustředit na další zapas. Děkuji hráčům, soupeři a divákům za utkání.
59:35
Suchá hru v šesti nezvládla a Zbořil se prosazuje do prázdné branky.
59:05
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil bez asistence (3:7).
56:58
Suchá teď má mnoho příležitostí Rychlý však drží svůj tým.
51:35
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila, asistoval Lukáš Gregr (3:6).
51:35
Radim Fila využívá přihravku od Lukáše Gregra a zvyšuje na 3:6
50:36
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Michal Fila (3:5).
50:36
Jakub Gremmel skvěle využil protiútok 3v1 a zvyšuje na 3:5
49:09
Kasinec se dostal po skvělé přihrávce Mrózka do samostatného úniku. Trefuje však pouze golmana Rychlého.
41:23
Vlach v oslabení skvěle našel Žwaka ten strílí backhandem nad.
40:00
40:00
39:47
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
36:00
Vyloučen hráč Michal Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
36:00
Suchá má výhodu v podání přesilové hry.
35:35
Rezáč vyzkoušel připravenost Rychlého.
33:01
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Ondřej Kučera (3:4).
33:01
Aligátoři vužívají přesilovou hru a skvělou střelou z poloviny hřistě v podání Lukáše Gregra se dostávají do vedení.
31:30
Vyloučen hráč Tomáš Řezáč družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
25:12
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Ondřej Kučera (3:3).
25:12
Skvělá střela Pavla Zbořila která směřovala do pravého horního rohu skončila za zády Plíhala. Stav 3:3
22:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Daniel Tychtl (3:2).
22:10
Přihravku Daniela Tychtla z rohu usměrnil do brány Tomáš Kasinec
20:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Hensler, asistoval Lukáš Kraina (2:2).
20:59
Neuplynula dlouhá doba od uplynutí prvního hvizdu 2. třetiny. A Suchá se prosazuje. Jan Hensler tečoval střelu Lukáše Krainy. Skóre je srovnáno (2:2)
20:00
20:00
19:51
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Michal Fila (1:2).
19:51
Devět sekund do konce se povedl Hostům rychlý brejk. Stav utkání 1:2
18:04
Přesilovka domácích nepřinesla žádně změny ve skóre.
16:04
Vyloučen hráč Radim Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
15:03
Vlastní branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Roman Svoboda (1:1).
15:03
Daniel Tychtl hledal spoluhráče v předbrankovém prostoru. Jeho přihrávka našla pouze hráče Hostí s číslem 69 od ktereho se míče dostal do vlastní brány.
13:08
Skvěla kombinační hra v podání Hostů
11:21
Sledujeme aktivní florbal v podání obou celků.
09:24
Suchá má výhodu v podobě úderu z velkého brankoviště.
07:42
Kučera v přesilovce střílí vysoko nad bránu.
06:33
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
06:33
Suchá má z výhody nevýhodu kdy jde po špatném střídání do čtyř.
05:43
04:53
Rychlý protiútok Aligátorů zastavem skvělým zákrokem Filipa Plíhala.
04:18
Aligátoři kontrolují hru kterou pohotově rozehrávají na své polovině
01:01
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila bez asistence (0:1).
01:01
Hráč hostujícího celku s číslem 20 Fila Radim získal míček na utočící polovině a pohotově zakončil.. Stav utkání 0:1
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Ondřej Kučera, Patrik Jedlička, Lukáš Gregr, Pavel Zbořil
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Michael Mrózek, Tomáš Řezáč, Patrik Cirkl, Jan Žwak, Tomáš Kasinec